Gosia Makowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Gosia Makowska. Obecnie jestem na piątym roku studiów, studiuję lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim. Jednocześnie pracuję w międzynarodowej firmie, gdzie język angielski jest na porządku dziennym, często wyjeżdżam w delegacje do Londynu, gdzie mam stały kontakt z "żywym" angielskim.

Prowadzę zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku przedszkolnym i szkolnym, uczę podstaw języka angielskiego jak również pomagam w przyswojeniu bieżącego materiału zadawanego w szkole lub przygotowuję do matury.

Podczas zajęć ze mną nie ma nudy :) dla najmłodszych dzieci przygotowuję zawsze jakieś zabawy, gry planszowe i inne rozrywki, by uczyły się poprzez zabawę.
Podczas zajęć dla młodzieży, poza pomocą przyswojeniu materiały szkolnego, często przygotowuję ciekawe materiały, artykuły, dzięki którym można się nie tylko nauczyć angielskiego, ale również dowiedzieć czegoś ciekawego. Co kilka zajęć przeprowadzam lekcję konwersacyjną, aby uczeń mógł się również oswoić z językiem mówionym, a nie opierał swojej wiedzy wyłącznie na podręcznikach.

Podczas zajęć zapewniam zawsze swoje materiały, ale nie mam nic przeciwko korzystaniu z książek lub podręczników, z których chce korzystać uczeń.
Cena zawiera koszt dojazdu do ucznia.

Pozdrawiam i zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.