Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Praga Południe +6)
Radzymin
Marki
Piaseczno
Wołomin
Radom
Łódź
Sochaczew
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

WOLNE TERMINY - PRZYGOTOWANIE DO POPRAWEK ORAZ MATUR POPRAWKOWYCH.
Zajęcia wakacyjne - dla przyszłorocznych maturzystów i ósmoklasistów!

Zapraszam Wszystkich Uczniów mających trudności z językiem polskim i zmuszonych poświęcić wakacje na naukę.
Oferuje lekcje, po których każdy poczuje się pewny swoich umiejętności oraz wiedzy!

Zajęcia ze mną są efektywne i prowadzone w swobodnej, miłej atmosferze. Każdy Uczeń jest inny, dlatego staram się Was poznawać i opracowywać indywidualne oddziaływania.

NIE BAZUJĘ NA GOTOWYCH SCHEMATACH I OPRACOWANIACH.  Materiały otrzymywane na zajęciach są w 90% autorskimi opracowaniami!

Zapraszam także na zajęcia online (zajęcia prowadzone z wykorzystaniem tablic multimedialnych oraz innych narzędzi ułatwiających naukę przez Internet).

Wykorzystaj czas, który został do poprawki i przygotuj się jak najlepiej!

Dla Maturzystów:

  • powtórka materiału: omówienie najważniejszych lektur oraz motywów literackich;
  • NAUKA TWORZENIA WYPOWIEDZI PISEMNEJ;
  • NAUKA TWORZENIA WYPOWIEDZI USTNEJ;
  • brak lekcji o charakterze wykładowym - dużo ćwiczeń, kart pracy, zagadnień do omówienia, tekstów do interpretacji. Będziemy je wspólnie analizować i uczyć się jak, na ich podstawie budować wypowiedzi;
  • zajęcia rozwijające nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim sprawność w tworzeniu własnych wypowiedzi, analizowaniu materiału, syntezowaniu wiadomości;

Dla UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ I MŁODSZYCH KLAS LICEUM:  

  • powtórzenie całego wymaganego materiału.Nauka tworzenia wypowiedzi pisemnych i ustnych w oparciu o przyswojoną wiedzę;
  • lekcje prowadzone w oparciu o autorskie karty pracy - dużo ćwiczeń, zabaw językowych, zadań testowych;
  • nauka tworzenia krótkich i długich form wypowiedzi pisemnych;
  • omówienie  wszystkich najważniejszych zagadnień;

Skupiamy się przede wszystkim na zagadnieniach wskazanych przez Ucznia jako trudne/konieczne do omówienia/ważne. Program, tempo oraz przebieg zajęć dostosowuję do możliwości Ucznia.

Zachęcam do indywidualnego ustalania zakresu zadań wykonywanych na lekcjach.

Posiadam doświadczenie w pracy z Uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, z Uczniami z Zespołem Aspergera, dysleksją czy dysgrafią. Zapraszam Uczniów realizujących indywidualny tok nauczania i edukację domową. Zapewniam, że wspólnie powtórzymy wymagany materiał i omówimy wszystkie najważniejsze zagadnienia.

Dysponuję dużą bazą materiałów dydaktycznych, zadań, kart pracy dzięki temu mogę zapewnić starannie przygotowane i bogate merytorycznie zajęcia. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze.

Wszystkie pomoce dydaktyczne,które uczeń otrzymuje są w cenie zajęć.  

Preferowane lekcje u nauczyciela, okolice Wiatracznej (Praga Południe), po uzgodnieniu i za dopłatą możliwy dojazd.

Proszę o kontakt osoby poważnie zainteresowane lekcjami. ZAPRASZAM! 514 567 322   

WEEKENDOWE WARSZTATY MATURALNE ROK SZKOLNY 2023/2024: (ostatnie wolne miejsca!)

LEKTURY DO MATURY: zajęcia poświęcone omówieniu lektur i motywów literackich, nauka wykorzystywania ich w praktyce, łączenie lektur w kontekście tematów maturalnych, wskazanie najważniejszej problematyki. 

WARSZTATY PISANIA I WYPOWIADANIA SIĘ: nauka tworzenia wypowiedzi ustnej i pisemnej krok po kroku. Uczymy się jak omówić motyw, dobrać i omówić teksty kultury, stworzyć podsumowanie.

 Wszystkie zajęcia prowadzone w formie warsztatowej - Uczniowie otrzymują autorskie karty pracy, praca indywidualna oraz grupowa. Małe grupy – do 6 osób, co daje możliwość skupienia się na każdym Uczniu indywidualnie.

Możliwość nauki w „grupie zamkniętej”. Zachęcam do zapisywania się w grupach 2-3 osobowych. Nauka ze znajomymi jest przyjemniejsza i efektywniejsza. Dla grup obowiązuje INNY CENNIK - od 60zł/h za osobę .

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska
Igańska, 208
04-087 Warszawa
NIP: 1132624608

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 09.2018
UKSW
Licencjat
Filologia polska
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Socjologia Stosowana i Antropologia Społeczna
Kursy i szkolenia
.
Ocenianie Kształtujące
12.2020
Trener Umiejętności Społecznych
Doświadczenie
07.2017 - aktualnie
Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk - Godlewska
Działalność gospodarcza w zakresie pozaszkolnych usług edukacyjnych, nauczanie języka polskiego i WOS-u. Prowadzenie zajęć indywidualnych i kursów. Realizacja autorskiego programu nauczania języka polskiego.
09.2020 - aktualnie
PORT Pracownia Oświatowa Rozwoju Twórczego
Nauczanie języka polskiego na poziomie klas IV - VIII, Uczniów realizujących edukację domową.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 52
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 listopada 2023

Wystawiam złą opinię, ponieważ pomimo umówionej pierwszej lekcji online na konkretny dzień i godzinę, Pani Małgorzata nie odbierała telefonu (dzwoniłam kilkukrotnie) nie odpisała na sms i nie odbierała przy próbie skontaktowania się na skype.
Przez tą sytuację, gdzie czekaliśmy do ostatniej chwili na umówioną lekcję straciliśmy szansę na znalezienie innej korepetytorki na ten konkretny termin, na którym nam bardzo zależało. Nie polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2023

WOS na maturze to duże wyzwanie a w październiku byłem pewien, że nie dam rady. Dwa lata w edukacji domowej, szkoła prywatna potem i w końcu mega braki. Z Panią Małgorzatą zacząłem nie wiedząc, co mnie na WOSie czeka. Przeszliśmy przez wszystkie działy, niektóre rzeczy omawialismy kilka razy, Pani poświęcała mi dużo czasu. Maturę zdałem z dobrym wynikiem - 69%. Dziękuję za wszystkie przygotowania, cierpliwość do mojej niewiedzy i polecam każdemu kto wraca po ED albo ma spore braki.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Bardzo dziękuje za miłe słowa i cieszy dobrze zdana matura! Średnia w kraju to było 49%, czyli można powiedzieć, że mamy sukces ;-)
Podziwiam tez ogromne zaangażowanie w przygotowania!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2023

Uczęszczałem na korki do matury podstawowej i jestem zadowolony. Jasne zasady, lekcje prowadzone w przyjemny i zrozumiały sposób, zadania z określonym terminem (podobne miałem na maturze), jak poprosiłem dostawałem materiały dodatkowe. Pani Małgorzata konkretna, wymagająca, ale i bardzo wyrozumiała i cierpliwa. Do matury podchodziłem na luzie. Wynik naprawdę przyzwoity. Polecam każdemu, kto chce się w spokojnej atmosferze przygotować i jeszcze dostać dużo życiowych rad jak pisać różne prace czy prezentacje.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Dziękuję bardzo!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Dzięki pomocy Pani Małgorzaty córka dostała się do wymarzonego liceum! Z języka polskiego miała 95% i to dało jej nie tylko odpowiednią ilość punktów, ale i duże poczucie, że dalej poradzi sobie bez problemów. A w razie, gdyby pojawiły się trudności - wiemy, gdzie się zgłaszać. Pani Małgorzata to nauczyciel z pasją i ogromną wiedzą. Od siódmej klasy prowadziła lekcje z córką i doskonale nauczyła ją nie tylko pisania rozprawek, ale i rozwiązywania wszystkich zadań. Gdy porównywałam egzamin z kartami pracy z zajęć widziałam podobieństwa w zadaniach. Jestem przekonana, że wielokrotne powtarzanie wszystkich schematów pomogło. Nie raz przysłuchiwałam się lekcjom i wiem, że każda lektura została omówiona z dużą szczegółowością. Pani Małgosia zawsze podsyłała dodatkowe materiały, filmy pogłębiające wiedzę- co również się przydało przed samym egzaminem. Dziękujemy bardzo za cały poświęcony czas i za zaangażowanie.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Dziękuję bardzo i zapraszam, gdy tylko będzie taka potrzeba!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2023

Są nauczyciele bardzo dobrzy, którzy przekazują nam wiedzę w sposób ciekawy i przystępny. Zachęcają do samodzielnej nauki. Są też tacy, którzy ponad to wszystko wkładają i przekazują nam cząstkę siebie - swojego serca, energii, doświadczenia i pasji. Dzielimy z nimi swoje smutki i radości, sukcesy i porażki. Motywują nas i krytykują jak potrzeba. Dzięki nim dokonujemy niemożliwego. Stajemy się lepszą wersją samego siebie. I to nie jest zmiana tylko transformacja. Zgadnijcie jakim nauczycielem jest Pani Małgosia?

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Przepiękne słowa. Jestem wdzięczna za lata wspólnej pracy i życzę powodzenia w dalszej drodze edukacyjnej.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
19 maja 2023

Ja również chciałabym podzielić się opinią o zajęciach lub unikaniu prowadzenia zajęć przez panią Małgorzatę. Jeżeli ktoś chciałby zaufać pani Małgorzacie i powierzyć przygotowanie swojego dziecka do matury lub egzaminu ósmoklasisty, proszę przeczytać wszystkie opinie, nie tylko te cudowne.
Syn rozpoczął współpracę w listopadzie, już w grudniu kontakt się urwał. Nie odbyły się od tego czasu żadne zajęcia, nie dostałam też zwrotu za zapłacone, a nieprzeprowadzone lekcje. Pani Małgorzata jeszcze w styczniu chciała odrabiać, jednak nigdy na zajęciach on-line nie pojawiła się. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości. Przepraszam, odpisała, gdy napisałam, że czekam na Nią w Jej miejscu pracy.
Nie polecam zajęć z panią Małgorzatą. Nie chciałabym, by taki człowiek uczył moje dzieci.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Nie mam zwyczaju wypowiadać się publicznie o osobach, z którymi współpracuję, ale odniosę się do opinii, która nie ma za wiele wspólnego z prawdą. Zacząć należy od tego, że odwoływanie lekcji 5 minut przed terminem, a później przekładanie kolejnego terminu kilka razy jest niezwykle uciążliwe, a rozliczenie później takich godzin bardzo czasochłonne. Cała reszta frustracji wylanej w tej opinii nie odnosi się do lekcji, a wynika z trudności komunikacyjnych jej Autorki, która niewiele więcej może powiedzieć o moich zajęciach - dlaczego? Wystarczy spojrzeć wyżej.
Opinia godzi nie tylko w moje dobre imię, ale również przedstawia jednostronny i zupełnie oderwany od rzeczywistości przebieg sytuacji.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Przemiła Pani, dająca dużo od siebie, podchodząca do pracy z uśmiechem. Lekcje z Panią to sama przyjemność. Dzięki Pani uzyskałam bardzo dobry wynik z matury z polskiego. Polecam wszystkim!!!

avatar
Małgorzata M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2022

Dziękuję Pani Gosi za doskonałe przygotowanie syna do matury z WOS-u, a córki do języka polskiego. Pani Gosia do doskonały, kompetentny i skupiony na potrzebach ucznia Nauczyciel. Dużo wymaga i dużo daje od siebie. U nas w domu egzaminy odbyły się bez stresu i strachu. Polecam współpracę każdemu rodzicowi, który chce żeby jego dziecko dostało od nauczyciela dużo uwagi i cenne wskazówki. Do tego Pani Małgosia to ciepła i życzliwa osoba. Polecam i z całego serca DZIĘKUJEMY!

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia z panią Małgosia. Rozpoczynając współpracę, miałam problem z pisaniem rozprawek. Po kilku miesiącach współpracy z matury podstawowej uzyskałam wynik 86% (48\50 z rozprawki), co kompletnie przerosło moje oczekiwania. Pani Małgosia tłumaczy motywy, zagadnienia w bardzo ciekawy sposób. Ponadto duży nacisk kładzie na praktykę pisania, co zdecydowanie przynosi efekty. Dzięki zajęciom zyskałam wiedzę oraz pewność siebie, przez co matura była mniej stresująca. ;)

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Pozwolę sobie na Wasze wszystkie opinie (bardzo miłe) odpowiedzieć zbiorczo- Wasze wyniki, brak strachu przed egzaminami, zrozumienie wszystkich zagadnień i wszystko inne, o czym piszecie, to przede wszystkim Wasza zasługa. Na lekcjach pojawialiście się z entuzjazmem, zaangażowaniem i przygotowani. Byliście gotowi do ciężkiej pracy, uważni na swoje błędy, ciekawi nowych rozwiązań i zawsze chętni do współpracy. Wyniki, o których tu piszecie (i te o których informowaliście mnie również po za tym portalem) to przede wszystkim Wasze sukcesy i efekt wszystkiego tego, o czym pisałam wyżej.
Gratuluje wszystkim Uczniom zdanych egzaminów i fantastycznych wyników, jednocześnie życząc powodzenia w dalszej drodze - na studiach i w liceum. Dziękuję za wspaniałe lekcje, które mi samej również dużo dawały. Pięknie było obserwować tak zaangażowanych i pracowitych Uczniów!
Powodzenia!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Pani Małgosia, to najlepsza korepetytorka jaką znam, trzy miesiące przed maturą zaczęłam szukać korepetycji z języka polskiego. Nie znałam dobrze lektur, epok, miałam kłopot z pisaniem rozprawek. Pani Małgosia przygotowała mnie w krótkim okresie do matury podstawowej, która napisałam na ponad 70%. Bałam się błędów kardynalnych I całej rozprawki Ale dzięki kilku spotkaniom, podeszłam na luzie do tej matury, nie stresowałam się, miałam gruntownie przepracowane lektury, dzięki temu temat maturalny to była pestka. Na zajęciach panowała super atmosfera, mogłam pytać o wszytsko, nawet o największe podstawy. Polecam każdemu, ja zaczęłam praktycznie od zera I wynik jest bardzo zadowalający, oczekiwałam trochę ponad 30% -zależało mi tylko na zdaniu Ale systematyczna praca I zaangażowanie Pani korepetytor dały efekty :) Gorąco polecam

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Pozwolę sobie na Wasze wszystkie opinie (bardzo miłe) odpowiedzieć zbiorczo- Wasze wyniki, brak strachu przed egzaminami, zrozumienie wszystkich zagadnień i wszystko inne, o czym piszecie, to przede wszystkim Wasza zasługa. Na lekcjach pojawialiście się z entuzjazmem, zaangażowaniem i przygotowani. Byliście gotowi do ciężkiej pracy, uważni na swoje błędy, ciekawi nowych rozwiązań i zawsze chętni do współpracy. Wyniki, o których tu piszecie (i te o których informowaliście mnie również po za tym portalem) to przede wszystkim Wasze sukcesy i efekt wszystkiego tego, o czym pisałam wyżej.
Gratuluje wszystkim Uczniom zdanych egzaminów i fantastycznych wyników, jednocześnie życząc powodzenia w dalszej drodze - na studiach i w liceum. Dziękuję za wspaniałe lekcje, które mi samej również dużo dawały. Pięknie było obserwować tak zaangażowanych i pracowitych Uczniów!
Powodzenia!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Dzięki zajęciom z Panią Małgosią maturę podstawową z polskiego zdałam na 90%. Z rozprawki uzyskałam 49/50 punktów. Kiedy zaczynałyśmy współpracę, pisanie sprawiało mi najwięcej trudności. Po roku ćwiczeń opanowałam tą umiejętność do perfekcji. Korepetycje odbywały się w miłej atmosferze. Polecam i dziękuję!

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Pozwolę sobie na Wasze wszystkie opinie (bardzo miłe) odpowiedzieć zbiorczo- Wasze wyniki, brak strachu przed egzaminami, zrozumienie wszystkich zagadnień i wszystko inne, o czym piszecie, to przede wszystkim Wasza zasługa. Na lekcjach pojawialiście się z entuzjazmem, zaangażowaniem i przygotowani. Byliście gotowi do ciężkiej pracy, uważni na swoje błędy, ciekawi nowych rozwiązań i zawsze chętni do współpracy. Wyniki, o których tu piszecie (i te o których informowaliście mnie również po za tym portalem) to przede wszystkim Wasze sukcesy i efekt wszystkiego tego, o czym pisałam wyżej.
Gratuluje wszystkim Uczniom zdanych egzaminów i fantastycznych wyników, jednocześnie życząc powodzenia w dalszej drodze - na studiach i w liceum. Dziękuję za wspaniałe lekcje, które mi samej również dużo dawały. Pięknie było obserwować tak zaangażowanych i pracowitych Uczniów!
Powodzenia!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Dzięki korepetycjom u Pani Małgosi uzyskalam wysokie wyniki na maturze z polskiego (91% z podstawy i 100% z rozszerzenia) co jest dowodem na to, że zajęcia dają duże efekty :)) Pani tlumaczy lepiej niż niejeden polonista w szkole. Polecam i dziekuje!

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Pozwolę sobie na Wasze wszystkie opinie (bardzo miłe) odpowiedzieć zbiorczo- Wasze wyniki, brak strachu przed egzaminami, zrozumienie wszystkich zagadnień i wszystko inne, o czym piszecie, to przede wszystkim Wasza zasługa. Na lekcjach pojawialiście się z entuzjazmem, zaangażowaniem i przygotowani. Byliście gotowi do ciężkiej pracy, uważni na swoje błędy, ciekawi nowych rozwiązań i zawsze chętni do współpracy. Wyniki, o których tu piszecie (i te o których informowaliście mnie również po za tym portalem) to przede wszystkim Wasze sukcesy i efekt wszystkiego tego, o czym pisałam wyżej.
Gratuluje wszystkim Uczniom zdanych egzaminów i fantastycznych wyników, jednocześnie życząc powodzenia w dalszej drodze - na studiach i w liceum. Dziękuję za wspaniałe lekcje, które mi samej również dużo dawały. Pięknie było obserwować tak zaangażowanych i pracowitych Uczniów!
Powodzenia!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Dla Pani Gosi pandemia nie była żadnym problemem i za to jesteśmy z koleżanką bardzo wdzięczne. Nie było problemu z przejściem na zdalne nauczanie. Pani wyposażona profesjonalnie - kamera, tablice itd., wiele materiałów online, dużo gier (super!!!). Czułam duże zaangażowanie i sama też byłam zaangażowana. Jestem bardzo zadowolona!

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Pozwolę sobie na Wasze wszystkie opinie (bardzo miłe) odpowiedzieć zbiorczo- Wasze wyniki, brak strachu przed egzaminami, zrozumienie wszystkich zagadnień i wszystko inne, o czym piszecie, to przede wszystkim Wasza zasługa. Na lekcjach pojawialiście się z entuzjazmem, zaangażowaniem i przygotowani. Byliście gotowi do ciężkiej pracy, uważni na swoje błędy, ciekawi nowych rozwiązań i zawsze chętni do współpracy. Wyniki, o których tu piszecie (i te o których informowaliście mnie również po za tym portalem) to przede wszystkim Wasze sukcesy i efekt wszystkiego tego, o czym pisałam wyżej.
Gratuluje wszystkim Uczniom zdanych egzaminów i fantastycznych wyników, jednocześnie życząc powodzenia w dalszej drodze - na studiach i w liceum. Dziękuję za wspaniałe lekcje, które mi samej również dużo dawały. Pięknie było obserwować tak zaangażowanych i pracowitych Uczniów!
Powodzenia!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 maja 2021

Osoba bardzo nieodpowiedzialna, żeby nie powiedzieć bez kultury. Pozostawiła córkę 2 miesiące przed maturą bez jakiegokolwiek powodu, wyjaśnienia etc. nie odbierając telefonu nawet od rodziców. Zachowanie karygodne, zupełny brak szacunku do Klienta, który zawsze wywiązywał się ze zobowiązań. Nie polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Bardzo fajne są zajęcia. Materiały przygotowane z głową, bez przynudzania.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Bardzo dziękuję;-) szczególnie doceniam uwagę o prowadzeniu zajęć "bez przynudzania" ;-)

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Zajęcia z Panią Małgosią były naprawdę świetne i rozwijające. Miła i uśmiechnięta osoba, zawsze pozytywnie nastawiona. Dużo i fajnie tłumaczy i powtarza wiele rzeczy do skutku. Mogę powiedzieć, że dostałam tyle czasu, ile potrzebowałam. Dziękuję!

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Bardzo dziękuję za miłe słowa i życzę powodzenia na wymarzonych studiach!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Jestem po maturze i szczerze polecam! Pełen profesjonalizm. Miła i przyjemna atmosfera, zajęcia są super.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Bardzo się cieszę i cieszę (bo już wiem) ze zdanego egzaminu! Życzę powodzenia i dziękuję za wykazywane na zajęciach zaangażowanie!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Z Panią Gosią pracujemy już drugi rok i jesteśmy na moment przed egzaminem. Czekamy bez stresu. Córka była zadowolona, zżyła się z Panią. Jesteśmy bardzo zadowolone. Córka spokojna i przekonana o tym, że wie i umie, a to dla nas najważniejsze. Polecamy i będziemy wracać, jeśli tylko w liceum pojawi się jakiś problem.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Pani Moniko!
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Szczególnie cieszy mnie fakt, że egzamin odbył się bez stresu i zakończył bardzo pozytywnym wynikiem. Życzę sobie i Wam, aby w liceum nie pojawiały się trudności i dziękuję za owocną i otwartą współpracę.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Serdecznie polecam. Córka stwierdziła, że z Panią Gosią zajęcia są najlepsze!

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Dziękuję i zapraszam od nowego semestru na zajęcia przygotowujące do matury. Cieszę się, że będziemy mogły nadal współpracować.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

U pani Małgosi nie ma drogi na skróty. Jest wymagająca i nie odpuszcza. Widać ogromne zaangażowanie i przede wszystkim pasję. Człowiek z powołania. Pozdrawiam i polecam.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Pozwolę sobie na opinie Uczniów uczestniczących w warsztatach odpowiedzieć zbiorczo. Dziękuję wszystkim osobom, które zaryzykowały i pomimo innowacyjnej formy zajęć (warsztaty online) zdecydowały się uczestniczyć. Jestem bardzo szczęśliwa, że warsztaty Wam się podobały i dziękuję za zaangażowanie i ciężką pracę, które pokazywaliście podczas tych spotkań. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy na studiach, bo maturę macie już za sobą ;-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

W przeddzień matury bardzo dziękuję! Jestem zadowolona z przebiegu zajęć, kontaktu, materiałów i nauki. Od początku świetny kontakt, super pomoc i ogólnie naj! Polecam!

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Pozwolę sobie na opinie Uczniów uczestniczących w warsztatach odpowiedzieć zbiorczo. Dziękuję wszystkim osobom, które zaryzykowały i pomimo innowacyjnej formy zajęć (warsztaty online) zdecydowały się uczestniczyć. Jestem bardzo szczęśliwa, że warsztaty Wam się podobały i dziękuję za zaangażowanie i ciężką pracę, które pokazywaliście podczas tych spotkań. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy na studiach, bo maturę macie już za sobą ;-)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2021

Chcieliśmy podziękować za pracę, jaką Pani odbyła z moim synem. Był bardzo zadowolony z zajęć i z kontaktu, jaki złapali z Panią Małgosią. Możemy polecić dalej i będziemy to robić.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Bardzo, bardzo dziękuję za miłe słowa i dziękuję za ogromne zaangażowanie. Wspaniale jest współpracować wiedząc o pełnym wsparciu, które Uczeń dostaje od Rodziców. Dziękuję za każdą wspólną lekcję i życzę Państwu dużo sukcesów na dalszej drodze!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Zajęcia w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Małgosia profesjonalnie podchodzi do zajęć. Bardzo ciekawe materiały i bardzo dużo treści. Cieszy mnie to, że widziałam efekty po każdej lekcji. Dziękuję bardzo za pomoc. Do matury będę podchodzić spokojnie.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Bardzo dziękuję za miłą opinię i tak dobrą ocenę oferowanych przeze mnie zajęć. Jednak chciałam zauważyć, że dostrzegane po każdej lekcji efekty to wynik Twojej ciężkiej pracy i Twojego zaangażowania. Dziękuję za to, że byłaś tak świetnie przygotowana na każde nasze spotkanie, za wszystkie Twoje pytania, które mnie samą inspirowały do szukania odpowiedzi po za przyjętymi kanonami i za świetną atmosferę podczas lekcji. Wspaniale było z Tobą pracować. Życzę powodzenia na studiach i takiej samej gotowości do pokonywania trudności, jaką prezentowałaś podczas naszych spotkań, zadawaj trudne pytania i oczekuj na nie odpowiedzi ;-)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
27 marca 2021

Moja Córka współpracowała z Panią Małgorzatą ok. 3 miesięcy. Muszę zaznaczyć, ze zajęcia sprawiały Córce przyjemność i dużo wnosiły do Jej znajomosci języka polskiego. Niestety, zarówno lekcje, jak i kontakt z Panią urwały się nagle. Bez słowa, bez kontaktu, bez żadnej informacji. Córka nie mogła zrozumieć, co się stało, związała się z Panią Małgorzatą i obwiniała siebie o zerwanie kontaktu przez nauczycielkę. W pewnym momencie obawiałam się nawet, że Panią dopadł COVID i jest w tak ciężkim stanie, że nie jest w stanie nawiązać z Córką połączenia. Byłam jednak w błędzie - prosty eksperyment pokazał, że Pani jest cała i zdrowa. Dlaczego nie podejmuje kontaktu, nie odpisuje na wiadomości, nie odbiera telefonu - nie wiem. Wiem za to, że spowodowała swoim zachowaniem ogromne poczucie winy u mojej Córki i podkopała Jej pewność siebie. Szkoda, ponieważ wydawało się, że współpraca Córki z nauczycielką układała się bardzo dobrze.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Sytuacja, spowodowana moją niedyspozycją oraz chwilowymi trudnościami została wyjaśniona i zażegnana. Bardzo dziękuję za wspólne zajęcia.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2021

Z całego serca mogę polecić Panią Gosię , jest wspaniała korepetytorką. Praca z nią jest całkowicie bez stresowa ! bardzo ugodowa Pani! Wszystko wytłumaczy od A do Z. Poczucie humoru połączone z nauką! Osobiście całkowicie polecam! Nie znam lepszej.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Bardzo dziękuję! Cieszę się, że tak dobrze oceniasz moją pracę. Nasze zajęcia będę wspominać bardzo długo! Była świetna atmosfera.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Fajna forma prowadzenia zajęć, wiele pomocnych materiałów. Dla córki korepetycje okazały się bardzo pomocne – zaległości które miała przed egzaminem udało się sprawnie nadrobić co mnie jako rodzica bardzo cieszy. Jestem bardzo zadowolona z Pani Małgosi – to był dobry wybór.

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2020

Lekcje prowadzone w ciekawy sposób, angażujący ucznia, wiele przydatnych informacji i uwag. Każdy element problematyczny dokładnie przerobiony i omówiony. Po za tym Pani Małgorzata bardzo miła w kontakcie bezpośrednim, zawsze lekcje punktualnie.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Pełne zadowolenie z zajęć u pani Małgosi. Jestem tegoroczną maturzystką i przyznam, że przed podjęciem współpracy z korepetytorem nie za pewnie czułam się w tym zakresie. Trochę godzin z Panią Małgorzatą spędziłam ale były to owocne spotkania. Matura poszła bardzo dobrze więc praca z Panią Małgorzatą się opłaciła.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2020

Z zajęć jestem bardzo zadowolona. Dały wiele wartości i przede wszystkim spokoju. Moje umiejętności i wiedza w zakresie języka polskiego mocno się rozszerzyły.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2020

Bardzo dobry korepetytor. Lekcje bezstresowe i w profesjonalnej atmosferze. Pani Małgorzata zawsze wszystko dokładnie tłumaczyła, nie było z niczym problemu. Cena jak za tego typu pomoc w mojej ocenie bardzo rozsądna.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2020

Lekcje w mojej ocenie przyniosły efekt. Pomogły wiele rzeczy zrozumieć i przede wszystkim ich się nauczyć. Na egzaminie człowiek wtedy znacznie lepiej i pewniej się czuje.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

O Pani Małgosi mam pozytywne zdanie. Korepetytor który podchodzi z ogromną pasją do zajęć.
Z moim synem pracowała przez wiele miesięcy by udoskonalić jego wiedzę i przede wszystkim opanować pisanie rozprawek. Matura w ocenie syna poszła świetnie i pomimo całego zajścia z koronawirusem syn czuł się doskonale przygotowany. Bardzo dziękuję.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Serdecznie polecam. Lekcje prowadzone w miłej atmosferze. Pani Małgorzata bardzo wymagająca wobec córki, w pełni zaangażowana. Dała się poznać jako osoba z dużym doświadczeniem. Z czystym sumieniem polecam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2020

Panią Małgorzatę serdecznie polecam i przede wszystkim bardzo dziękuję za cały wkład który włożyła w przygotowanie mnie do matury. Ogromna wiedza i doświadczenie. Wszystko czego można było się spodziewać na maturze zostało przerobione. W żadnym aspekcie na maturze nie czułam się zaskoczona. Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2020

Pani Małgosia jest bardzo fajna. Cieszę się, że z nią miałam korepetycje. Język polski na maturze poszedł bardzo dobrze – spodziewam się dobrego wyniku.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2020

Pozytywna Pani, bardzo fajnie uczy, cierpliwa, zawsze przygotowana do lekcji i poświęca dużo uwagi osobom, które uczy. Bardzo polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
5 czerwca 2020

Przestrzegam przed współpracą z tą Panią, to oszustka. Skasowała mnie za miesiąc z góry (4x1,5 godziny) i obiecała lekcje on-line dla córki po czym zerwała kontakt, nie odpowiadając na moje liczne telefony i SMSy. Żadna z opłaconych lekcji się nie odbyła a pani unika kontaktu, nie odpowiada na telefony i SMSy, blokuje numery, z których dzwonię. Niepoważna i nieuczciwa osoba. Oddaję oczywiście sprawę do sądu ale zanim ona się zakończy ostrzegam użytkowników tego portalu aby nie wtopili tak jak ja.
[Edit]: po 2,5 miesiącach od pierwszego monitu oraz po dodaniu powyższej opinii i zagrożeniu sadem pieniądze finalnie zostały mi zwrócone.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Opinia Pani Anny B. zawiera szereg nieprawdziwych informacji i nie odnosi się do faktów. Pani w swojej "opinii" pomija wiele istotnych elementów, które miały wpływ na przebieg sytuacji. Osoba ta nie została oszukana i okradziona, tego typu stwierdzenia godzą w moje dobre imię. Rozliczenie z Panią Anną B. zostało dokonane we właściwym czasie (nie po 2,5 miesiąca, bo tyle nawet nie trwało przejście na zajęcia online), zaś frustracja autorki opinii wynika z zupełnie innych, znanych mi, czynników.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
5 maja 2020

Po jednej lekcji podziękowałam. Pani na zajęciach spożywała jedzenie, co było bardzo nieeleganckie i w tym samym czasie próbowała rozmawiać. Gdy odpowiadałam na polecenie, kazała przerwać bo musi odpisać na SMS i skontaktować się z osobą postronną w celach prywatnych podczas płatnych zajęć.
Niestety byłam bardzo negatywnie zaskoczona, mimo że Pani posiada tak wiele pozytywnych komentarzy.
Nie polecam.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Panie zgłosiły się na lekcje razem, spotkanie odbyło się online. Podczas zajęć żadna z Pań nie włączyła kamery, co bardzo utrudniło początkowy kontakt. Od pierwszych minut obie Panie co chwila dostawały smsy i powiadomienia. Z jednej i z drugiej strony słychać było irytujące wibracje telefonu i dźwięk powiadomień (z częstotliwością 1x na minutę).
Nie mam zwyczaju jeść podczas zajęć i nie zgodzę się z tym zarzutem, taka sytuacja nie miała w ogóle miejsca. Zajęcia odbywały się wcześnie rano, więc po prostu piłam kawę.
Na zajęciach online korzystamy zwykle z materiałów w formie elektronicznej, a ja tłumacząc określone zagadnienia bardzo często udostępniam ekran swojego komputera i jeśli wspólnie robimy jakieś ćwiczenie (tak było w tym przypadku) zapisuje wszystko na bieżąco. Uczniowie to widzą u siebie na ekranach. Korzystam również z własnego tabtleta (nie z telefonu, jak to napisały Panie), gdzie mam wyświetlone materiały i swoje notatki. Owo „pisanie smsów”, które zarzuciły mi Panie było sprawdzaniem notatek związanych z naszą lekcją.
Już na samym początku zajęć zapytałam Panie o oczekiwania i o to, jaki materiał chcą analizować i to zostało zrealizowane. Kilkakrotnie pytałam czy wszystko jest zrozumiałe i podkreślałam po kilka razy to, na co Panie chciały zwrócić uwagę. Jeżeli pojawiły się inne oczekiwania należało zgłosić je podczas zajęć. Można też było jeszcze bardziej doprecyzować przed rozpoczęciem. Zamiast pisać o zmarnowanym czasie, tym bardziej, że pojawiło się DOKŁADNIE to, co Panie chciały przećwiczyć.
Owszem – w czasie zajęć odebrałam telefon i rozmowa trwała dosłownie nie całą minutę, wcześniej przeprosiłam Panie i zaznaczyłam, że odbiorę telefon, ponieważ jest to ważna dla mnie sprawa (bynajmniej nie była to rozmowa z kurierem – nie wiem skąd ten pomysł, skoro na czas rozmowy wyłączyłam dźwięk). Czułam się, jednak, do tego upoważniona tym bardziej, że Panie prowadziły całe 1,5h bardzo ożywioną korespondencję.
Lekcje online mają to do siebie, że nie spotykamy się w jednym pomieszczeniu, ale w jednym czasie. Decydując się na taką formę nauczania należy się do niej przygotować – także pod względem technicznym, nauczycielowi jest trudno pracować kiedy nawet nie widzi Uczniów, natomiast słyszy przychodzące co chwilę smsy i ma świadomość, że osoba po drugiej stronie prowadzi korespondencję, zamiast skupiać się na zajęciach. Warto także precyzować swoje potrzeby i oczekiwania względem zajęć, dopytywać jeżeli coś jest niezrozumiałe lub niejasne. Reakcja w formie negatywnego komentarza (po zapewnieniu, na lekcji, ze wszystko jest w porządku) jest nieuczciwa. Podobnie jak naginanie faktów i zakłamywanie rzeczywistości (pisanie smsów, jedzenie). Inne osoby (jak widać w komentarzach) nie miały takich problemów, nawet korzystając z zajęć i warsztatów online. Być może dlatego, że w lekcje wkładały dużo więcej zaangażowania, koncentrując się na przerabianych treściach, a nie na prowadzeniu ożywionej korespondencji.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
5 maja 2020

Zdecydowałam się na lekcje z Panią Małgorzatą , jednak nie jestem zadowolona . Bardzo rozpraszało mnie zachowanie w trakcie lekcji tej Pani . Jadła głośne przekąski co bardzo rozpraszało w nauce . Dodatkowo jak odpowiadałam na polecenie ważniejszy okazał się messenger od lekcji. W trakcie zajęć wykonywała telefony w celach prywatnych co przedłużyło czas nic nie robienia na lekcji . 70 zł na półtorej godziny z których Pani mówiła do siebie , wyniosłam mało wiedzy .

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Panie zgłosiły się na lekcje razem, spotkanie odbyło się online. Podczas zajęć żadna z Pań nie włączyła kamery, co bardzo utrudniło początkowy kontakt. Od pierwszych minut obie Panie co chwila dostawały smsy i powiadomienia. Z jednej i z drugiej strony słychać było irytujące wibracje telefonu i dźwięk powiadomień (z częstotliwością 1x na minutę).
Nie mam zwyczaju jeść podczas zajęć i nie zgodzę się z tym zarzutem, taka sytuacja nie miała w ogóle miejsca. Zajęcia odbywały się wcześnie rano, więc po prostu piłam kawę.
Na zajęciach online korzystamy zwykle z materiałów w formie elektronicznej, a ja tłumacząc określone zagadnienia bardzo często udostępniam ekran swojego komputera i jeśli wspólnie robimy jakieś ćwiczenie (tak było w tym przypadku) zapisuje wszystko na bieżąco. Uczniowie to widzą u siebie na ekranach. Korzystam również z własnego tabtleta (nie z telefonu, jak to napisały Panie), gdzie mam wyświetlone materiały i swoje notatki. Owo „pisanie smsów”, które zarzuciły mi Panie było sprawdzaniem notatek związanych z naszą lekcją.
Już na samym początku zajęć zapytałam Panie o oczekiwania i o to, jaki materiał chcą analizować i to zostało zrealizowane. Kilkakrotnie pytałam czy wszystko jest zrozumiałe i podkreślałam po kilka razy to, na co Panie chciały zwrócić uwagę. Jeżeli pojawiły się inne oczekiwania należało zgłosić je podczas zajęć. Można też było jeszcze bardziej doprecyzować przed rozpoczęciem. Zamiast pisać o zmarnowanym czasie, tym bardziej, że pojawiło się DOKŁADNIE to, co Panie chciały przećwiczyć.
Owszem – w czasie zajęć odebrałam telefon i rozmowa trwała dosłownie nie całą minutę, wcześniej przeprosiłam Panie i zaznaczyłam, że odbiorę telefon, ponieważ jest to ważna dla mnie sprawa (bynajmniej nie była to rozmowa z kurierem – nie wiem skąd ten pomysł, skoro na czas rozmowy wyłączyłam dźwięk). Czułam się, jednak, do tego upoważniona tym bardziej, że Panie prowadziły całe 1,5h bardzo ożywioną korespondencję.
Lekcje online mają to do siebie, że nie spotykamy się w jednym pomieszczeniu, ale w jednym czasie. Decydując się na taką formę nauczania należy się do niej przygotować – także pod względem technicznym, nauczycielowi jest trudno pracować kiedy nawet nie widzi Uczniów, natomiast słyszy przychodzące co chwilę smsy i ma świadomość, że osoba po drugiej stronie prowadzi korespondencję, zamiast skupiać się na zajęciach. Warto także precyzować swoje potrzeby i oczekiwania względem zajęć, dopytywać jeżeli coś jest niezrozumiałe lub niejasne. Reakcja w formie negatywnego komentarza (po zapewnieniu, na lekcji, ze wszystko jest w porządku) jest nieuczciwa. Podobnie jak naginanie faktów i zakłamywanie rzeczywistości (pisanie smsów, jedzenie). Inne osoby (jak widać w komentarzach wcześniejszych i późniejszych) nie miały takich problemów, nawet korzystając z zajęć i warsztatów online. Być może dlatego, że w lekcje wkładały dużo więcej zaangażowania, koncentrując się na przerabianych treściach, a nie na prowadzeniu ożywionej korespondencji.

avatar
Amanda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2020

Uczę się z koleżanką u Pani Gosi od września, w marcu kończymy nasze zajęcia i jesteśmy naprawdę bardzo zadowolone. Powtórzyłysmy wszystkie lektury, które są ważne. Nauczyłyśmy się pisać rozprawkę i wiele razy ćwiczyłyśmy ustna. Będę polecać dalej, bo warto! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2020

Polecam warsztaty maturalne! Przez klika godzin nauczyłam się pisać rozprawkę i powtórzyłam to, co ważniejsze do matury. Fajna atmosfera, jak dla mnie dobra do intensywnej nauki. Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2020

Uczestniczyłam w warsztatach maturalnych u Pani Gosi i dodatkowo wzięłam kilka lekcji indywidualnych - jestem właśnie po ostatniej. Jestem bardzo zadowolona i czuje się pewniej przed maturą. Wiem, czego dalej mam się uczyć sama i będę się przygotowywać. Warsztaty polecam wszystkim, którzy nie mają czasu na regularne zajęcia. Lekcje indywidualne SUPER. Dziękuję!!

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
14 września 2019

Pani Małgorzata to nauczyciel godny polecenia - dlatego dzielę sie opinią. Pracowała z moim synem nad przygotowaniem do matury poprawkowej. Wynik wzrósł z niecałych 30% na 60%. Pani Małgosia ma talent do nauczania i buduje w uczniach poczucie pewności siebie. Bardzo to doceniam. Szymek wyniósł z zajęć bardzo dużo. Dziękujemy!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Bardzo polecam Panią Małgosie każdemu, kto ma problem z polskim w szkole. Dzięki tym zajęciom nauczyłam się w końcu pisać rozprawki i uzupełniłam moją wiedzę na temat każdej przydatnej do matury lektury. Oprócz pracy na zajęciach dostawałam dużo różnych zadań do domu. Maturę zdałam na wysokim poziomie, a zawdzięczam to właśnie Pani Małgosi.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Dziękuje za przygotowanie do matury z WOSu i z polskiego. Ustny na 90%. Polecam każdemu, kto czuje się niepewnie i potrzebuje powtórki. Dużo materiałów i przystępne wytłumaczenie wszystkiego. Dziękuje!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Dziękuję Pani Małgorzacie za cały rok pracy z moją córką. Mogę polecić tę nauczycielkę- otwarta, przemiła i bardzo profesjonalna. Córka była niezwykle zadowolona, bo na bieżąco były omawiane wszystkie błędy, niedociągnięcia, Pani Małgosia wszystko tłumaczyła i wyjaśniała. Po kilku miesiącach lekcji córka miała całą teczkę materiałów otrzymywanych na zajęciach.
Byłyśmy bardzo zadowolone, córka bez problemów zdała maturę ustną i pisemną.
Dziękujemy, Agnieszka i mama Aneta

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2017

Dziekuje Pani Małgorzacie za dobre przygotowanie do poprawki w sierpniu. Zdana bez problemu:-)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2017

Nie uczęszczałam do Pani Małgosi na zajęcia regularne, ale pomagała mi w przygotowaniu pracy na zaliczenie. Jestem bardzo zadowolona bo po dwóch spotkaniach wiedziałam jak mam dalej pisać i gdzie szukać konkretnych informacji. Dodatkowo P. Gosia dokonała poprawek. Mogę polecić, jak ktoś ma problem z napisaniem pracy.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Zajęcia organizowane przez Panią Małgorzatę były zawsze świetnie przygotowane, urozmaicone oraz ciekawe.Nie dało się na nich nudzić ;p Dodatkowym atutem było indywidualne podejście, które pomogło mi w przyswajaniu przekazywanej wiedzy. Pani Małgorzata cechuje się również nieocenioną cierpliwością do uczniów oraz bogatą wiedzą. Z czystym sumieniem polecam wszystkim zainteresowanym. Maturę zdałam na 71%.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Pani Agnieszko, gratuluję dobrze zdanej matury i życzę dalszych sukcesów na studiach. Serdecznie dziękuję za mile słowa:-)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Na zajęciach u P. Małgorzaty przygotowywałem sie do matury. Mogę powiedzieć, ze to dzieki nim podniosłem swój wynik z ledwo 30% na maturze probnej do 55% na majowej. Bardzo dziekuje i polecam innym. Fajne podejscie do nauczania.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Panie Mikołaju, gratuluję matury i dobrego wyniku. Jednak taki wynik to rezultat Pana ciężkiej pracy i sumiennego przygotowania, które pokazywał Pan na zajęciach. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2017

Jestem tegoroczną maturzystką, Pani Małgorzata przygotowała mnie do matury ustnej. Nie lubię polskiego, ale zdałam na 60%. Dziękuję;-)

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Gratuluję Pani Paulino i życzę powodzenia na wybranym kierunku studiów. Pomimo niechęci do języka polskiego świetnie Pani pracowała :-)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Uczęszczałam na zajęcia do Pani Gosi przed maturą. Byłam bardzo zadowolona. Dużo ćwiczeń, powtarzanie schematu i omawianie na bieżąco błędów. Polecam, jeśli ktoś ma problem z polskim i boi się matury.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk-Godlewska

Droga Pani Kamilo, problemem u Pani był chyba brak wiary we własne możliwości. Gratuluję bardzo dobrego wyniku i trzymam kciuki za dalsze sukcesy na studiach. Pozdrawiam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.