Majka Majorek

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historiacena do ustalenia

Majka Majorek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/55 opinii

Opis ogłoszenia

Witam, oferuję szeroki zakres korepetycji czyli wszelką pomoc przy pracach dyplomowych, licencjackich, magisterskich i doktorskich oraz zaliczeniowych. Rzetelnie, dyskretnie i bez przedpłat. Mam dostęp do systemu plagiatowego, więc mogę sprawdzić przygotowane już wcześniej prace. Oferuję też wsparcie w rozwiązywaniu zadań przez platformy internetowe. Krótkie terminy realizacji, nie pobieram przedpłat. Masz pytanie - pisz!Konsultacje e-mail są darmowe. Pozdrawiam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2020

Super współpraca - chociaż termin realizacji to 2 dni - wszystko przygotowane na tiptop. Jasno określone warunki. Wszystko ok. Polecam.

avatar
Zenka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
24 listopada 2019

Jako, że moja współpraca z Panią Majką trwała dość długo myślę, że mogę pozwolić sobie na bardziej rozbudowaną opinię.
Pani Majka na pewno nie należy do osób idących "po linii najmniejszego oporu", żeby zarobić, a się nie narobić;) Widać to szczególnie w momentach, kiedy trzeba coś doczytać, zainteresować się, aby móc wypowiadać się o tym bardziej kompetentnie. Pani Majki nie trzeba do tego zachęcać, co jest obecnie bardzo pożądaną cechą i nie zdarza się to często (szczególnie na tym portalu).
Pani Majka jest terminowa, kontakt jest dobry, jeśli potrzebuje więcej czasu aby się przygotować - informuje o tym.
Pani Majka posługuje się językiem sprawnie i poprawnie, więc ma również kompetencje do poprawiania form pisemnych.

Jednak - wszystkie te plusy były aktualne tylko do momentu, w którym Pani Majka przestała odpisywać na moje wiadomości. Na początku myślałam, że do czynienia mam z sytuacją losową i cierpliwie czekałam.
Jestem wyrozumiała i wiem, że wszystko może się wydarzyć, nie mam również problemu z zerwaniem współpracy bez konkretnego powodu - o ile jestem o tym poinformowana.
Myślę jednak, że sytuacja, w której z dnia na dzień urywa się kontakt, przestaje odpisywać na maile (ewidentnie będąc online) i ignoruje prośby o jakikolwiek sygnał zwrotny, jest nie do zaakceptowania.
Elementarny szacunek i dojrzałość wymagają, aby klienta/ucznia/współpracownika poinformować o zerwaniu współpracy, choćby bez uzasadnienia. Szczególnie niemiłe jest to z uwagi na to, że od początku do momentu urwania kontaktu starałam się być w porządku, pilnowałam terminów, nie zwlekałam z wypłatami wynagrodzenia.
Po kilku miesiącach oczekiwania na kontakt pozwalam sobie wystawić tę opinię, bo nie mam chyba co liczyć na zmianę.
Wielka szkoda, myślę, że obie byłyśmy zadowolone ze współpracy, była owocna i mogła trwać dalej. Gdyby nie ten nieprzyjemny koniec, ocena byłaby maksymalna. A tak - jest jaka jest, z uwagi na to, że niejako "zostałam na lodzie" w istotnym momencie.
W każdym razie pozdrawiam.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Dobra i profesjonalna pomoc, tak jak w ogłoszeniu, wszystko według ustalonych wcześniej kryteriów. Polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2018

Super współpraca - wszystko się zgadza. Ostatecznie dobry wynik. Polecam

avatar
Jula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Szczerze polecam! Szybki termin realizacji konkretnie warunki współpracy i dobra praca! Dziękuję i pozdrawiam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.