Małgorzata Godlewska

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa (Praga Południe +6)
Zielonka
Otwock
Radzymin
Piaseczno
Józefów
Sulejówek
Marki
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

WOLNE TERMINY NA INTENSYWNE ZAJĘCIA W FERIE! 
Zapraszam Wszystkich Uczniów mających trudności z językiem polskim, chcących poszerzyć swoją wiedzę, realizujących program edukacji domowej.   Oferuje lekcje, po których każdy poczuje się pewny swoich umiejętności oraz wiedzy!

Zajęcia ze mną se efektywne i prowadzone w swobodnej, miłej atmosferze. Każdy Uczeń jest inny, dlatego staram się Was poznawać i opracowywać indywidualne oddziaływania. NIE BAZUJĘ NA GOTOWYCH SCHEMATACH I OPRACOWANIACH. 
Materiały otrzymywane na zajęciach są w 90% autorskimi opracowaniami!

Zapraszam także na zajęcia online (zajęcia prowadzone z wykorzystaniem tablic multimedialnych oraz innych narzędzi ułatwiających naukę przez Internet).

Zapraszam także do zapisywania się na  WEEKENDOWE WARSZTATY MATURALNE ROK SZKOLNY 2020/2021:

 • Lektury z gwiazdką -10h
 • Wypowiedź pisemna - 10h 

Dla Maturzystów:

 • Powtórka materiału: omówienie najważniejszych lektur oraz motywów literackich.
 • NAUKA PISANIA ROZPRAWEK
 • NAUKA TWORZENIA WYPOWIEDZI USTNEJ
 • Brak lekcji o charakterze wykładowym - dużo ćwiczeń, kart pracy, zagadnień do omówienia, tekstów do interpretacji. Będziemy je wspólnie analizować i uczyć się jak, na ich podstawie budować wypowiedzi.
 • Zajęcia rozwijające nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim sprawność w tworzeniu własnych wypowiedzi, analizowaniu materiału, syntezowaniu wiadomości.

Dla ÓSMOKLASISTÓW , osób przygotowujących się do sprawdzianów, testów, a także realizujących EDUKACJĘ DOMOWĄ

 • Powtórzenie całego wymaganego materiału.
 • Nauka tworzenia wypowiedzi pisemnych i ustnych w oparciu o przyswojoną wiedzę.
 • Lekcje prowadzone w oparciu o autorskie karty pracy - dużo ćwiczeń, zabaw językowych, zadań testowych. 
 • Nauka tworzenia krótkich i długich form wypowiedzi pisemnych.
 • Omówienie  wszystkich najważniejszych zagadnień.

Skupiamy się przede wszystkim na zagadnieniach wskazanych przez Ucznia jako trudne/konieczne do omówienia/ważne !!!

Program, tempo oraz przebieg zajęć dostosowuję do możliwości Ucznia. Zachęcam do indywidualnego ustalania zakresu zadań wykonywanych na lekcjach.

Posiadam doświadczenie w pracy z Uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, z Uczniami z Zespołem Aspergera, dysleksją czy dysgrafią.

 • Zapraszam Uczniów realizujących indywidualny tok nauczania i edukację domową.

Zapewniam, że wspólnie powtórzymy wymagany materiał i omówimy wszystkie najważniejsze zagadnienia.

 • Dysponuję dużą bazą materiałów dydaktycznych, zadań, kart pracy dzięki temu mogę zapewnić starannie przygotowane i bogate merytorycznie zajęcia.
 • Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze.
 • Wszystkie pomoce dydaktyczne,które uczeń otrzymuje są w cenie zajęć. 

Preferowane lekcje u nauczyciela, okolice Wiatracznej (Praga Południe), po uzgodnieniu i za dopłatą możliwy dojazd.

 • Proszę o kontakt osoby poważnie zainteresowane lekcjami.

ZAPRASZAM! 514 567 322

   WEEKENDOWE WARSZTATY MATURALNE ROK SZKOLNY 2020/2021:

 • LEKTURY Z GWIAZDKĄ

zajęcia poświęcone omówieniu lektur i motywów literackich, nauka wykorzystywania ich w praktyce, łączenie lektur w kontekście tematów maturalnych, wskazanie najważniejszej problematyki. 

 • WARSZTATY PISANIA I WYPOWIADANIA SIĘ:

nauka tworzenia wypowiedzi ustnej i pisemnej krok po kroku. Uczymy się jak omówić motyw, dobrać i omówić teksty kultury, stworzyć podsumowanie. 

 • Wszystkie zajęcia prowadzone w formie warsztatowej - Uczniowie otrzymują autorskie karty pracy, praca indywidualna oraz grupowa.
 • Małe grupy – do 6 osób, co daje możliwość skupienia się na każdym Uczniu indywidualnie.
 • Możliwość nauki w „grupie zamkniętej”.
 • Zachęcam do zapisywania się w grupach 2-3 osobowych. Nauka ze znajomymi jest przyjemniejsza i efektywniejsza. Dla grup obowiązuje INNY CENNIK - od 40zł/h za osobę.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Małgorzata Godlewska
Igańska 20/148
04-087 Warszawa
NIP: 1132624608

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 09.2018
UKSW
Licencjat
Filologia polska
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Socjologia Stosowana i Antropologia Społeczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 27
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Fajna forma prowadzenia zajęć, wiele pomocnych materiałów. Dla córki korepetycje okazały się bardzo pomocne – zaległości które miała przed egzaminem udało się sprawnie nadrobić co mnie jako rodzica bardzo cieszy. Jestem bardzo zadowolona z Pani Małgosi – to był dobry wybór.

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2020

Lekcje prowadzone w ciekawy sposób, angażujący ucznia, wiele przydatnych informacji i uwag. Każdy element problematyczny dokładnie przerobiony i omówiony. Po za tym Pani Małgorzata bardzo miła w kontakcie bezpośrednim, zawsze lekcje punktualnie.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Pełne zadowolenie z zajęć u pani Małgosi. Jestem tegoroczną maturzystką i przyznam, że przed podjęciem współpracy z korepetytorem nie za pewnie czułam się w tym zakresie. Trochę godzin z Panią Małgorzatą spędziłam ale były to owocne spotkania. Matura poszła bardzo dobrze więc praca z Panią Małgorzatą się opłaciła.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2020

Z zajęć jestem bardzo zadowolona. Dały wiele wartości i przede wszystkim spokoju. Moje umiejętności i wiedza w zakresie języka polskiego mocno się rozszerzyły.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2020

Bardzo dobry korepetytor. Lekcje bezstresowe i w profesjonalnej atmosferze. Pani Małgorzata zawsze wszystko dokładnie tłumaczyła, nie było z niczym problemu. Cena jak za tego typu pomoc w mojej ocenie bardzo rozsądna.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2020

Lekcje w mojej ocenie przyniosły efekt. Pomogły wiele rzeczy zrozumieć i przede wszystkim ich się nauczyć. Na egzaminie człowiek wtedy znacznie lepiej i pewniej się czuje.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

O Pani Małgosi mam pozytywne zdanie. Korepetytor który podchodzi z ogromną pasją do zajęć.
Z moim synem pracowała przez wiele miesięcy by udoskonalić jego wiedzę i przede wszystkim opanować pisanie rozprawek. Matura w ocenie syna poszła świetnie i pomimo całego zajścia z koronawirusem syn czuł się doskonale przygotowany. Bardzo dziękuję.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Serdecznie polecam. Lekcje prowadzone w miłej atmosferze. Pani Małgorzata bardzo wymagająca wobec córki, w pełni zaangażowana. Dała się poznać jako osoba z dużym doświadczeniem. Z czystym sumieniem polecam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2020

Panią Małgorzatę serdecznie polecam i przede wszystkim bardzo dziękuję za cały wkład który włożyła w przygotowanie mnie do matury. Ogromna wiedza i doświadczenie. Wszystko czego można było się spodziewać na maturze zostało przerobione. W żadnym aspekcie na maturze nie czułam się zaskoczona. Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2020

Pani Małgosia jest bardzo fajna. Cieszę się, że z nią miałam korepetycje. Język polski na maturze poszedł bardzo dobrze – spodziewam się dobrego wyniku.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2020

Pozytywna Pani, bardzo fajnie uczy, cierpliwa, zawsze przygotowana do lekcji i poświęca dużo uwagi osobom, które uczy. Bardzo polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
5 czerwca 2020

Przestrzegam przed współpracą z tą Panią, to oszustka. Skasowała mnie za miesiąc z góry (4x1,5 godziny) i obiecała lekcje on-line dla córki po czym zerwała kontakt, nie odpowiadając na moje liczne telefony i SMSy. Żadna z opłaconych lekcji się nie odbyła a pani unika kontaktu, nie odpowiada na telefony i SMSy, blokuje numery, z których dzwonię. Niepoważna i nieuczciwa osoba. Oddaję oczywiście sprawę do sądu ale zanim ona się zakończy ostrzegam użytkowników tego portalu aby nie wtopili tak jak ja.
[Edit]: po 2,5 miesiącach od pierwszego monitu oraz po dodaniu powyższej opinii i zagrożeniu sadem pieniądze finalnie zostały mi zwrócone.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk - Godlewska

Opinia Pani Anny B. zawiera szereg nieprawdziwych informacji i nie odnosi się do faktów. Pani w swojej "opinii" pomija wiele istotnych elementów, które miały wpływ na przebieg sytuacji. Osoba ta nie została oszukana i okradziona, tego typu stwierdzenia godzą w moje dobre imię. Rozliczenie z Panią Anną B. zostało dokonane we właściwym czasie (nie po 2,5 miesiąca, bo tyle nawet nie trwało przejście na zajęcia online), zaś frustracja autorki opinii wynika z zupełnie innych, znanych mi, czynników.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
5 maja 2020

Po jednej lekcji podziękowałam. Pani na zajęciach spożywała jedzenie, co było bardzo nieeleganckie i w tym samym czasie próbowała rozmawiać. Gdy odpowiadałam na polecenie, kazała przerwać bo musi odpisać na SMS i skontaktować się z osobą postronną w celach prywatnych podczas płatnych zajęć.
Niestety byłam bardzo negatywnie zaskoczona, mimo że Pani posiada tak wiele pozytywnych komentarzy.
Nie polecam.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk - Godlewska

Panie zgłosiły się na lekcje razem, spotkanie odbyło się online. Podczas zajęć żadna z Pań nie włączyła kamery, co bardzo utrudniło początkowy kontakt. Od pierwszych minut obie Panie co chwila dostawały smsy i powiadomienia. Z jednej i z drugiej strony słychać było irytujące wibracje telefonu i dźwięk powiadomień (z częstotliwością 1x na minutę).
Nie mam zwyczaju jeść podczas zajęć i nie zgodzę się z tym zarzutem, taka sytuacja nie miała w ogóle miejsca. Zajęcia odbywały się wcześnie rano, więc po prostu piłam kawę.
Na zajęciach online korzystamy zwykle z materiałów w formie elektronicznej, a ja tłumacząc określone zagadnienia bardzo często udostępniam ekran swojego komputera i jeśli wspólnie robimy jakieś ćwiczenie (tak było w tym przypadku) zapisuje wszystko na bieżąco. Uczniowie to widzą u siebie na ekranach. Korzystam również z własnego tabtleta (nie z telefonu, jak to napisały Panie), gdzie mam wyświetlone materiały i swoje notatki. Owo „pisanie smsów”, które zarzuciły mi Panie było sprawdzaniem notatek związanych z naszą lekcją.
Już na samym początku zajęć zapytałam Panie o oczekiwania i o to, jaki materiał chcą analizować i to zostało zrealizowane. Kilkakrotnie pytałam czy wszystko jest zrozumiałe i podkreślałam po kilka razy to, na co Panie chciały zwrócić uwagę. Jeżeli pojawiły się inne oczekiwania należało zgłosić je podczas zajęć. Można też było jeszcze bardziej doprecyzować przed rozpoczęciem. Zamiast pisać o zmarnowanym czasie, tym bardziej, że pojawiło się DOKŁADNIE to, co Panie chciały przećwiczyć.
Owszem – w czasie zajęć odebrałam telefon i rozmowa trwała dosłownie nie całą minutę, wcześniej przeprosiłam Panie i zaznaczyłam, że odbiorę telefon, ponieważ jest to ważna dla mnie sprawa (bynajmniej nie była to rozmowa z kurierem – nie wiem skąd ten pomysł, skoro na czas rozmowy wyłączyłam dźwięk). Czułam się, jednak, do tego upoważniona tym bardziej, że Panie prowadziły całe 1,5h bardzo ożywioną korespondencję.
Lekcje online mają to do siebie, że nie spotykamy się w jednym pomieszczeniu, ale w jednym czasie. Decydując się na taką formę nauczania należy się do niej przygotować – także pod względem technicznym, nauczycielowi jest trudno pracować kiedy nawet nie widzi Uczniów, natomiast słyszy przychodzące co chwilę smsy i ma świadomość, że osoba po drugiej stronie prowadzi korespondencję, zamiast skupiać się na zajęciach. Warto także precyzować swoje potrzeby i oczekiwania względem zajęć, dopytywać jeżeli coś jest niezrozumiałe lub niejasne. Reakcja w formie negatywnego komentarza (po zapewnieniu, na lekcji, ze wszystko jest w porządku) jest nieuczciwa. Podobnie jak naginanie faktów i zakłamywanie rzeczywistości (pisanie smsów, jedzenie). Inne osoby (jak widać w komentarzach) nie miały takich problemów, nawet korzystając z zajęć i warsztatów online. Być może dlatego, że w lekcje wkładały dużo więcej zaangażowania, koncentrując się na przerabianych treściach, a nie na prowadzeniu ożywionej korespondencji.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
5 maja 2020

Zdecydowałam się na lekcje z Panią Małgorzatą , jednak nie jestem zadowolona . Bardzo rozpraszało mnie zachowanie w trakcie lekcji tej Pani . Jadła głośne przekąski co bardzo rozpraszało w nauce . Dodatkowo jak odpowiadałam na polecenie ważniejszy okazał się messenger od lekcji. W trakcie zajęć wykonywała telefony w celach prywatnych co przedłużyło czas nic nie robienia na lekcji . 70 zł na półtorej godziny z których Pani mówiła do siebie , wyniosłam mało wiedzy .

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk - Godlewska

Panie zgłosiły się na lekcje razem, spotkanie odbyło się online. Podczas zajęć żadna z Pań nie włączyła kamery, co bardzo utrudniło początkowy kontakt. Od pierwszych minut obie Panie co chwila dostawały smsy i powiadomienia. Z jednej i z drugiej strony słychać było irytujące wibracje telefonu i dźwięk powiadomień (z częstotliwością 1x na minutę).
Nie mam zwyczaju jeść podczas zajęć i nie zgodzę się z tym zarzutem, taka sytuacja nie miała w ogóle miejsca. Zajęcia odbywały się wcześnie rano, więc po prostu piłam kawę.
Na zajęciach online korzystamy zwykle z materiałów w formie elektronicznej, a ja tłumacząc określone zagadnienia bardzo często udostępniam ekran swojego komputera i jeśli wspólnie robimy jakieś ćwiczenie (tak było w tym przypadku) zapisuje wszystko na bieżąco. Uczniowie to widzą u siebie na ekranach. Korzystam również z własnego tabtleta (nie z telefonu, jak to napisały Panie), gdzie mam wyświetlone materiały i swoje notatki. Owo „pisanie smsów”, które zarzuciły mi Panie było sprawdzaniem notatek związanych z naszą lekcją.
Już na samym początku zajęć zapytałam Panie o oczekiwania i o to, jaki materiał chcą analizować i to zostało zrealizowane. Kilkakrotnie pytałam czy wszystko jest zrozumiałe i podkreślałam po kilka razy to, na co Panie chciały zwrócić uwagę. Jeżeli pojawiły się inne oczekiwania należało zgłosić je podczas zajęć. Można też było jeszcze bardziej doprecyzować przed rozpoczęciem. Zamiast pisać o zmarnowanym czasie, tym bardziej, że pojawiło się DOKŁADNIE to, co Panie chciały przećwiczyć.
Owszem – w czasie zajęć odebrałam telefon i rozmowa trwała dosłownie nie całą minutę, wcześniej przeprosiłam Panie i zaznaczyłam, że odbiorę telefon, ponieważ jest to ważna dla mnie sprawa (bynajmniej nie była to rozmowa z kurierem – nie wiem skąd ten pomysł, skoro na czas rozmowy wyłączyłam dźwięk). Czułam się, jednak, do tego upoważniona tym bardziej, że Panie prowadziły całe 1,5h bardzo ożywioną korespondencję.
Lekcje online mają to do siebie, że nie spotykamy się w jednym pomieszczeniu, ale w jednym czasie. Decydując się na taką formę nauczania należy się do niej przygotować – także pod względem technicznym, nauczycielowi jest trudno pracować kiedy nawet nie widzi Uczniów, natomiast słyszy przychodzące co chwilę smsy i ma świadomość, że osoba po drugiej stronie prowadzi korespondencję, zamiast skupiać się na zajęciach. Warto także precyzować swoje potrzeby i oczekiwania względem zajęć, dopytywać jeżeli coś jest niezrozumiałe lub niejasne. Reakcja w formie negatywnego komentarza (po zapewnieniu, na lekcji, ze wszystko jest w porządku) jest nieuczciwa. Podobnie jak naginanie faktów i zakłamywanie rzeczywistości (pisanie smsów, jedzenie). Inne osoby (jak widać w komentarzach wcześniejszych i późniejszych) nie miały takich problemów, nawet korzystając z zajęć i warsztatów online. Być może dlatego, że w lekcje wkładały dużo więcej zaangażowania, koncentrując się na przerabianych treściach, a nie na prowadzeniu ożywionej korespondencji.

avatar
Amanda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2020

Uczę się z koleżanką u Pani Gosi od września, w marcu kończymy nasze zajęcia i jesteśmy naprawdę bardzo zadowolone. Powtórzyłysmy wszystkie lektury, które są ważne. Nauczyłyśmy się pisać rozprawkę i wiele razy ćwiczyłyśmy ustna. Będę polecać dalej, bo warto! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2020

Polecam warsztaty maturalne! Przez klika godzin nauczyłam się pisać rozprawkę i powtórzyłam to, co ważniejsze do matury. Fajna atmosfera, jak dla mnie dobra do intensywnej nauki. Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2020

Uczestniczyłam w warsztatach maturalnych u Pani Gosi i dodatkowo wzięłam kilka lekcji indywidualnych - jestem właśnie po ostatniej. Jestem bardzo zadowolona i czuje się pewniej przed maturą. Wiem, czego dalej mam się uczyć sama i będę się przygotowywać. Warsztaty polecam wszystkim, którzy nie mają czasu na regularne zajęcia. Lekcje indywidualne SUPER. Dziękuję!!

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
14 września 2019

Pani Małgorzata to nauczyciel godny polecenia - dlatego dzielę sie opinią. Pracowała z moim synem nad przygotowaniem do matury poprawkowej. Wynik wzrósł z niecałych 30% na 60%. Pani Małgosia ma talent do nauczania i buduje w uczniach poczucie pewności siebie. Bardzo to doceniam. Szymek wyniósł z zajęć bardzo dużo. Dziękujemy!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Bardzo polecam Panią Małgosie każdemu, kto ma problem z polskim w szkole. Dzięki tym zajęciom nauczyłam się w końcu pisać rozprawki i uzupełniłam moją wiedzę na temat każdej przydatnej do matury lektury. Oprócz pracy na zajęciach dostawałam dużo różnych zadań do domu. Maturę zdałam na wysokim poziomie, a zawdzięczam to właśnie Pani Małgosi.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Dziękuje za przygotowanie do matury z WOSu i z polskiego. Ustny na 90%. Polecam każdemu, kto czuje się niepewnie i potrzebuje powtórki. Dużo materiałów i przystępne wytłumaczenie wszystkiego. Dziękuje!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Dziękuję Pani Małgorzacie za cały rok pracy z moją córką. Mogę polecić tę nauczycielkę- otwarta, przemiła i bardzo profesjonalna. Córka była niezwykle zadowolona, bo na bieżąco były omawiane wszystkie błędy, niedociągnięcia, Pani Małgosia wszystko tłumaczyła i wyjaśniała. Po kilku miesiącach lekcji córka miała całą teczkę materiałów otrzymywanych na zajęciach.
Byłyśmy bardzo zadowolone, córka bez problemów zdała maturę ustną i pisemną.
Dziękujemy, Agnieszka i mama Aneta

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2017

Dziekuje Pani Małgorzacie za dobre przygotowanie do poprawki w sierpniu. Zdana bez problemu:-)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2017

Nie uczęszczałam do Pani Małgosi na zajęcia regularne, ale pomagała mi w przygotowaniu pracy na zaliczenie. Jestem bardzo zadowolona bo po dwóch spotkaniach wiedziałam jak mam dalej pisać i gdzie szukać konkretnych informacji. Dodatkowo P. Gosia dokonała poprawek. Mogę polecić, jak ktoś ma problem z napisaniem pracy.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Zajęcia organizowane przez Panią Małgorzatę były zawsze świetnie przygotowane, urozmaicone oraz ciekawe.Nie dało się na nich nudzić ;p Dodatkowym atutem było indywidualne podejście, które pomogło mi w przyswajaniu przekazywanej wiedzy. Pani Małgorzata cechuje się również nieocenioną cierpliwością do uczniów oraz bogatą wiedzą. Z czystym sumieniem polecam wszystkim zainteresowanym. Maturę zdałam na 71%.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk - Godlewska

Pani Agnieszko, gratuluję dobrze zdanej matury i życzę dalszych sukcesów na studiach. Serdecznie dziękuję za mile słowa:-)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Na zajęciach u P. Małgorzaty przygotowywałem sie do matury. Mogę powiedzieć, ze to dzieki nim podniosłem swój wynik z ledwo 30% na maturze probnej do 55% na majowej. Bardzo dziekuje i polecam innym. Fajne podejscie do nauczania.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk - Godlewska

Panie Mikołaju, gratuluję matury i dobrego wyniku. Jednak taki wynik to rezultat Pana ciężkiej pracy i sumiennego przygotowania, które pokazywał Pan na zajęciach. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2017

Jestem tegoroczną maturzystką, Pani Małgorzata przygotowała mnie do matury ustnej. Nie lubię polskiego, ale zdałam na 60%. Dziękuję;-)

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk - Godlewska

Gratuluję Pani Paulino i życzę powodzenia na wybranym kierunku studiów. Pomimo niechęci do języka polskiego świetnie Pani pracowała :-)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Uczęszczałam na zajęcia do Pani Gosi przed maturą. Byłam bardzo zadowolona. Dużo ćwiczeń, powtarzanie schematu i omawianie na bieżąco błędów. Polecam, jeśli ktoś ma problem z polskim i boi się matury.

Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk - Godlewska

Droga Pani Kamilo, problemem u Pani był chyba brak wiary we własne możliwości. Gratuluję bardzo dobrego wyniku i trzymam kciuki za dalsze sukcesy na studiach. Pozdrawiam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.