Małgorzata Godlewska

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa (Praga Południe +6)
Zielonka
Ząbki
Otwock
Marki
Radzymin
Piaseczno
Józefów

Małgorzata Godlewska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/516 opinii
Dla użytkownika Małgorzata Godlewska

O mnie

Nauczania języka polskiego nie traktuje wyłącznie jako pracy. Uczę, ponieważ lubię to robić i sprawia mi to satysfakcję. Każdy Uczeń jest inny, dlatego każdego staram się poznać i opracować indywidualne oddziaływania. Nie bazuję na gotowych schematach lekcji.

Staram się rozpoznać mocne i słabe strony osoby z którą pracuję. Słucham potrzeb i oczekiwań Uczniów.Dążę do tego, aby lekcje przynosiły jak najwięcej korzyści i rozwijały nie tylko umiejętności konieczne do matury czy egzaminów, ale także inne kompetencje np. zdolność budowania wypowiedzi na określony temat czy tworzenia planu pracy pisemnej. Staram się budować w uczniach wiarę we własne możliwości i poczucie pewności siebie.Porozumienie z uczniem to podstawa udanej pracy, dlatego nie narzucam z góry zadań, tylko wspólnie ustalam plan pracy uwzględniając wszystkie sugestie. Wymagam zaangażowania i pracy, ale dużo daję od siebie. Czas, który Uczeń spędza na zajęciach jest dla niego. Jestem w stanie tłumaczyć "do skutku" i odpowiadać na wszystkie pytania, nawet te najbardziej zaskakujące.Wierzę, że nie ma osób, które nie mają talentu do języka polskiego, często brakuje wiary we własne możliwości lub chęci do nauki, dlatego też nie krytykuję Uczniów i nie "wytykam" błędów, ale wskazuje sposoby, w które można podejść do zadania, jak można je poprawić i co należy zrobić inaczej.Jestem przekonana, że przy odrobinie wspólnego zaangażowania każdy uczeń osiągnie zadowalający wynik.

Dla jak najlepszego przygotowania do lekcji nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, śledzę nowości wydawnicze, uczestniczę w szkoleniach.Zdobyte umiejętności w praktyce wykorzystuję na lekcjach. Na bieżąco aktualizuję bazę materiałów dydaktycznych, sama tworzę zestawy i karty pracy, które później wykorzystujemy na lekcjach. Do każdej lekcji jestem przygotowana, zaś Uczeń nie traci czasu na zadania wymyślane dla "zabicia czasu".

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2014 - aktualnie
  Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  Filologia polska
  10.2017 - aktualnie
  Uniwersytet Warszawski
  Licencjat
  Socjologia Stosowana i Antropologia Społeczna
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 16
  avatar
  Anna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
  5 czerwca 2020

  Przestrzegam przed współpracą z tą Panią, to oszustka. Skasowała mnie za miesiąc z góry (4x1,5 godziny) i obiecała lekcje on-line dla córki po czym zerwała kontakt, nie odpowiadając na moje liczne telefony i SMSy. Żadna z opłaconych lekcji się nie odbyła a pani unika kontaktu, nie odpowiada na telefony i SMSy, blokuje numery, z których dzwonię. Niepoważna i nieuczciwa osoba. Oddaję oczywiście sprawę do sądu ale zanim ona się zakończy ostrzegam użytkowników tego portalu aby nie wtopili tak jak ja.
  [Edit]: po 2,5 miesiącach od pierwszego monitu oraz po dodaniu powyższej opinii i zagrożeniu sadem pieniądze finalnie zostały mi zwrócone.

  avatar
  Klaudia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
  5 maja 2020

  Po jednej lekcji podziękowałam. Pani na zajęciach spożywała jedzenie, co było bardzo nieeleganckie i w tym samym czasie próbowała rozmawiać. Gdy odpowiadałam na polecenie, kazała przerwać bo musi odpisać na SMS i skontaktować się z osobą postronną w celach prywatnych podczas płatnych zajęć.
  Niestety byłam bardzo negatywnie zaskoczona, mimo że Pani posiada tak wiele pozytywnych komentarzy.
  Nie polecam.

  avatar
  Joanna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
  5 maja 2020

  Zdecydowałam się na lekcje z Panią Małgorzatą , jednak nie jestem zadowolona . Bardzo rozpraszało mnie zachowanie w trakcie lekcji tej Pani . Jadła głośne przekąski co bardzo rozpraszało w nauce . Dodatkowo jak odpowiadałam na polecenie ważniejszy okazał się messenger od lekcji. W trakcie zajęć wykonywała telefony w celach prywatnych co przedłużyło czas nic nie robienia na lekcji . 70 zł na półtorej godziny z których Pani mówiła do siebie , wyniosłam mało wiedzy .

  avatar
  Amanda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 marca 2020

  Uczę się z koleżanką u Pani Gosi od września, w marcu kończymy nasze zajęcia i jesteśmy naprawdę bardzo zadowolone. Powtórzyłysmy wszystkie lektury, które są ważne. Nauczyłyśmy się pisać rozprawkę i wiele razy ćwiczyłyśmy ustna. Będę polecać dalej, bo warto! :)

  avatar
  Agnieszka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 marca 2020

  Polecam warsztaty maturalne! Przez klika godzin nauczyłam się pisać rozprawkę i powtórzyłam to, co ważniejsze do matury. Fajna atmosfera, jak dla mnie dobra do intensywnej nauki. Polecam!

  avatar
  Ola
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 marca 2020

  Uczestniczyłam w warsztatach maturalnych u Pani Gosi i dodatkowo wzięłam kilka lekcji indywidualnych - jestem właśnie po ostatniej. Jestem bardzo zadowolona i czuje się pewniej przed maturą. Wiem, czego dalej mam się uczyć sama i będę się przygotowywać. Warsztaty polecam wszystkim, którzy nie mają czasu na regularne zajęcia. Lekcje indywidualne SUPER. Dziękuję!!

  avatar
  Elżbieta
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
  14 września 2019

  Pani Małgorzata to nauczyciel godny polecenia - dlatego dzielę sie opinią. Pracowała z moim synem nad przygotowaniem do matury poprawkowej. Wynik wzrósł z niecałych 30% na 60%. Pani Małgosia ma talent do nauczania i buduje w uczniach poczucie pewności siebie. Bardzo to doceniam. Szymek wyniósł z zajęć bardzo dużo. Dziękujemy!

  avatar
  Agnieszka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 lipca 2019

  Bardzo polecam Panią Małgosie każdemu, kto ma problem z polskim w szkole. Dzięki tym zajęciom nauczyłam się w końcu pisać rozprawki i uzupełniłam moją wiedzę na temat każdej przydatnej do matury lektury. Oprócz pracy na zajęciach dostawałam dużo różnych zadań do domu. Maturę zdałam na wysokim poziomie, a zawdzięczam to właśnie Pani Małgosi.

  avatar
  Karolina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 maja 2019

  Dziękuje za przygotowanie do matury z WOSu i z polskiego. Ustny na 90%. Polecam każdemu, kto czuje się niepewnie i potrzebuje powtórki. Dużo materiałów i przystępne wytłumaczenie wszystkiego. Dziękuje!

  avatar
  Aneta
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 lipca 2018

  Dziękuję Pani Małgorzacie za cały rok pracy z moją córką. Mogę polecić tę nauczycielkę- otwarta, przemiła i bardzo profesjonalna. Córka była niezwykle zadowolona, bo na bieżąco były omawiane wszystkie błędy, niedociągnięcia, Pani Małgosia wszystko tłumaczyła i wyjaśniała. Po kilku miesiącach lekcji córka miała całą teczkę materiałów otrzymywanych na zajęciach.
  Byłyśmy bardzo zadowolone, córka bez problemów zdała maturę ustną i pisemną.
  Dziękujemy, Agnieszka i mama Aneta

  avatar
  Wiktoria
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 września 2017

  Dziekuje Pani Małgorzacie za dobre przygotowanie do poprawki w sierpniu. Zdana bez problemu:-)

  avatar
  Marlena
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 lipca 2017

  Nie uczęszczałam do Pani Małgosi na zajęcia regularne, ale pomagała mi w przygotowaniu pracy na zaliczenie. Jestem bardzo zadowolona bo po dwóch spotkaniach wiedziałam jak mam dalej pisać i gdzie szukać konkretnych informacji. Dodatkowo P. Gosia dokonała poprawek. Mogę polecić, jak ktoś ma problem z napisaniem pracy.

  avatar
  Agnieszka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 lipca 2017

  Zajęcia organizowane przez Panią Małgorzatę były zawsze świetnie przygotowane, urozmaicone oraz ciekawe.Nie dało się na nich nudzić ;p Dodatkowym atutem było indywidualne podejście, które pomogło mi w przyswajaniu przekazywanej wiedzy. Pani Małgorzata cechuje się również nieocenioną cierpliwością do uczniów oraz bogatą wiedzą. Z czystym sumieniem polecam wszystkim zainteresowanym. Maturę zdałam na 71%.

  Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk - Godlewska

  Pani Agnieszko, gratuluję dobrze zdanej matury i życzę dalszych sukcesów na studiach. Serdecznie dziękuję za mile słowa:-)

  avatar
  Mikołaj
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 lipca 2017

  Na zajęciach u P. Małgorzaty przygotowywałem sie do matury. Mogę powiedzieć, ze to dzieki nim podniosłem swój wynik z ledwo 30% na maturze probnej do 55% na majowej. Bardzo dziekuje i polecam innym. Fajne podejscie do nauczania.

  Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk - Godlewska

  Panie Mikołaju, gratuluję matury i dobrego wyniku. Jednak taki wynik to rezultat Pana ciężkiej pracy i sumiennego przygotowania, które pokazywał Pan na zajęciach. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

  avatar
  Paulina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 czerwca 2017

  Jestem tegoroczną maturzystką, Pani Małgorzata przygotowała mnie do matury ustnej. Nie lubię polskiego, ale zdałam na 60%. Dziękuję;-)

  Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk - Godlewska

  Gratuluję Pani Paulino i życzę powodzenia na wybranym kierunku studiów. Pomimo niechęci do języka polskiego świetnie Pani pracowała :-)

  avatar
  Kamila
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 czerwca 2017

  Uczęszczałam na zajęcia do Pani Gosi przed maturą. Byłam bardzo zadowolona. Dużo ćwiczeń, powtarzanie schematu i omawianie na bieżąco błędów. Polecam, jeśli ktoś ma problem z polskim i boi się matury.

  Usługi Edukacyjne Małgorzata Karczmarczyk - Godlewska

  Droga Pani Kamilo, problemem u Pani był chyba brak wiary we własne możliwości. Gratuluję bardzo dobrego wyniku i trzymam kciuki za dalsze sukcesy na studiach. Pozdrawiam!

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.