wyrysujmarzenia

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Białystok

wyrysujmarzenia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika wyrysujmarzenia

O mnie

www.wyrysujmarzenia.wix.com/kurs

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziałach: Grafiki, Scenografii, Intermediów, Projektowania Mody (3letni kurs). Dyplom magisterski wyróżniony jako najlepszy dyplom scenograficzny ASP w Krakowie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2014

Magda spełniła moje marzenia o studiach na akademii! Studiuję teraz grafikę, dostałam się jako druga pod kreską! Atmosfera pracy na kursie jest super:) Magda dużo wymaga, ale też dużo daje od siebie, a efekty są widoczne z pracy na prace polecam:)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2014

Bardzo miła atmosfera podczas zajęć, nauka rysunku przebiega bezstresowo, Pani korepetytor to osoba bardzo życzliwa i sympatyczna. Z całą pewnością mogę polecić tego nauczyciela.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2013

Przemiła atmosfera na zajęciach, które prowadzone są bardzo profesjonalnie.W krótkim czasie, wiele można się nauczyć. Bardzo polecam. :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2013

Profesjonalnie i skutecznie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.