HISZPANSKI_ONLINE

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Hola a todos! :)
Zapraszam na przygodę z językiem hiszpańskim i barwną kulturą krajów hiszpańskojęzycznych. Hiszpański to nie tylko język ale ogromna i kontrowersyjna, często krwawa, spuścizna kulturowa jak i religijna.

Pierwsze spotkanie gratis, po nim sam/a zdecydujesz czy jestem lektorem dla ciebie.

Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania w miłej i przyjaznej atmosferze.
Tempo dostosowuję do potrzeb ucznia (gwarantuję że każdy da radę!).
Dysponuję własnymi materiałami dydaktycznymi.

Prowadzę również zajęcia specjalistyczne z zakresu
prawa, ekonomii i medycyny w języku hiszpańskim.

Tłumaczenia, konsultacje, przygotowania do wyjazdów etc.
Posiadam wieloletnie doświadczenie.

Jestem wykładowcą akademickim, autorem kilkudziesięciu książek naukowych, słowników specjalistycznych, przekładów i artykułów.
Niektóre z tytułów wraz z opisami i opinią na mój temat, na stronie Plecakowcy pl, w zakładce PASJA.

Jestem lektorem szkół językowych, tłumaczem z nietuzinkowym dorobkiem (Hiszpański, Włoski, Portugalski).

Długoletnia współpraca z TVP S.A. (listy dialogowe).

Mam mnóstwo zadowolonych studentów i uczniów których rozsypało min. po Hiszpanii , Włoszech, Portugalii, i Ameryce Łacińskiej.

ZAPRASZAM !

Zajęcia z hiszpańskiego, włoskiego i portugalskiego:
Cena za 60 min. 55 PLN (pomiędzy godz. 9 a 18)
Cena za 60 min. 70 PLN (po godz. 18)

Zajęcia specjalistyczne (medycyna, prawo, ekonomia)
Cena za 60 min. 135 PLN (pomiędzy godz. 9 a 18)
Cena za 60 min. 150 PLN (po godz. 18)

Kontakt : 881 565 190

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 25
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 lipca 2018

OSZUST!!!

Zachęcona pozytywnymi opiniami, postanowiłam nawiązać współpracę z Panem Mieszko.
Pierwsza tzw próbna lekcja, to była 20 minutowa rozmowa, nie mająca niczego wspólnego z językiem portugalskim.
Dotyczyła ona przede wszystkim warunków finansowych i przechwałek na swój temat. Po uzgodnieniu terminów lekcji, okazało się, że płatność za lekcje ma być z góry, najlepiej za półtora miesiąca. Podczas rozmowy dowiedziałam się, że w przypadku odwołania zajęć na kilka minut przed ich rozpoczęciem, przepadają mi pieniądze za lekcję. Jeśli natomiast korepetytor odwoła zajęcia, nie zwraca mi za nie pieniędzy, tylko wyznacza inny termin, w celu ich odrobienia. Najczęściej jest to weekend. Pomino tych warunków, postanowiłam spróbować i zacząć naukę z tym Panem. Pierwsze lekcje odwołał na 2 godziny przed ich rozpoczęciem, tłumacząc się niezapowiedzianymi gośćmi i od razu wyznaczył mi termin na popołudnie w sobotę. Lekcja ta również nie doszła do skutku, ponieważ na kwadrans przed lekcją, dostałam wiadomość, że Pan ma problem z zalogowaniem na Skype i przekłada zajęcia na niedzielę. Oczywiście do tej lekcji nigdy nie doszło. Kontakt z tym Panem urwał się, w momencie zażądania przeze mnie zwrotu należności za nieodbyte lekcje.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2017

Pan Profesor ma wielki dar nauczania. Zaraża swoją pasją do nauki języków, dzięki czemu z przyjemnością poświęcamy swój cenny czas na odrabianie prac domowych i przygotowywanie się do kolejnych zajęć. Lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb i prowadzone z odpowiednią dawką gramatyki, ortografii, słownictwa, ale również humoru, anegdot i bardzo ciekawych informacji o krajach latynoamerykańskich, ich życiu i kulturze. Jednym słowem pełne spektrum dydaktyczne. Mógłbym długo wymieniać zalety nauki z Panem Profesorem i choć żadna z poniższych, pozytywnych opinii nie jest przesadzona, uważam że tak naprawdę trudno w pełni oddać wartość jaką zyskaliśmy z żoną rozpoczynając naukę hiszpańskiego właśnie z Panem Profesorem. Pura Vida!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2016

Z Panem Profesorem mam przyjemność uczyć się jezyka hiszpańskiego od miesiąca i już teraz wiem że był to strzał w dziesiątke. Ma ogromną wiedze, którą w prosty sposób potrafi przekazać w sposób bardzo ciekawy i interesujący. Pan profesor to również bardzo sympatyczny, miły i cierpliwy człowiek , który do każdych zajec podchodzi bardzo profesjonalnie i zawsze z dużym zaangażowaniem. Polecam każdemu :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lutego 2016

Ciężko jest zdecydować się co w Panu profesorze należy wskazać jako największy plus. Zacznę od tego, że forma nauki przez Skype, choć wydaje się niewygodna i trudna do przyzwyczajenia się w rzeczywistości jest metodą, którą bardzo szybko da się polubić i dostrzec wiele plusów. Zwłaszcza, gdy nauczyciel zawsze dba o to byśmy mieli zadanka na zajęcia jak i "do domu". :)
Pan profesor jest nauczycielem z pasją, którą bardzo szybko można się zarazić, jest zabawny i zawsze przygotowany na zajęcia na 5+. Co więcej, jest elastyczny i potrafi się dostosować do ucznia, jak i jego potrzeb, a wszelakie anegdotki i ciekawostki są czymś bez czego nie wyobrażam sobie obecnie lekcji z Panem Mieszko.
Bez względu na to czy chcesz się nauczyć języka dla zabawy czy dla celów wyższych - polecam Pana Mieszka w 100%.

avatar
Jadwiga Kot
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
23 września 2015

Pan Mieszko od kwietnia daje skyp lekcje mojej córce jest zadowolona korzysta z przygotowanego materiału podanego na początku korepetycji robi duże postępy może swobodnie porozumiewać się po hiszpańsku.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Polecam lekcje z Panem Profesorem. Po raz pierwszy miałam okazję uczyć się przez Skype'a i jestem bardzo zadowolona z tej formy korepetycji. Pan profesor to cierpliwy i przesympatyczny nauczyciel, zawsze świetnie przygotowany do zajęć.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2015

Potwierdzam opinie poprzedników.
Pan Mieszko jest naprawdę bardzo cierpliwym nauczycielem. Zawsze perfekcyjnie przygotowany do zajęć. Posiada cały ogrom wiedzy o krajach latynowskich, (poczynajac od Hiszpanii, po Amerykę Latynowską), którą wplata między wiersze...
Nie jestem może zbyt pilnym uczniem, bo nie mam zbytnio czasu na naukę, ale to, co zostaje mi po zajęciach - to też bardzo dużo.
Pomimo, że kocham Amerykę Latynowską i na niej się skupiam, zapragnęłam pojechać do Madrytu... pod wpływem właśnie zajęć z p. Mieszkiem... :)
Jak najbardzej polecam:)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

Pan Mieszko to nie tylko cierpliwy pedagog z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, ale również (a może przede wszystkim) niezwykle ciekawa, inspirująca osobowość, z którą lekcje na skypie nigdy się nie nudzą. Do hiszpańskiego wróciłam po bardzo długiej przerwie, praktycznie startując od zera - po dwóch miesiącach nauki mogłam porozumiewać się na poziomie podstawowym z Argentyńczykami. Polecam:)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2015

Pan Mieszko jest bardzo cierpliwym nauczycielem.Bardzo szybko potrafi zachecic do nauki jezyka a nauka z nim to tak naprawde ogromne szczescie.Po paru spotkaniach ja sama zauwazylam,jaka wielka radosc sprawia kazda lekcjia, na ktora czekam z niecierpliwoscia.Moja praca powoli przynosi efekty i mam nadzieje ze tak pozostanie.Zycze Panu Mieszkowi czasu na filizanke herbatki a calej jego zalodze cierpliwosci i radosci w tym co robia.Bardzo bardzo polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2015

Profesor jest przede wszystkim człowiekiem, którego pasją jest język, którego naucza - tacy nauczyciele są zawsze najlepsi. Ma ogromną wiedzę i chyba jeszcze więcej cierpliwości. Do tego jest bardzo miłym i ciepłym człowiekiem. Co do samych zajęć - dotychczas nie zdawałem sobie sprawy jak wygodne są zajęcia przez Skype. Teraz nie chciałbym już inaczej. Bardzo polecam.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2015

Lekcje z Panem Mieszkiem są naprawdę czystą przyjemnością Zajęcia prowadzone z humorem, cierpliwością, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Każda lekcja to nie tylko kolejna porcja gramatyki i słówek, ale też dużo informacji i ciekawostek o życiu i kulturze krajów latynoamerykańskich. Bardzo pomocne i przejrzyste materiały, do których zawsze można wrócić, dużo ćwiczeń i materiałów do samodzielnej pracy (jeśli ktoś potrzebuje więcej). Szczerze polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2015

Świetny nauczyciel , droga internetu bardzo ułatwia dopasowanie terminów i oszczędzić czas. Stosowane przez Profesora metody uczenia są bardzo przyjazne dla ucznia, a przede wszystkim skuteczne. Szczerze polecam.

avatar
Regina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2015

Zaczęłam naukę w wieku 69lat ,rok temu.Wkuwałam słówka,uczyłam sie sama z róznych podręczników. Traciłam nadzieję,że będę mogła porozumieć się z hiszpanami. Szczęśliwie trafiłam na korepetycje online u Pana Mieszko. Zajęcia w dogodnym dla mnie czasie, bezstresowe konwersacje na skype i .....rozmawiam po hiszpańsku ,na poziomie wystarczającym.Teraz mam 70 lat i jestem dumna, że mogę się porozumieć z moimi znajomymi. Dziekuję Panie Profesorze.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2014

Zajęcia prowadzone perfekcyjne, przynoszące szybkie rezultaty. Lekcje prowadzone niestandardową metodą (skype) gwarantują oszczędność czasu w dojazdach. Z Panem Mieszko łatwo można dopasować godziny zajęć. Profesor pomógł mi nadrobić duże zaległości z języka Hiszpańskiego w szkole, a nawet wyprzedziliśmy materiał. Zdecydowanie polecam !!!

avatar
Monika I Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2014

Mieszkamy na obczyznie I lekcje przez internet z polsko jezycznym wykladowca pomogly nie tylko ulepszyc znajomosc jezyka hiszpanskiego uczonego w szkole ale rowniez usprawnily corki gramatyke jezyka polskiego. Pan profesor jest przesympatycznym czlowiekiem zarazajacym swoja pasja I wiedza. Oaza spokoju. Zuzia chetnie zasiada do lekcji a potem" sprzedaje "nam ciekawostki z lekcji. Pan profesor ma rowniez dar motywowania studentow ktoremu sama nie zdolalam sie oprzec I wkrotce zaczynam swoje lekcje. Ogromnie polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2014

Zajęcia z profesorem są ciekawe i inne od standardowych kursów językowych. Podejście jest bardzo indywidualne, ze zrozumieniem potrzeb i możliwości danej osoby. Profesor korzysta z własnych materiałów, które są przejrzyste i zrozumiałe. Są prace domowe, a nauka nie jest nudna. Można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o kulturze hiszpańskiej i latynoamerykańskiej. Warto!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2014

Bardzo Polecam!
Pan Mieszko jest świetnym nauczycielem języka Hiszpańskiego.
Na początku nie byłem pewien co do nauki ale pierwsze lekcjie z nim bardzo zachęciły mnie do nauki :) Jeżeli ktoś nie jest pewien wyboru nauczyciela to szczególnie polecam Pana Mieszka! :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2014

Polecam. Pan Profesor Mieszko jest prawdziwym znawcą języka z zapleczem dydaktycznym oraz niebywałą cierpliwością do osób odpornych na naukę Hiszpańskiego - takich jak ja :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2014

Zdecydowanie polecam!

Profesjonalne, a co nawet ważniejsze - pełne pasji podejście do nauki.
Materiały do nauki jasne i zrozumiałe. Indywidualne podejście ze zrozumieniem potrzeb danej osoby.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2013

Zdecydowanie Polecam!
Człowiek z wielkim doświadczeniem i ogromną wiedzą przedstawianą często w bardzo oryginalny a także zabawny sposób, terminowy wrażliwy.
Materiały do nauki jasne i zrozumiałe (dużo zadań domowych).
W końcu Ktoś Kogo „kumam”!
Pozdrawiam
Kuba

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2013

Jeśli myślicie, że jesteście totalnie oporni na naukę języków obcych, to zajęcia z Profesorem Mieszkiem zmienią Wasz światopogląd. Profesor jest osobą z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Nauka z nim okazała się niezwykle owocna i wesoła.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2013

Polecam wszystkim chętnym i niezdecydowanym! Lekcje z Profesorem są naprawdę ciekawe, oryginalne, na własnych materiałach dydaktycznych. Prowadzone przez osobę z pasją i ogromną wiedzą nietylko o języku hiszpańskim, ale także o kulturze latynoamerykańskiej.
Jesłi miałbym wybierać jeszcze raz, nie zawahałbym się ani przez moment!!!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2013

Zajecia sa ciekawe i przede wszystkim profesjonalne. Profesor dysponuje wlasnymi materialami dydaktycznymi a nawet jest autorem slownikow jezyka hiszpanskiego. Przy okazji mozna sie dowiedziec wielu rzeczy o kulturze latynoamerykanskiej. Polecam!

avatar
Oladz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2013

Zdecydowanie polecam zajęcia z Profesorem! Jest to nie tylko efektywny sposób nauki języka, ale również świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w dobrym towarzystwie :)
"Ludzie z pasją są wśród nas. Pozytywnie zakręceni, żyjący we własnym świecie... Kochający, to co robią i zapominający, albo, jeszcze lepiej – nieprzygotowani na niespodzianki, jakie niesie życie. Czasami spotyka się na swojej drodze takiego człowieka. Należy dziękować losowi, czy, jak kto woli Bogu, że mamy okazję GO poznać." Plecakowcy, podpisuje się pod tym obiema rękami !

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2013

Polecam zajęcia z profesorem wszystkim, którzy mają "dość" standardowych kursów językowych i chcą nauczyć się języka nie tylko w teorii,ale i umieć zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Profesor jest człowiekiem z pasją, którą zaraża wszystkich swoich uczniów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.