Magdalena Ratajczak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań

O mnie

Cześć! :)Jestem absolwentką Filologii rosyjsko-ukraińskiej w Poznaniu. Po studiach 2 lata pracowałam w firmie rosyjskiej. Jednak to nie było to co chciałabym robić… więc aktualnie jestem na wolontariacie EVS w Tbilisi, Gruzji.Zapraszam wszystkich chętnych do nauki języka przez Skype ze mną! :)

Oferuję języki: Polski dla obcokrajowców, rosyjski, ukraiński oraz angielski.

Jestem bardzo pozytywną osobą, dzięki czemu zajęcia nie będą nudne ;)Mile widziane są również tłumaczenia w zakresie powyższych języków.Serdecznie pozdrawiam

Magdalena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.