Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Leszno
Lipno
Rydzyna
Wilkowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 / 60 min

Magda

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z języka niemieckiego dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, a także osób starszych. Cena: 40zł/60 minut z możliwością dojazdu do ucznia lub lekcje w Lesznie / Poznaniu w siedzibie firmy.
Magda
88 14 14 188

Doświadczenie:
Oferuję nauczanie języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania, dostosowane do indywidualnych potrzeb Słuchacza. Gwarantuję zaangażowanie oraz przyjazną atmosferę. Podczas zajęć największy nacisk kładziony jest na mówienie, a metody i techniki nauczania dostosowane do tego, aby jak najwięcej mówić. Jeżeli chcesz swobodnie porozumiewać się po niemiecku, serdecznie zapraszam do współpracy! Przełam bariery!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.