Małgorzata Bogdziun

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
 
Online
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Katowice
Tychy
Gliwice
Warszawa
Radom
Częstochowa
Faktura VAT

Małgorzata Bogdziun

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Małgorzata Bogdziun

O mnie

Lektor, tłumacz przysięgły języka francuskiego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 06.1998
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
Filologia Romańska
10.2003 - 06.2004
Akademia Pedagogiczna im. Komisji Edukacji Językowej w Krakowie
Studia Podyplomowe w zakresie nauczania języka francuskiego
Kursy i szkolenia
06.1998
Tłumacz Przysięgły Języka Francuskiego
09.2002
Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej egzaminu maturalnego języka francuskiego
06.2012
Trener Języków Obcych, egzamin TKT
Doświadczenie
09.1998 - 08.2016
Gimnazjum/Liceum
09.2016 - aktualnie
Perfect English
Język biznesowy
02.2017 - aktualnie
Fast Progress
Język biznesowy
07.2017 - aktualnie
Językowo Małgorzata Bogdziun

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2022

Pani Małgosia to pełna ciepła i empatii osoba. Zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć. Pani Małgosia proponuje różnorodne materiały, dopasowane do poziomu ucznia. Serdecznie polecam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2022

Polecam lekcje z Małgosią! Są to zajęcia prowadzone bardzo dobrze, w przyjaznej atmosferze. Małgosia jest zawsze przygotowana do lekcji ale również otwarta na potrzeby ucznia. Zajęcia z nią to wspaniała przygoda a jednocześnie jest to czas spędzony niezwykle efektywnie. Mieszkam teraz we Francji i korzystam z nabytej wedzy codziennie:) Polecam zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2022

Bardzo polecam zajęcia z Gosią! Zawsze przebiegają one w miłej atmosferze. Gosia to bardzo życzliwa osoba. Jest też cierpliwa. Zapewnia potrzebne materiały, zawsze jest przygotowana do zajęć. Jest elastyczna i dostosowuje się do potrzeb ucznia. To naprawdę dobra nauczycielka, polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2022

Korepetycje z Panią Małgorzatą wspominam bardzo dobrze. Naszym celem stało się dobre napisanie matury z języka francuskiego. Pani Małgorzata dobrała dla mnie podręcznik, który ma naszych zajęciach wzbogacała o dodatkowe materiały. Lekcje były dostosowane do mnie i do moich potrzeb dzięki czemu nauka przebiegała w sposób przyjemny. Najlepszym świadectwem jakości będzie mój wynik: 97% z matury podstawowej z francuskiego. Zdecydowanie polecam korepetycje z Panią Małgorzatą.

avatar
Tymoteusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2022

Lekcje z Panią Małgorzatą to czysta przyjemność. Tyle lat nauki języka francuskiego i dopiero przy niej jestem w stanie powiedzieć, że coś potrafię! 5

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2022

Bardzo polecam te lekcje francuskiego. Zajęcia są starannie przygotowane, a proponowane materiały znacznie ułatwiają naukę. Pani Małgorzata zawsze upewnia się, że przerabiany materiał jest dla mnie zrozumiały. Dużym plusem jest miła atmosfera. Widać duże zaangażowanie i szczere chęci żeby każde zajęcia były ciekawe.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Bardzo polecam, lekcje zawsze mijają w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Dzięki pracy z Panią Małgorzatą po podejściu do Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego zdobyłam tytuł laureata. Na lekcjach zawsze zapewnione są materiały konieczne do pracy, a zajęcia nigdy nie są monotonne oraz wraz z wiedzą gramatyczną są „przemycane” ciekawostki kulturowe. Serdecznie polecam :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.