Maja Oszczypała

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Gliwice

O mnie

Witam!

Mam na imię Maja oraz jestem uczennicą drugiej klasy liceum o profilu z maturą międzynarodową (International Baccalaureate). Przez 7 lat uczęszczałam na kurs angielskiego w szkole językowej "Britam". Z językiem spotykam się na co dzień i posługuję się nim biegle w mowie i piśmie.

Oferuję lekcje o przyjemnej, bezstresowej atmosferze i dobrej cenie. 

Zainteresowanych zachęcam do wysłania wiadomości prywatnej.

Możliwe są również lekcje online. Mogę znaleźć czas w każdy dzień, wszystko do ustalenia.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - aktualnie
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego w Gliwicach
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2018

Bardzo polecam zajęcia z Mają! Zawsze świetnie przygotowana do zajęć -ciekawe materiały, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Miła i bezstresowa atmosfera. Potrafi dobrze wytłumaczyć gramatyczne zagadnienia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.