Marta Kowalska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Kraków (Nowa Huta +3)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo,
jestem absolwentką filologii chorwackiej i bułgarskiej IFS UJ. Ukończyłam również 2-letnie Studium Pedagogiczne. Uczestniczyłam w licznych kursach językowych,wyjazdach zagranicznych, stypendiach oraz pracowałam w Bułgarii i Macedonii. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych (od 2002 roku), przy czym uczę zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych i korporacyjnych oraz pracuję w szkołach językowych. Bogate i zróżnicowane doświadczenie (także jako tłumacz) w połączeniu z wykształceniem lingwistycznym, dodatkowymi szkoleniami oraz własnymi umiejętnościami gwarantują mi rzetelne przygotowanie do wykładów, dobrą organizację, przystępność i twórcze podejście do uczniów. I świetną zabawę dla obu stron. Kształcę osoby w każdej grupie wiekowej i na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia przeprowadzam w oparciu o autorski program nauczania dostosowany do poziomu i potrzeb każdego ucznia. Dysponuję zróżnicowanymi obcojęzycznymi materiałami dydaktycznymi czołowych wydawnictw zagranicznych oraz materiałami własnymi.

Oferuję:
• lekcje prywatne
• wykłady w firmach
• wykłady w szkołach językowych
• konwersacje indywidualne i grupowe
• konwersacje indywidualne i grupowe przez Skype
• lekcje indywidualne lub grupowe przez Skype lub portal My Speak Shop

Lekcje przeprowadzam u ucznia (jeśli jest to relatywnie niedaleko od Nowej Huty), ale najchętniej we własnym mieszkaniu, ul. Fatimska, jak również w miejscowościach położonych niedaleko Krakowa. . Wystawiam faktury bez VAT. Ceny nie zawierają kosztów dojazdu.

Zapraszam.
Marta Kowalska
Lingua Art

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Marta Kowalska
Zielonogórska 4
30-406 Kraków
NIP: 676-223-47-22

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.