Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Przeźmierowo
Skórzewo
Plewiska

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Magdalena

O mnie

Jestem tłumaczem trójjęzycznym (PL-EN-FR) z wykształceniem filologicznym i tłumaczeniowym. Ukończyłam filologię angielską (w ramach studiów licencjackich) oraz Wydziałowe studia drugiego stopnia w zakresie tłumaczenia specjalistycznego i zawodowego UAM w Poznaniu, współfinansowane przez Unię Europejską i stworzone we współpracy z Dyrekcją Generalną ds. Tłumaczeń Pisemnych.Prowadzę korepetycje z języków angielskiego i francuskiego na poziomach średniozaawansowanym oraz zaawansowanym.Jako właścicielka biura tłumaczniowego "M.B. Communication" oferuję również studentom prawa, medycyny, ekonomii oraz osobom pragnącym rozwinąć swoją wiedzę leksykalną profesjonalne szkolenia w zakresie polsko-angielskiej i angielsko-polskiej terminologii specjalistycznej, obejmujące następujące dziedziny tematyczne:

- prawo,

- medycynę i farmakologię,

- ekonomię i finanse.Specjalistyczne szkolenia są dostępne w formie zajęć indywidualnych i grupowych (dla firm). Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu. Program nauczania jest dostosowywany indywidualnie w zależności od potrzeb i nabytych umiejętności kursantów.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Alicja R
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2016

Super atmosfera, bardzo fajny i przyswajalny program nauczania. Powiem szczerze, że sama nie sądziłam (myślałam o sobie jako o przypadku "beznadziejnym"), iż tak szybko zacznę swobodnie komunikować się po angielsku. Kurs super :) ! Jak najbardziej polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.