Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Ruda Śląska
Katowice
Zabrze
Chorzów
Świętochłowice

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Magdalena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2013

Korzystałam z pomocy Pani Magdy najpierw z analizy matematycznej, a ponieważ z zajęć byłam zadowolona to w następnym semestrze ze statystyki. Przedmioty te do dziś byłyby dla mnie czarną magią gdyby nie te korepetycje. Spotkania w zależności od potrzeb - raz na tydzień, czasem co drugi tydzień.. wystarczyło by nadrobić zaległości jeszcze ze szkoły średniej i zaliczyć oba przedmioty. Także mogę szczerze polecić :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.