Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Przeźmierowo
Skórzewo
Plewiska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski45 - 60 / 60 min

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Prowadzę korepetycje na poziomie średniozaawansowanym oraz zaawansowanym w zakresie języków angielskiego i francuskiego.

Oferuję również studentom prawa, medycyny, ekonomii oraz osobom pragnącym rozwinąć swoją wiedzę leksykalną profesjonalne szkolenia w zakresie polsko-angielskiej i angielsko-polskiej terminologii specjalistycznej, obejmujące następujące dziedziny tematyczne:

- prawo,
- medycynę i farmakologię,
- ekonomię i finanse (Business English).

Specjalistyczne szkolenia są dostępne w formie zajęć indywidualnych i grupowych (dla firm). Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu. Program nauczania jest dostosowywany indywidualnie w zależności od potrzeb i nabytych umiejętności kursantów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Alicja R
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2016

Super atmosfera, bardzo fajny i przyswajalny program nauczania. Powiem szczerze, że sama nie sądziłam (myślałam o sobie jako o przypadku "beznadziejnym"), iż tak szybko zacznę swobodnie komunikować się po angielsku. Kurs super :) ! Jak najbardziej polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.