Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Warszawa (Bielany)

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Patrycja

O mnie

Studentka III roku logistyki w Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Wojskowa Akademia Techniczna
logistyka
Kursy i szkolenia
05.2019
Umiejętności przywódcze i prowadzenie projektów
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Współpraca z Panią Patrycją to czysta przyjemność :) Bardzo pomogła mi w tworzeniu prezentacji na temat koncepcji zarządzania. Terminowo i profesjonalnie! Polecam każdemu!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2019

Pani Patrycja przygotowywała mojego 15 letniego syna z dyslekcją do egzaminu z języka polskiego. Miała na to około miesiąca . Syn zdał egzamin na 72 % a nie był orłem z języka polskiego. Pani Patrycja ma dobre podejście do ucznia , bardzo się angażuje.. Dzięki niej syn poszedł na egzamin bez stresu. Szczerze polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.