Magdalena Rynkowska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Białystok (Białystok)
Niewodnica Kościelna
Kleosin

O mnie

Nazywam się Magdalena Rynkowska. Jestem studentką uniwersytetu w Glasgow, gdzie studiuję matematykę oraz fizykę. W zeszłym roku uzyskałam certyfikat Deutsches Sprachdiplom na poziomie C1. Od ponad czterech lat udzielam korepetycji z języka angielskiego, niemieckiego, matematyki i fizyki. Jestem osobą otwartą, nie mam problemu ze złapaniem „wspólnego języka” zarówno z rówieśnikami, jak i osobami młodszymi od siebie. Aktualnie studiuję online, dzięki czemu mogę

codziennie uczestniczyć w wykładach i zajęciach po angielsku i jednocześnie udzielać korepetycji w Białymstoku i okolicach.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.