Magda Rocławska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Gdańsk
Sopot
Chojnice
Gdynia

Magda Rocławska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Magda Rocławska

O mnie

Absolwentka AWFiS w Gdańsku na kierunku Turystyka i Rekreacja, miłośniczka podróży, nauki języków i sportu, instruktor tańca i fitnessu, trener personalny, bloggerka, pasjonatka Włoch i włoskiej kultury żyjąca na co dzień w Rzymie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 10.2017
AWFiS w Gdańsku
Licencjat
Turystyka i Rekreacja
Kursy i szkolenia
.
Kurs intensywny Education First Roma
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Magda jest bardzo pozytywną osobą! Już po dwóch miesiącach nauki od podstaw potrafię sobie poradzić we Włoszech!!! Ma wiele ciekawych pomysłów, dużo różnorodnych ćwiczeń i zawsze uśmiech na twarzy!! Bardzo serdecznie polecam :)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2019

Magda jest jedną z nielicznych osób jeżeli mówimy o edukacji z pasją, do zajęć podchodzi bardzo rzetelnie, zarówno podczas trwania zajęć jak i po, ponieważ materiały udostępniane z lekcji na lekcję nie tylko uczą, ale sprawiają że praca z nimi jest bardo przyjemna i auto-motywująca do działania.
Ponadto jako osoba jest bardzo uśmiechnięta :) i niezwykle ugodowa podczas ustalania formy i terminu kontaktu. A język włoski jakim się posługuje, jest na równi z "native speakerem".

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2018

Zawsze rzetelnie przygotowana do zajęć, bardzo pozytywna i komunikatywna, dziełu czemu od samego początku koncentrowaliśmy się na komunikacji- co jest przecież najważniejsze! Dodatkowo systematyczny Feedback dodaje niesawitej motywacji! Polecam!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Miała i uśmiechnięta korepetytorka. Odpowiada na jazdę pytanie, z wielka chęcią umawiam się na każda kolejna lekcje. Z całego serca polecam

avatar
Rozka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Serdecznie polecam naukę włoskiego z Panią Magdą, przesympatyczna osoba z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą, którą konsekwentnie potrafi przekazać dalej. Nauka języka włoskiego z dnia na dzień stawała się samą radością, a o to przecież chodzi w nauce! Każda nowa lekcja przynosiła dużo frajdy a razem z nią pojawiały się satysfakcjonujące rezultaty.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2018

Bardzo polecam! Naukę włoskiego z Panią Magdą zaczynałam od zera. Szybko zaobserwowałam widoczne efekty. Lekcje prowadzone są w przejrzysty sposób, na zajęciach nauka nowych zagadnień językowych, wymowy oraz konwersacje w celu przećwiczenia nowej wiedzy. Spersonalizowana praca domowa - ćwiczenia oraz nauka słownictwa z przykładami zastosowania. Na każdej lekcji sprawdzenie dotychczas nabytej wiedzy. Profesjonalne podejście nie przeszkadza w sympatycznej atmosferze nauki.
Uczę się przez Skype, nie korzystałam wcześniej z tej metody,ale na szczęście przekonałam się i polecam osobom, które nie mogą uczyć się stacjonarnie.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2018

Dziękuję za współpracę. Nigdy wcześniej nie miałem tak radosnego i pełnego życia nauczyciela. Bardzo ciekawe metody, przetestowane przez samą Panią Magdę. Zawsze przygotowana i gotowa pomóc.
Gorąco polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Z Panią Magdą nauka włoskiego była czystą przyjemnością.
Szczególnie spodobały mi się nasze konwersacje były ciekawe, inspirujące pomimio faktu, że to dopiero moje początki :)
Oby wiećej było takich nauczycieli!
Pozdrawiam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.