Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 / 60 min

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Przygotowuję uczniów do egzaminów oraz matury. W krótkim czasie potrafię efektywnie zrealizować potrzebny materiał i utrwalić go. Pomagam w odrabianiu prac domowych, nauce bieżącego materiału oraz redagowaniu wypracowań w zakresie od szkoły podstawowej do szkoły średniej włącznie. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Pracowałam również z uczniami z dysleksją.

Na korepetycje przygotowuję materiały dla ucznia. Jestem cierpliwą i punktualną osobą. Dostosowuję godziny korepetycji do ucznia, na ile jestem w stanie.

Przygotowywałam uczniów do egzaminu ósmoklasisty, materiały na zajęcia dostosowałam do obecnej podstawy programowej. Są one przejrzyste i czytelne, uzupełnione o pomocne uwagi.

O mnie - jestem dwukrotną finalistką Konkursu Kuratoryjnego z języka polskiego, wielokrotną laureatką lig przedmiotowych oraz konkursów dot. bezpośrednio języka polskiego, jak i jego pochodnych. Swoją maturę zdałam na 96%. 

Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć naukę!

Proszę o kontakt SMSowy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Wojskowa Akademia Techniczna
logistyka
Kursy i szkolenia
05.2019
Umiejętności przywódcze i prowadzenie projektów
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Współpraca z Panią Patrycją to czysta przyjemność :) Bardzo pomogła mi w tworzeniu prezentacji na temat koncepcji zarządzania. Terminowo i profesjonalnie! Polecam każdemu!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2019

Pani Patrycja przygotowywała mojego 15 letniego syna z dyslekcją do egzaminu z języka polskiego. Miała na to około miesiąca . Syn zdał egzamin na 72 % a nie był orłem z języka polskiego. Pani Patrycja ma dobre podejście do ucznia , bardzo się angażuje.. Dzięki niej syn poszedł na egzamin bez stresu. Szczerze polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.