Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Siedlce
Białystok
Mińsk Mazowiecki
Radom
Nowy Dwór Mazowiecki
Bielsk Podlaski
Augustów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski35 / 60 min

Magda

Opis ogłoszenia

Zapraszam wszystkich na intensywne lekcje języka rosyjskiego! :) Jestem dyplomowaną nauczycielką z wieloletnim doświadczeniem. Pracuję w szkole językowej i prowadzę zajęcia dla dorosłych, młodzieży i dzieci na każdym poziomie zaawansowania.

Organizuję kursy przez Skype, ponieważ to niesamowita oszczędność pieniędzy i czasu .

Możesz uczyć się bez wychodzenia z domu. A w trakcie lekcji swobodnie jeść i pić, jeśli jesteś bezpośrednio po pracy czy lekcjach w szkole. Gwarantuję Ci, że zajęcia przez Skype nie będą różniły się od lekcji stacjonarnych.

Lekcja będzie wyglądała następująco:
Najpierw skontaktuję się z Tobą lub Twoim dzieckiem przez Skype, aby na żywo z pomocą wirtualnej klasy udostępnić materiały audiowizualne (obrazki, filmy, nagrania, inne materiały dodatkowe). Do Twojej dyspozycji będzie również tradycyjny podręcznik (wybiorę go specjalnie dla Ciebie), z którego możesz korzystać elektronicznie podczas zajęć, a także będziesz miał do dyspozycji skany po zakończeniu lekcji. Zawsze na koniec lekcji otrzymujesz również pracę domową, którą na kolejnych zajęciach sobie omawiamy.

Uczę przez Internet, bo uważam, że to świetna okazja do poznania fantastycznych osób z całej Polski i ze świata, bo moi uczniowie mieszkają również zagranicą.

Mój najmłodszy uczeń to 5-letnia Julka, dla której lekcje przez komputer to niesamowita przygoda z rosyjskim i fajna forma zabawy. Włączamy kamerę i wspólnie robimy teatrzyki, śpiewamy, czy gramy.

Natomiast Elżbieta jest jedną z uczennic w dojrzałym wieku (68 lat), która pełna energii siada przed komputerem i dzielnie stara się mówić po rosyjsku :) Praktycznie większość czasu poświęcamy na konwersacje, bo Elżbieta od zawsze interesowała się kulturą rosyjską i już kiedyś miała kontakt z tym językiem.

Pamiętaj, że podczas zajęć ze mną musisz pytać o wszystko co jest dla Ciebie niejasne, bo jestem po to, aby Ci wyjaśnić, nawet jeśli miałabym powtórzyć sto razy!

Zapraszam Cię na kurs w parach. Wystarczy, że się do mnie zgłosisz (może być mailowo lub telefonicznie), a ja postaram się dopasować do Ciebie poziom i najszybciej jak to możliwe znaleźć osobę do pary. To jest super sprawa, bo za zajęcia ze mną (wykwalifikowaną nauczycielką języka rosyjskiego) płacisz dużo mniej niż za zajęcia indywidualne i do tego nie musisz nawet ruszać się z domu. A poza tym możesz poznać innych moich uczniów i wspólnie rozmawiać (oczywiście tylko po rosyjsku!) :) Koszt lekcji w parze to 35,00zł/60min, a indywidualnej 65,00zł.

Najlepiej to skontaktuj się ze mną, a wszystko Ci wyjaśnię :) Tel. 531977667

PS. 30min lekcji próbnej jest za darmo :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.