Ostatnia aktywność:
11 dni temu
Online
Faktura VAT

Magda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Magda

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2021

Magda jest super nauczycielką, ma bardzo przystępne i ciekawe materiały, sama też szuka dodatkowych źródeł, aby maksymalnie wykorzystywać każdy temat. Zna dużo ciekawostek o języku i tego jak jest używany w Danii, dzięki czemu uczy go w sposób praktyczny i funkcjonalny. Z Magdą pracuję od 1,5 roku i szczerze polecam, bo jest przesympatyczna, bardzo elastyczna pod względem tego, w jaki sposób chce się uczyć i niezwykle pomocna :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Pracowałam z Magda od początku mojej przygody z duńskim, po 2 latach współpracy jestem obecnie na B2. Lekcje zawsze były ciekawe i dostosowane do moich potrzeb. Magda była zawsze na czas i dobrze przygotowana. Dużo różnych materiałów co pomagało w nauce. Bardzo polecam i nie mogłam lepiej trafić!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Współpraca z Magdą pomogła mi zrozumieć podstawy języka duńskiego (w tym gramatyczne zawiłości), dzięki czemu znacznie łatwiej odnalazłem się w codziennych sytuacjach i konwersacjach z Duńczykami.

Dziękuję Magda! :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2021

Magda jest świetną nauczycielką i polecam ją każdemu, kto chce się nauczyć duńskiego! :) Super przystępna osoba która wszystko jasno wyjaśni i cierpliwie nauczy. Pozdrawiam Magdę! :)

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2021

Polecam Panią Magdę. Bardzo kompetentna, przyjazna i pomocna osoba.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.