Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Siedlce
Warszawa
Mińsk Mazowiecki
Radom
Piaseczno
Otwock
Konstancin-Jeziorna
Sokołów Podlaski

Magda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Magda

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Najlepsza nauczycielka jaką kiedykolwiek miałem. Jest bardzo cierpliwa i wymagająca. Prowadzi lekcje w taki sposób, że nawet ucząc się od podstaw z kontekstu można się domyślić co chce przekazać, a mówi bez przerwy po niemiecku. Słyszałem jej rozmowę z Niemcem- poziom hard! ;) Akcent faktycznie pierwsza klasa! Jak u rodowitej Niemki. Polecam lekcje z p. Magdaleną.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2018

Polecam Panią Magdę. Przygotowała mnie do wyjazdu za granicę. Najbardziej podobało mi się to, że zajęcia były prowadzone w 100% po niemiecku. Co potem miało przełożenie na rzeczywistość w Niemczech. Poza tym ma doskonały akcent.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.