Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Wola)
Rzeszów
Jarosław
Faktura VAT

Robert Krupa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Robert Krupa

O mnie

Nazywam się Robert Krupa. Studiowałem na Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie, kierunek Informatyka.Tworzeniem stron www zajmuję się od 10 lat. Mogę śmiało powiedzieć, że robię to, co lubię nie marnując przy tym czasu. Informatyka i nowe technologie to moja pasja. Obecnie jestem freelancerem, prowadzącym własną działalność „Magię Usług - usługi internetowe". Zapraszam do współpracy i kontaktu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2020

Z Robertem współpracuję już od jakiegoś czasu. Nauczył mnie jak postawić własną stronę / bloga w WordPressie i odnaleźć się w tym obcym (kiedyś) dla mnie obszarze. Robert wyjaśnia mi wszystko czego potrzebuję, a jego podeście do humanistki z krwi i kości jest IDEALNE. Oprócz podstaw, których chciałam się nauczyć, pokazuje mi dodatkowe narzędzia, które mogą pomóc i rozwijać stronę.
Wspiera, proponuje inne rozwiązania, przesyła materiały dodatkowe. Wiedza, sposób jej przekazywania, łatwości i tempo z jakim porusza się w WP podczas naszych spotkań online pokazują, że jest doświadczonym profesjonalistą. Robert jest nie tylko doskonałym nauczycielem, ale też świetnym człowiekiem, z którym super się rozmawia i nasze każde wirtualne spotkanie przebiega w znakomitym klimacie. Polecam!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2020

Robert jest znakomitym web developerem. Praca z nim to prawdziwa przyjemność. Pomaga mi nie tylko w tworzeniu strony internetowej, ale także uczy Wordpressa. Ma fantastyczne oko do niepowtarzalnych projektów i spełnił wszystkie moje oczekiwania. Robert pomógł mi również w zaprojektowaniu strony internetowej ze sklepem internetowym dla jednej z moich klientek. Był w stanie nie tylko szybko zmieniać kody, ale także wprowadzać inne zmiany na stronie internetowej podczas rozmowy na żywo! Dodatkowo jest bardzo ciepłym, dobrym człowiekiem o wspaniałym charakterze. Cieszę się, że pracuję z kimś, na kim mogę polegać. Bez wahania poleciłbym Roberta innym!

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2020

Profesjonalizm i elastycznosc!
Robert umie dostosowac charakter/zakers lekcji do Twoich potrzeb..
Wyslucha tego czego potrzebujesz, zaproponuje rozwiazanie, materialy dodatkowe.
Nauka z Robertem to nie tylko " lekcje", Robert towarzyszy/wspiera w drodze rozwoju developera.
Polecam!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2020

Bardzo dokładny, potrafi wyjaśnić wszelkie zagadnienia, pomógł mi ze wszystkimi problemami i polecił dobre materiały do dalszej pracy.
Serdecznie polecam

avatar
Szczepan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2020

Indywidualne podejście, dobrze wytłumaczone zagadnienia, profesjonalne przygotowanie do zajęć - znalazłem to czego szukałem.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2019

Świetny, cierpliwy nauczyciel! Bardzo polecam!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Bardzo profesjonalne podejście. Duża wiedza poparta doświadczeniem, cierpliwość i elastyczność. Bardzo polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.