Magdalena Mateja-Furmanik

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Kraków
Zakopane
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką VLO w Krakowie. Ukończyłam studia magisterskie z filozofii w ramach MISH na UJ i obecnie jestem na studiach doktoranckich. Jako, że znam strukturę licealnych olimpiad z autopsji, bardzo chętnie udzielę pomocy w przygotowywaniu się do nich. Oferuję również pomoc w przygotowaniu się do matury. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2021
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Filozofia
10.2022 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Filozofia
Kursy i szkolenia
06.2016
IELTS
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Bubu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
11 listopada 2020

Przestrzegam. Jest to pani która pisząc w Krytyce Politycznej artykuł "Nie musimy tłumaczyć się z tego ..." odsłoniła swoje ego jako osoba wulgarna, prymitywna, o skrajnych poglądach lewackich. Niewątpliwie biedaczka cierpi na mizoandrię.

Magdalena Mateja-Furmanik

..... :) Załączam link do tego artykułu, ponieważ jestem z niego zadowolona i zachęcam, by potencjalni pracodwacy ocenili moją sprawność intelektualną na jego podstawie, która przecież właśnie najbardziej się liczy przy zatrudnianiu korepetytorki z filozofii ;) https://krytykapolityczna.pl/kraj/wyzysk-epistemiczny-praca-emocjonalna-strajk-kobiet/ Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.