Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Sosnowiec
Czeladź
Katowice
Będzin
Dąbrowa Górnicza
Mysłowice

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Magdalena

O mnie

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego, lektor i tłumacz języka angielskiego oferuje pomoc w każdej dziedzinie języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania w atrakcyjnej cenie. Aktualnie pracuję jako lektor w szkole językowej, oferuję:

 • zajęcia dla młodzieży
 • zajęcia dla dorosłych
 • przygotowanie do matury
 • przygotowanie do egzaminów językowych
 • konwersacje
 • business English  Indywidualnie dopasowane materiały, które zapewniam, pomagają w efektywnej nauce języka.  Serdecznie zapraszam dzieci od lat 11, młodzież licealną (przygotowania do matury) oraz dorosłych.  Doświadczenie pozwala mi na ustalenie formy nauki, która będzie przynosić najlepsze efekty.  Cena za 60 minut zajęć:  Konwersacje - 80 zł/60 min

  (materiały ze słownictwem, tematami rozmów i dyskusji, krótkie filmy do obejrzenia przed zajęciami i teksty do czytania jako baza do rozmów, żywy język w życiu prywatnym i w pracy)  Przygotowanie do matury i egzaminów FCE, CAE, IELTS itp - 100 zł/60 min

  (przygotowanie do wszystkich części egzaminów, materiały z ćwiczeniami, sprawdzanie zadań domowych, rozprawek, esejów i innych form wypowiedzi pisemnej, przykładowe testy , materiały z różnych oficjalnych pozycji przygotowujących do egzaminów)  Przygotowanie do egzaminów CPE i BEC - 120 zł/60 min

  (przygotowanie do wszystkich części egzaminów, materiały z ćwiczeniami, sprawdzanie zadań domowych, rozprawek, esejów i innych form wypowiedzi pisemnej, przykładowe testy , materiały z różnych oficjalnych pozycji przygotowujących do egzaminów)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2013
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia angielska
10.2013 - 06.2014
Uniwersytet Jagielloński
Studia podyplomowe dla tłumaczy tekstów specjalistycznych
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Lektor języka angielskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Inga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2023

Uczęszczam na zajęcia do Pani Magdaleny już kilka lat i szczerze polecam. Dzięki zajęciom zdałam bardzo dobrze maturę na poziomie rozszerzonym. Aktualnie chodzę na zajęcia z konwersacji na które Pani Magda przygotowuje wiele ciekawych tematów oraz materiałów.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Magdą. Dużo ciekawych materiałów, znacznie poszerzających słownictwo, oraz przyjazna atmosfera umożliwiły mi, zarówno szczegółowe przygotowanie do egzaminów, jak i rozwiniecie umiejętności konwersacji w języku angielskim.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2021

Pani Magda świetnie prowadzi zajęcia, wysyła dużo materiałów pomocniczych i świetnie tłumaczy. Pomogła mi się przygotować do FCE w rok i uzyskałam 179/190. Cudowne podejście do uczniów oraz bardzo miło i pożytecznie spędzony czas.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2021

Magda pomogła mi przygotować się do egzaminu Cambridge. Jej podejście do zajęć i zaangażowanie były motywacją do intensywnej pracy. Osoba decydująca się na zajęcia z Magdą może być pewna, że otrzyma świetne materiały do nauki i odpowiedzi na wszelkie pytania. Zajęcia odbywają się w miłej i swobodnej atmosferze. Ogromnym plusem jest również to, że w razie potrzeby zawsze można liczyć na kontakt mejlowy, co również usprawnia pracę. Polecam lekcje z Magdą!

avatar
Edward
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Wspaniałe podejście do ucznia. Pani Magda rewelacyjnie prowadzi zajęcia i wykazuje dużo cierpliwości. Do nauki języka podchodziłem już kilka razy. Zawsze z niepowodzeniem. Teraz żałuję, że nie zacząłem od zajęć z Panią Magdą. Zaoszczędziłbym dużo czasu i pieniędzy.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Do Pani Magdy chodzę na zajęcia już prawie dwa lata. Zdecydowanie był to produktywny czas, w którym wiele się dowiedziałam. Miła atmosfera i cierpliwość są bardzo dużym atutem zajęć, które prowadzone są w sposób odpowiedni dla każdego ucznia, by skupić się na jego słabszych stronach. Z czystym sumieniem mogę polecić!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2020

Mam zajęcia z panią Magdą już dużo ponad rok. Zajęcia te na żywo jak i te w teraźniejszej sytuacji- zdalne przeprowadzane w miłej atmosferze. Co zajęcia przygotowane ciekawe i przydatne materiały. Wymagająca ale jednak bardzo cierpliwa nauczycielka. Nauczyłam się o wiele więcej niż w szkole!!! Serdecznie polecam;)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Jestem uczniem pani Magdy od dwóch lat, prowadzi super zajęcia. Miła i cierpliwa, zawsze tłumaczy i daje ciekawe materiały, dużo mówienia po ang. Polecam :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2020

Profesjonalna, duże doświadczenie i wiedza. Udziela cennych porad bez dodatkowych pytań.Bardzo miła. Wybrałam zajęcia mieszane 50% face-to-face oraz 50% zdalnie; obie opcje dokładnie zaplanowane, efektywny plan działania. Wnikliwie sprawdza i tłumaczy błędy .Wymagająca.
Nauczyciel godny polecenia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.