Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Szczecin (Gumieńce)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 60 min

Małgorzata

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie na rozpoczęcie wraz ze mną przygody z nauką gry na pianinie/ukulele.
Muzyka służy ogólnemu rozwojowi i ważne, by uczyć jej od najmłodszych lat. Rozwija się wyobraźnia i kształtuje wrażliwość estetyczna. To także trening pamięci, spostrzegawczości i podzielności uwagi. Mówiąc krótko - nie zwlekaj i otwórz dziecku drzwi do wspaniałej muzycznej krainy!
Studiuję edukację muzyczną w Szczecinie. Wcześniej pobierałam prywatne lekcje gry. Czas, by kolejne pokolenie zaczęło odkrywać piękno dźwięków. Chętnie w tym pomogę. :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.