Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunkach: Przygotowanie pedagogiczne, Diagnoza i terapia pedagogiczna, Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Oferuję swoje wsparcie dla uczniów klas I-IV szkoły podstawowej. Zorganizuję zajęcia dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Wesprę Państwa dziecko w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności, odrabianiu lekcji, również w zakresie podstaw z języka angielskiego. W zależności od potrzeb oferuję również własne materiały dydaktyczne.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.