Malwina Grębowicz

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
02.2018 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Biotechnologia chemiczna- leki i kosmetyki
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Lekcje z Panią Mawiną to czysta przyjemność. Okazało sie, ze angielski nie jest taki straszny jak sie wydawał :). Bardzo dobre podejście do ucznia i zaangażowanie w pracę na lekcji, miła atmosfera i wielkie zrozumienie dla umiejętności ucznia ułatwiają naukę i zachęcają do dalszego poznawania języka angielskiego. Konwersacje, czytanie, ćwiczenia podczas lekcji pozwalają na usystematyzowanie swojej wiedzy i pogłębianie jej. Polecam wszystkim lekcje z Panią Malwiną ze względu na umięjętności i sposób dzielenia sie swoją wiedzą z uczniami :)

Malwina Grębowicz

dzięki piękne Aga ;)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2017

Wielkie gratulacje dla Pani Malwiny!!! Dzięki Jej umiejętności przełamywania barier językowych potrafię już podejmować konwersację w języku angielskim i chętnie zabieram się do pogłębiania znajomości języka. To właśnie zasługa Jej profesjonalizmu, zaangażowania podczas zajęć, otwartości, bardzo miłego nastawienia, które od pierwszych chwil wzbudza zaufanie i przełamuje wszelkie bariery - u mnie szczególnie w mówieniu. Dziękuję bardzo!!! Szczerze polecam zajęcia z Panią Malwiną wszystkim tym, którzy chcą uczyć się języka i przy okazji czerpać z tego prawdziwą przyjemność!!

Malwina Grębowicz

dziękuję bardzo za opinie, pracowity uczeń to i łapie szybko!:)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2017

Gdyby była indywidualna ocena wpisałabym celujący!!! Podejście, wiedza i doświadczenie Pani Malwiny sprawia że nauka ang jest mega przyjemna! Z niechęcią podchodziłam do tego języka, teraz jestem gotowa, aby wyjechać w poszukiwaniu pracy w innym kraju. Mega pozytywna i kompetentna osoba, odpowiednio przekazująca wiedzę. Polecam!!! :) Duży plus za dojazdy do kursanta!! :)

Malwina Grębowicz

dzięki wielkie za uśmiech i atmosferę :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.