Małgorzata Dąbska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Piaseczno (Piaseczno/ZAlesie Dolne)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem artystą plastykiem z dyplomem Akademii Sztuk Pieknych im.W. Strzemińskiego w Łodzi na Wydziale Projektowania Tkaniny i Ubioru. Posiadam wykształcenie pedagogiczne i mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Udzielam lekcjii rysunku i malarstwa dla dzieci od lat 8 a także młodziezy przygotowującej sie do egzamInów w szkołach artystycznych. ( Liceum plastyczne, studia artystyczne )

Ze względu na specyfikę zajęć lekcje prowadzę tylko  w swojej pracowni wyposażonej w niezbędne sprzęty ( sztalugi, deski rysunkowe, stół pracowniany itp )

Serdecznie zapraszam na przygodę ze sztuką do PRACOWNI NA GÓRZE   :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.