Magdalena Płońska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Białystok

Magdalena Płońska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Magdalena Płońska

O mnie

Asystentka pracowni Informacji wizualnej w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, projektantka graficzna, autorka identyfikacji wizualnych wystaw, festiwali, wydarzeń kulturalnych oraz publikacji.

Z potrzeby duszy i wielkiego zamiłowania uczę rysunku i malarstwa.Ukończyłam grafikę na Politechnice Białostockiej (licencjat) oraz ASP w Katowicach z oceną celującą z wyróżnieniem oraz nagrodą mecenasa uczelni - dyplom magisterski. Dwukrotna stypendystka Rektora (Stypendium Rektora dla najlepszych studentów).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Pani Magdalena prowadzi zajęcia wręcz idealnie! Córka jest zadowolona, a my zachwyceni. Lekcje odbywają się u nas w domu co jest wielkim plusem. Świetna wiedza, umiejętności i podejście zajęć. Polecam gorąco każdemu kto stawia na profesjonalizm i elastyczność!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.