Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Magdalena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Historia
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Pani Magda to wspaniały korepetytor, od którego może się uczyć wielu nauczycieli!!!!
Dziękuję za Pani wielkie zaangażowanie w przygotowanie mnie do matury rozszerzonej w LO, a także tematycznej olimpiady (prawa człowieka). Dzięki Pani lekcjom udało mi się szybko opanować trudny materiał w krótkim czasie. Nauczyła mnie Pani nie tylko skutecznych sposobów powtarzania materiału, nauki teorii, ale i sprytnego podejścia do rozwiązywania nawet najtrudniejszych arkuszy maturalnych, dociekliwości, dokładności, czujności. Pani techniki nauczania, przekazania wiedzy są bezcenne. Dzięki wspólnej nauce z Panią zdałam maturę, dostałam się na wymarzone studia prawnicze i dzisiaj z powodzeniem je kończę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.