Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski25 / 60 min

Magda

Opis ogłoszenia

Hello my student! Z tej strony Twoja English Teacher :)

Zapraszam Cię serdecznie na kurs języka angielskiego przez Skype! Jestem nauczycielką z wykształcenia i zamiłowania . Lubię moją pracę, więc mam nadzieję, że i Ciebie zmotywuję do nauki tego języka.

Ostatnio uczyłam angielskiego grupę osób dorosłych, którzy przygotowywali się do rozmowy kwalifikacyjnej. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jaki mieliśmy fun zatrudniając się wzajemnie :) Po zajęciach spotykamy się też czasami na skypową kawę i plotkujemy ze sobą po angielsku. Zresztą cały czas porozumiewamy się tylko w tym języku! :)

Możemy się uczyć choćby od jutra, co Ty na to? * *:)

Udzielam korepetycji przez Skype tylko w małych grupach, bo uważam, że to najefektywniejsza forma nauki. Można prowadzić konwersację i uczyć się na swoich i cudzych błędach, dzięki czemu szybciej rozwiniesz swoją znajomość języka, a także oswoisz się z różnymi akcentami, bo z moich zajęć korzystają również obcokrajowcy! Prowadzę zajęcia online dla dzieci, młodzieży i dorosłych (również dla seniorów). Twój wiek nie gra roli! Liczy się tylko to, że chcesz nauczyć się angielskiego :)

  • Przeznacz te 25,00zł na naukę, bo to Ci się opłaci! Zanim ruszymy z kursem to odbędziemy pierwszą lekcję gratis, bo ja też nie lubię kupować czegoś czego nie wypróbuje :)

PS. Uczę w szkole językowej, dzięki czemu możesz otrzymać ode mnie fakturę, więc masz pełne bezpieczeństwo, jeśli chodzi o moje kwalifikacje, jak i płatność za kurs.

Zadzwoń do mnie, a najlepiej napisz maila (podczas lekcji z szacunku do moich uczniów, nie odbieram telefonu) i umów się na English lesson :)

PS.1 Czy wiesz, że czytając moje ogłoszenie już powtórzyłeś parę angielskich słówek? :D

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.