Marta Ulbrich

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Chorzów (Klimzowiec)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,od wielu lat pracuję z dziećmi ucząc przy zabawie. Dzięki temu, że pracuję w języku angielskim i francuskim mogę bardzo urozmaicić  zajęcia. Wasza pociecha na pewno nie będzie się nudzić a wyjdzie z głową pełnąnowych słówek i piosenek.  W grę wchodzą typowe korepetycje w rozliczeniu godzinowym lub kilkugodzinna opieka popołudniami lub wieczorem. Dzieckiem mogę zająć się u Państwa lub u siebie, gdzie duży ogród oraz bezpieczne otoczenie gwarantują dobrą zabawę i swobodę. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam gorąco do kontaktu- chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 24:00
Wtorek17:00 - 24:00
Środa17:00 - 24:00
Czwartek17:00 - 24:00
Piątek17:00 - 24:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.