Magdalena Zwaruń

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Suchy Las
Poznań (Strzeszyn +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje języka niemieckiego w rejonie Strzeszyna, Podolan w Poznaniu oraz Suchego Lasu. Posiadam dyplom magistra filologii UAM w Poznaniu, dyplom London Teacher Training College oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. Uczeń na moich lekcjach jest najważniejszy - dbam aby czuł się komfortowo, a nauka przynosiła mu satysfakcję. Do każdego podchodzę indywidualnie, dostosowując program zajęć do osobowości, potrzeb, oczekiwań, oraz tempa nauki.Gwarantuję bezstresową atmosferę, pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm. Istnieje możliwość dojazdów do ucznia.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 15:00
Wtorek08:00 - 17:00
Środa08:00 - 15:00
Czwartek08:00 - 15:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2002 - 06.2007
Uniwersytet im.Adama Mickiewicza
Magister
Lingwistyka stosowana
09.2005 - 06.2010
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Magister
marketing i zarządzanie
Kursy i szkolenia
06.2019
London Teacher Training College
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.