Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Sosnowiec
Poręba
Żarki
Łazy
Siewierz
Myszków
Zawiercie
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia80 / 60 min

Adam

Opis ogłoszenia

BIOLOGIA/CHEMIA korepetycje z dojazdem do ucznia, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną możliwe korepetycje ONLINE.

[*KOREPETYCJE CHEMIA, BIOLOGIA Z DOJAZDEM!

      Zbliżają się wakacje, wykorzystaj je mądrze! Nie przegap swojej szansy, zacznij już dziś a owoce swojej pracy zaczniesz zbierać wkrótce!

Marzysz o medycynie, czy też innym kierunku medycznym?*] Przed Tobą wiele miesięcy ciężkiej pracy, nauki, wyrzeczeń i poświęcenia. Pamiętaj, że wszystkie Twoje marzenia, mogą się spełnić jeśli tylko będziesz miał odwagę za nimi iść.
Do matury zostało mnóstwo czasu, wykorzystaj go w 100%, nie zmarnuj ani minuty, daj z siebie wszystko ale przede wszystkim, pozwól sobie pomóc. Skorzystaj z pomocy jaką jestem w stanie Ci zaoferować. Dzięki mojej kreatywności, cierpliwości, rzetelności oraz indywidualnemu podejściu do każdego z uczniów sprawię, że cel będzie w zasięgu Twojej ręki. Skoncentruj umysł na tym czego pragniesz, wiedz, że razem możemy więcej, a z Twoim zaangażowaniem i sumienną pracą na efekty nie będzie trzeba długo czekać.

Godzina korepetycji 80 złotych. Serdecznie zapraszam!
Oferuję również korepetycje przez Skype! 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.