Magda Komborska

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Łódź (Bałuty)

Opis ogłoszenia

OpisZapraszam młodych uzdolnionych twórców na kurs z Rysunku i Malarstwa.Przeznaczony jest on przede wszystkim dla tych licealistów którzy chcieliby rozwinąć zdolności artystyczneoraz tych którzy chcą wystartować w egzaminach stacjonarnych na artystyczne studia wyższe. To pierwszy w tym roku szkolnym artystyczny kursstacjonarny szkolący umiejętność rysowania i malowania w trybie 4 i kolejno 8 godzinnym, jak i pozwalający zebrać kompletną tzw. teczkę do egzaminówobowiązujących na wszystkich kierunkach artystycznych.PO ZAPISY (i więcej informacji dla nauczycieli, rodziców, uczniów) zapraszam do kontaktu telefonicznego.Pozostaję w kontakcie i pozdrawiam serdecznieKierowniczka kursuRysunku i Malarstwaw Łodzitel. 605651982

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.