Magdalena Rynkowska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Białystok (Białystok)
Niewodnica Kościelna

O mnie

Nazywam się Magdalena Rynkowska. Jestem uczennicą jednej z najlepszych szkół w województwie podlaskim - II Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Uczę się w klasie o profilu międzynarodowym (IB), gdzie przygotowuję się do matury międzynarodowej z matematyki, fizyki, języka angielskiego oraz psychologii. Oprócz tego uczęszczam również na zajęcia z języka niemieckiego w programie DSD (deutsches sprachdiplom), które przygotowują do egzaminu z języka niemieckiego na poziomie C1. Z tych też przedmiotów udzielam korepetycji. Klasa IB pozwala mi na rozwijanie swoich umiejętności na poziomie wyższym niż ten, który zapewnia polska podstawa programowa. Wszystkie lekcje wykładane są w języku angielskim, co pogłębia moja umiejętność posługiwania się tym językiem w stopniu zaawansowanym. Mam na swoim koncie różne osiągnięcia tj. laureat z Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki oraz fizyki z najwyższym możliwym do osiągnięcia wynikiem, a także laureat z języka niemieckiego. Jestem osobą otwartą, nie mam problemu ze złapaniem „wspólnego języka” zarówno z rówieśnikami, jak i osobami młodszymi od siebie.

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.