Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Będzin
Sosnowiec
Czeladź
Katowice
Siemianowice Śląskie
Bytom
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mam na imię Magdalena i jestem studentką III roku filologii angielskiej oraz włoskiej ze specjalizacją tłumaczeniową na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Udzielam korepetycji z języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej oraz studiów.

Języki obce od zawsze towarzyszyły mi w życiu i są dla mnie przede wszystkim pasją. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji i dostosowuję się do potrzeb ucznia, aby jak najsprawniej osiągnąć zamierzone rezultaty. Dodatkowo przygotowuję do egzaminów szóstoklasisty, gimnazjalnych oraz maturalnych na poziomie zarówno podstawowym, jak i rozszerzonym. Na zajęciach rozwiniemy wszystkie aspekty języka: gramatykę, wymowę, słownictwo, rozumienie ze słuchu czy konwersacje.

Zajęcia odbywają się w Bytomiu lub, po uzgodnieniu, u ucznia (Bytom, Chorzów, Katowice, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin).

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych nauką ze mną! :)

Kontakt telefoniczny: 692-160-556

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2019
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Języki stosowane: język angielski i język włoski z programem tłumaczeniowym
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.