Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Ząbki
Warszawa (Targówek)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Indywidualne ZAJĘCIA DLA DZIECI Z DYSLEKSJĄ

Jestem terapeutą pedagogicznym. Prowadzę zajęcia doskonalenia umiejętności poprawnego pisania i czytania dla dzieci z grupy ryzyka dysleksji, z dysleksją, dysgrafią, dysortografią, a także zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne dla dzieci z dyskalkulią.
Lekcje mają na celu m.in.: doskonalenie spostrzegawczości wzrokowej i percepcji słuchowej, usprawnianie grafomotoryki, rozwijanie umiejętności wypowiadania się i czytania ze zrozumieniem, ćwiczenie logicznego myślenia, pamięci i wyobraźni, poprawę koncentracji i uwagi, a także odnajdywanie mocnych stron dziecka i wzmacnianie jego pewności siebie.
Zapewniam potrzebne materiały, bez dodatkowych kosztów.
Dojeżdżam do ucznia.
Kontakt tel.: 666 039 857

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.