Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Piastów
Pruszków
Warszawa
Geografia20 / 60 min

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Pomoc dzieciom w wieku podstawowym, ewentualnie gimnazjalnym ;) Nauka zgodna z zakresem szkolnym oraz dodatkowe ćwiczenia i ciekawostki. Przyjmuję w centrum Piastowa.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Świetne podejście do dziecka. Wyjaśnianie pojęć na różnych przykładach. Dziecko z samych jedynek i dwójek od razu wskoczyło na czwórki, a ostatnio są też piątki ! Dużo czytania ze zrozumieniem i zabawy. Polecam - warto dojeżdżać nawet z Brwinowa!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.