Małgorzata Kotlińska

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Łódź (Bałuty +2)

Małgorzata Kotlińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Małgorzata Kotlińska

O mnie

Doświadczony nauczyciel- polonista-pedagog ( studia na Uniwersytecie Łódzkim) z wieloletnim stażem pracy z dziećmi i młodzieżą skutecznie pomaga w nauce j. polskiego w zakresie szkoły podstawowej, przygotowuje do egzaminów po klasie ósmej; pracuje z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, sprawuje pieczę przy odrabianiu prac domowych z rożnych przedmiotów, koordynuje całością procesu edukacji ucznia.

JĘZYK POLSKI - pomaga w nauce j. polskiego, pracuje z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Uczy procesu skutecznego uczenia się, pomaga w odrabianiu lekcji z różnych przedmiotów.

Doświadczenie:

30 lat pracy w zawodzie nauczyciela- polonisty, prowadzenie klasy terapeutycznej w zakresie nauki języka polskiego oraz zajęć wychowawczo- integracyjnych, wieloletnie doświadczenie w pracy jako prywatny nauczyciel, tworzenie programów terapeutyczno - edukacyjnych dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Bogate doświadczenie w obszarze pracy z dziećmi przebywającymi na zorganizowanych formach wypoczynku letniego , kierowanie zespołem kadry opiekunów , wychowawców i animatorów w czasie wakacyjnego wypoczynku dzieci, organizowanie kolonii dla dzieci i kierowanie całością projektu.

Dodano 2019-08-15

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Carol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2019

Pani Małgorzata Kotlińska to bardzo ciepła, życzliwa i doświadczona kobieta , ale przede wszystkim nauczyciel z pasją i powołaniem.

Małgorzata Kotlińska

Witam! Bardzo dziękuję za opinię. Serdecznie pozdrawiam, Małgorzata Kotlińska.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.