Marta Gmyrek-Kowalska

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
 
Online
Kraków (Nowa Huta +3)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo,
jestem absolwentką filologii chorwackiej i bułgarskiej IFS UJ. Ukończyłam również 2-letnie Studium Pedagogiczne. Uczestniczyłam w licznych kursach językowych,wyjazdach zagranicznych, stypendiach oraz pracowałam w Bułgarii i Macedonii. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych (od 2002 roku), przy czym uczę zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych i korporacyjnych oraz pracuję w szkołach językowych. Bogate i zróżnicowane doświadczenie (także jako tłumacz) w połączeniu z wykształceniem lingwistycznym, dodatkowymi szkoleniami oraz własnymi umiejętnościami gwarantują mi rzetelne przygotowanie do wykładów, dobrą organizację, przystępność i twórcze podejście do uczniów. I świetną zabawę dla obu stron. Kształcę osoby w każdej grupie wiekowej i na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia przeprowadzam w oparciu o autorski program nauczania dostosowany do poziomu i potrzeb każdego ucznia. Dysponuję zróżnicowanymi obcojęzycznymi materiałami dydaktycznymi czołowych wydawnictw zagranicznych oraz materiałami własnymi.

Oferuję:
• lekcje prywatne
• wykłady w firmach
• wykłady w szkołach językowych
• konwersacje indywidualne i grupowe
• konwersacje indywidualne i grupowe przez Skype
• lekcje indywidualne lub grupowe przez Skype lub portal My Speak Shop

Lekcje przeprowadzam u ucznia (jeśli jest to relatywnie niedaleko od Nowej Huty), ale najchętniej we własnym mieszkaniu, ul. Fatimska. Wystawiam faktury bez VAT. Ceny nie zawierają kosztów dojazdu.

Zapraszam do udziału w bezpłatnych zajęciach próbnych!
Marta Gmyrek-Kowalska
Lingua Art

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Marta Gmyrek-Kowalska
Zielonogórska 4
30-406 Kraków
NIP: 676-223-47-22

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.