Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Zabrze (Maciejów)
Gliwice
Katowice
Ruda Śląska

O mnie

Witam udzielę korepetycji z Fizyki ,Chemii Biologii na poziomie szkoły podstawowej czasami szkoły licealnej za wcześniejszą konsultacja zakresu .Jestem absolwentem kierunku Fizyka Medyczna na Uniwersytecie Szczecińskim ,Nanotechnologii na Wydziale Technologi i Inżynierii Chemicznej na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w SzczecinieA obecnie studentem 4 roku kierunku Lekarskiego Medycyny w ZabrzuDo korepetycji podchodzę bardzo skrupulatnie i profesjonalnie .

Skupiam sie na wytłumaczeniu i nauce jak rozwiązywać testy bo niestety tak wyglada obecna edukacja, posługiwać się wzorami z tablic , nadrabianiu zaległości itpCena 80 zł za 60 minZapraszam do kontaktu Manuel

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2012 - 01.2015
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Inżynier
Nanotechnologia
12.2012 - 12.2015
Uniwersytecie Szczeciński
Licencjat
Fizyka Medyczna
01.2018 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Zabrzu
Doktor
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.