Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoskicena do ustalenia

Małgorzata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem mgr filologii romańskiej ze specjalizacją włoską. Uczę języka włoskiego od 2002 roku. Prowadzę zajęcia dla młodzieży, dorosłych i dzieci od poziomu A1 do B2. Pomagam w przygotowaniu do sprawdzianów, egzaminów, jak również w rozwijaniu zainteresowań językowych Słuchaczy. Jeśli chcesz opanować podstawy języka, utrwalić gramatykę, czy porozmawiać po włosku, serdecznie zapraszam. Gwarantuję solidne przygotowanie do zajęć i duże zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2014

Jestem osobą 50+ i bardzo zależało mi na odświeżeniu znajomości francuskiego.W sposob profesjonalny jestem prowadzona i prowokowana do rozmawiania w tym języku.Apetyt na francuski wzrósł i mam zamiar spędzić 2 tygodnie dzien po dniu na lekcjach indywidualnych.Dziękuje.Justyna

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2014

Bardzo dobre lekcje włoskiego: sumiennie i profesjonalnie prowadzone, miła, sympatyczna atmosfera. Polecam naukę pod kierunkiem pani Małgosi. Warto!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2014

Dziękuję Małgosiu za b.dobry przekaz wiadomości na lekcjach z Tobą. Mam możliwość uczyć się j.wł i j.fr. Dla mnie jest ważne to, że będąc zarówno we Włoszech i Francji mogłam swobodnie posługiwać się danym językiem. Cieszy mnie każde spotkanie językowe, gdzie mogę konfrontować swoje umiejętności. Zaspokajasz mój głód wiedzy, wzmacniasz we mnie pozytywne emocje i myśli językowe.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2014

Jestem bardzo zadowolona z lekcji francuskiego. Zawsze są interesujące i świetnie przygotowane. Pani Małgosia potrafi zmotywować do nauki i otworzyć człowieka na rozmowę w obcym języku. Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.