Magda Rocławska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk
Sopot
Chojnice
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Prowadzę zajęcia 1:1 online i faccia a faccia (f2f) lub wmałych grupach. Po pierwszej konwersacji przygotowuję spersonalizowany plan osiągnięcia wyznaczonego celu.

Nauka od podstaw, konwersacje w języku włoskim, przygotowanie do urlopu we Włoszech, przygotowanie do podjęcia pracy w języku włoskim. 

Elastyczny grafik. Zajęcia online dają nam dużą swobodę w wyborze odpowiedniego terminu korepetycji. 

Przygotowuję materiał zgodny z potrzebami klienta, tak by w wyznaczonej przez siebie dziedzinie szybko osiągnąć pożądany efekt komunikacji. 

Kreatywne metody nauczania dostosowane do zainteresowań ucznia. 

Poza materiałem, który uczniowie systematycznie ode mnie otrzymują, wysyłam przemyślany feedback drogą mailową, tak by łatwiej było Ci się zmotywować. 

Często stosuję różne kreatywne formy nauczanie, szczególnie na początku, żeby pokazać uczniom różne sposoby przyswajania wiedzy i dać możliwość wyboru najbardziej efektywnej. 

Po przyswojeniu podstawowych zwrotów zajęcia często prowadzone są wyłącznie w języku włoskim. 

Na co dzień posługuję się swobodnie czterema językami. Dzięki temu wiem, jak ważna jest motywacja, systematyczność, duża ilość bodźców w języku, który przyswajamy i komunikacja. Staram się, żeby te elementy budowały naszą współpracę.

La motivazione è ciò che fa partire. L’abitudine è quella che ti tiene in moto. 

3 Modi per indurre il tuo cervello ad apprendere una nuova lingua:

  1.  Creare un senso di urgenza, non dare al tuo cervello la possibilità di scappare dalla lingua che sta apprendendo.
  2. Rendi il tuo apprendimento il più personale possibile.
  3. Impara a ripetere in un modo che funzioni effettivamente

Riccordati non c’e’ nulla che tu non possa fare se ti impegni ;)

Uwaga:
W grupie taniej!
Zajęcia w grupie 2 osobowej  (również na SKYPE) 100zł/60min  czyli 50zł od osoby.

Na każdego ucznia czeka  prezent  - autorski PDF -  Come imparare una nuva lingua straniera? 

 A presto!

NOWOŚĆ! Wraz z w w w . j e z y k o w e f l o w . p l organizujemy wakazyjny kurs językowy!

Zapraszamy na 8-tygodniowy kurs języka , podczas którego poznasz podstawowe pojęcia i zwroty. Nauczysz się prowadzić codzienne konwersacje, odnajdziesz się w sklepie, na dworcu, w teatrze, w podróży i w miejscach kulturalnych, zamówisz jedzenie w restauracji, porozmawiasz o pogodzie i poderwiesz dziewczynę/ chłopaka.

Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu po 60 minut w 4-osobowej grupie . Mała liczebność grupy da szansę Twojej lektorce na duże skupienie uwagi na Tobie, Twoich potrzebach i postępach. Równocześnie towarzystwo będzie dodatkową motywacją w językowej podróży.Dzięki udziale w naszym wakacyjnym kursie, w ekspresowym tempie zyskasz podstawowe umiejętności językowe, które umożliwią Ci swobodną komunikację. To idealny wariant dla tych, którzy nie mogą w ciągu roku wygospodarować czasu na naukę wybranego języka. Opanowując w tak krótkim tempie podstawy, zyskujesz o wiele więcej czasu na naukę języka w przyszłości. Nabierzesz tym samym pewności siebie, wzbogacisz słownictwo i odkryjesz unikalne piękno języka włoskiego. W życiu bardzo ważny jest osobisty rozwój oraz nieustanne testowanie swoich możliwości. A nic nie da Ci takiej satysfakcji jak opanowanie nowego języka – zwłaszcza w tak krótkim czasie.

Dlaczego warto uczyć się włoskiego/hiszpańskiego w wakacje? Włochy i Hiszpania są najsłoneczniejszymi krajami w Europie. Dlaczego więc nie poświęcić wakacji, które przeważnie są pełne słońca, na naukę tych melodyjnych, pełnych ekspresji języków?

Jeśli tylko masz czas i ochotę na podniesienie swoich kwalifikacji w krótkim czasie, to wakacyjny kurs języka jest właśnie dla Ciebie. Postaw na rozwój i już dziś rozpocznij naukę w przyśpieszonym tempie, by jeszcze pod koniec wakacji cieszyć się nową umiejętnością. Znajomość dodatkowego języka to oryginalna zdolność, którą nie tylko zaimponujesz znajomym, ale również wzbogacisz swoje CV.

Cena kursu: 799 zł

Kurs obejmuje:
- konwersacje,-
materiały do zajęć,
- biblioteczka filmów i ciekawych portali społecznościowych włoskojęzycznych,
- pakiet słownictwa wakacyjnego w formie e-bookówZ

apraszamy serdecznie
Zespół JęzykoweFlow

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 14:00
Wtorek16:00 - 21:00
Środa07:00 - 14:00
Czwartek07:00 - 13:00
Piątek07:00 - 14:00
Sobota07:00 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 10.2017
AWFiS w Gdańsku
Licencjat
Turystyka i Rekreacja
Kursy i szkolenia
.
Kurs intensywny Education First Roma
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Magda jest bardzo pozytywną osobą! Już po dwóch miesiącach nauki od podstaw potrafię sobie poradzić we Włoszech!!! Ma wiele ciekawych pomysłów, dużo różnorodnych ćwiczeń i zawsze uśmiech na twarzy!! Bardzo serdecznie polecam :)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2019

Magda jest jedną z nielicznych osób jeżeli mówimy o edukacji z pasją, do zajęć podchodzi bardzo rzetelnie, zarówno podczas trwania zajęć jak i po, ponieważ materiały udostępniane z lekcji na lekcję nie tylko uczą, ale sprawiają że praca z nimi jest bardo przyjemna i auto-motywująca do działania.
Ponadto jako osoba jest bardzo uśmiechnięta :) i niezwykle ugodowa podczas ustalania formy i terminu kontaktu. A język włoski jakim się posługuje, jest na równi z "native speakerem".

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2018

Zawsze rzetelnie przygotowana do zajęć, bardzo pozytywna i komunikatywna, dziełu czemu od samego początku koncentrowaliśmy się na komunikacji- co jest przecież najważniejsze! Dodatkowo systematyczny Feedback dodaje niesawitej motywacji! Polecam!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Miała i uśmiechnięta korepetytorka. Odpowiada na jazdę pytanie, z wielka chęcią umawiam się na każda kolejna lekcje. Z całego serca polecam

avatar
Rozka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Serdecznie polecam naukę włoskiego z Panią Magdą, przesympatyczna osoba z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą, którą konsekwentnie potrafi przekazać dalej. Nauka języka włoskiego z dnia na dzień stawała się samą radością, a o to przecież chodzi w nauce! Każda nowa lekcja przynosiła dużo frajdy a razem z nią pojawiały się satysfakcjonujące rezultaty.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2018

Bardzo polecam! Naukę włoskiego z Panią Magdą zaczynałam od zera. Szybko zaobserwowałam widoczne efekty. Lekcje prowadzone są w przejrzysty sposób, na zajęciach nauka nowych zagadnień językowych, wymowy oraz konwersacje w celu przećwiczenia nowej wiedzy. Spersonalizowana praca domowa - ćwiczenia oraz nauka słownictwa z przykładami zastosowania. Na każdej lekcji sprawdzenie dotychczas nabytej wiedzy. Profesjonalne podejście nie przeszkadza w sympatycznej atmosferze nauki.
Uczę się przez Skype, nie korzystałam wcześniej z tej metody,ale na szczęście przekonałam się i polecam osobom, które nie mogą uczyć się stacjonarnie.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2018

Dziękuję za współpracę. Nigdy wcześniej nie miałem tak radosnego i pełnego życia nauczyciela. Bardzo ciekawe metody, przetestowane przez samą Panią Magdę. Zawsze przygotowana i gotowa pomóc.
Gorąco polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Z Panią Magdą nauka włoskiego była czystą przyjemnością.
Szczególnie spodobały mi się nasze konwersacje były ciekawe, inspirujące pomimio faktu, że to dopiero moje początki :)
Oby wiećej było takich nauczycieli!
Pozdrawiam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.