Maciej Podstolski

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry! Nazywam się Maciej Podstolski, jestem studentem II roku studiów magisterskich na kierunku Germanistyka o specjalności nauczycielskiej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Udzielam korepetycji z języka niemieckiego uczniom szkoły podstawowej (klasy 4-8) oraz liceum. Pomogę  przy odrabianiu prac domowych, rozwiązywaniu zadań, nadrobieniu zaległości. Objaśnię wszelkie zagadnienia gramatyczne, poszerzę słownictwo z określonego działu.  Pracuję zarówno z podręcznikiem, jak i przygotowuję własne materiały. Nie przygotowuję do matury. Dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, proszę o kontakt telefoniczny. Może się zdarzyć, że nie będę mógł  odebrać telefonu – w takiej sytuacji proszę, zostaw wiadomość smsową, a na pewno oddzwonię. Gwarantuję dobrą współpracę. 
(TYMCZASOWO NIEAKTUALNE)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.