Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Gdańsk
Pruszcz Gdański
Starogard Gdański
Sopot
Gdynia
Tczew
Warszawa

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/535 opinii
Dla użytkownika Magdalena

O mnie

Przygotowanie do MATURY Z BIOLOGII 2023, 2024, 2025

sms/tel 781-223-586Nazywam się Magda. Jestem absolwentką biologii z tytułem magistra.

Posiadam przygotowanie pedagogiczne.

Od 14 lat przygotowuję maturzystów do egzaminu maturalnego z biologii rozszerzonej. Moi uczniowie dostają się na medycynę, stomatologię, farmację, biotechnologię oraz inne kierunki pokrewne. Współpracuję z uczniami z całej Polski przede wszystkim online, które prowadzę w sposób skuteczny i efektywny, czego dowodem są ogromne podstępy moich uczniów.Nie jest istotne na jakim poziomie jest uczeń, dostosowuje tempo nauki do indywidualnych potrzeb moich podopiecznych.Zapewniam materiały teoretyczne, ćwiczeniowe, współpracuję z renomowanymi wydawnictwami. Biorę udział w bieżących szkoleniach OKE dot. wymagań w podstawie programowej.Pracuję z uczniami

- z klas 1,2,3,4 liceum ogólnokształcących, a także uczniami techników którzy chcą zdawać Biologię na maturze

- z osobami poprawiającymi maturę

- z uczniami którym zależy na dobrych ocenach w szkole

- z osobami, którym zależy na bezstresowym przygotowaniu do matury

- uczę także od podstawZapraszam serdecznie

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 35
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2023

Na korepetycje z Panią Magdą zdecydowałam się na początku klasy maturalnej. Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze, dzięki nim poszerzyłam swoją wiedzę i nauczyłam się wykonywać zadania maturalne. Gdy poza korepetycjami miałam jakieś wątpliwości i pytania, Pani Magda zawsze udzielała mi odpowiedzi. Duża ilość różnorodnych materiałów i dobry plan działania pomogły mi w uzyskaniu wysokiego wyniku na maturze, dzięki czemu dostałam się na mój wymarzony kierunek lekarski. Serdecznie polecam każdemu zajęcia z Panią Magdą:))

Magdalena

Alu serdecznie dziękuję za miłe słowa. Jestem z Ciebie bardzo dumna - regularna praca zgodnie z planem przyniosła efekty. I to jeszcze jakie !! Powodzenia na studiach lekarskich :))

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2023

Zajęcia z Panią Magdą pozwoliły mi dostać się na medycynę, ponieważ aby dobrze napisać maturę nie wystarczy sama wiedza, ale również umiejętność odpowiadania na zadane pytania w arkuszu maturalnym. Nauczyłam się tego, dzięki Pani Magdzie. W trakcie lekcji mogłam korzystać z ogromnej wiedzy Pani Magdy z dziedziny biologii, ponieważ jest osobą, która nie osiada na laurach, tylko cały czas stara się poszerzać swoją wiedzę. Z tego względu niejednokrotnie miałyśmy okazję wymieniać się ciekawostkami naukowymi oraz opiniami na różne tematy. Z całego serca mogę polecić Panią Magdę każdemu, komu zależy na solidnym przygotowaniu do matury z biologii rozszerzonej.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Wynik matury: 93%

Zajęcia z Panią Magdą były nieocenioną pomocą w przygotowaniach do matury. Pomogły mi ugruntować wiedzę oraz nauczyć się formułować odpowiedzi zgodnie z wymaganiami CKE, co stanowi chyba największą trudność dla zdających. Dzięki Pani Magdzie nabrałem dogłębnego zrozumienia poleceń maturalnych. Dużą zaletą w pracy z Panią Magdą było to, że nie ograniczała się ona jedynie do lekcji, ale też opieki nad postępami poza nią (zadania domowe, arkusze) Gdy gnębiła mnie ciekawość dotycząca danego zagadnienia Pani Magda nigdy nie odmawiała mi wyjaśnień, nawet jeśli wykraczały one poza podstawę programową.

Jestem pewien, że współpraca z Panią Magdą + odpowiednie zaangażowanie ze strony ucznia stanowi gwarancję sukcesu na maturze:)

Magdalena

Adam jestem z Ciebie bardzo dumna! Bardzo dziękuję za piękną opinię i wspólną pracę. Jestem pewna, że to 93% z matury z biologii to dopiero początek sukcesów. Bardzo wierzę w moich uczniów, wiem że osiągnięcie swoje cele :)))

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2023

Lepiej trafić nie mogłam :)) Zanim jednak zaczęłam uczyć się z Panią Magdą, próbowałam u kogoś innego i to był błąd. Dopiero Pani Magda naprowadziła mnie na właściwe tory i przekazała wiedzę w zupełnie inny, bardziej przystępny sposób. Setki przerobionych zadań, jej rady i sposób tłumaczenia sprawiły, że maturę napisałam bez najmniejszych problemów. Brałam udział w jej lekcjach indywidualnych oraz w jej kursie wakacyjnym, który był nieocenioną pomocą. Mogę polecić te zajęcia każdemu kto myśli o maturze z biologii.

Magdalena

Paulinko gratuluję wysokiego wyniki z matury z biologii !! Jestem bardzo dumna, bo wiem jak marzyłaś medycynie. Wysiłek i regularna praca się opłaciła :))

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2023

Świetne przygotowanie do matury rozszerzonej z biologii. Zajęcia były zawsze bardzo dobrze przygotowane i były na wysokim poziomie. Pani Magda prowadzi zajęcia bez zastrzeżeń, bardzo polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2023

Dzięki korepetycjom u Pani Magdy napisałam maturę ze spokojem w głowie i ogromem wiedzy, którą mi przekazała. Ilość materiałów, zajęć przygotowawczych, prezentacji i zadań, które otrzymałam podczas nauki z Panią Magdą była naprawdę duża. Lekcje przebiegały w miłej, spokojnej atmosferze i podczas nich nauczyłam się, jak w praktyce wykorzystać moją wiedzę. Serdecznie polecam każdemu zajęcia z Panią Magdą, bo to niemal gwarancja satysfakcjonującego wyniku z matury.

Magdalena

Natalia bardzo Ci dziękuję za piękną opinię i wspaniałą współpracę!! Wynikiem 98% robiłaś bank :)) jeszcze raz gratulacje!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2023

Pani Magdalena jest bardzo miła, ma bardzo przyjemny głos przez co miło się ją słucha. Na zajęciach nie krzyczy i nie powoduje stresu. Jak nie rozumiałam jakiegoś zagadnienia to zawsze wytłumaczyła w taki sposób, że wszystko stawało się jasne. Pani Magdalena bardzo pomogła mi z biologią, dużo mnie nauczyła a jej zajęcia były bardzo efektywne. Na maturze myślałam o tym jak bym to zadane zrobiła na korepetycjach : ) Nie jestem orłem z biologii i w pierwszej klasie nic nie rozumiałam, a jak przyszłam na korepetycje przed 4 klasą okazało się, że pierwsza klasa wcale taka trudna nie była. Bardzo polecam

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2022

Dzięki zajęciom z Panią Magdą zrozumiałam i polubiłam biologię oraz znacznie poprawiłam swoje oceny na sprawdzianach. Zajęcia bardzo dobrze przygotowujące do matury. Z Panią Magda przerobiłam masę zadań maturalnych, nauczyłam się pisać odpowiedzi zgodnie z kluczem.
Na zajęciach zawsze panowała wspaniała atmosfera, Pani Magda ma anielską cierpliwość. Pani Magda ma bardzo dużą wiedzę z zakresu biologii i bardzo przyjemnie się jej słucha.

Magdalena

Julka bardzo dziękuję za miłe słowa. Gratuluję wyników i życzę powodzenia na wymarzonych studiach :)

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2022

Korepetycje z Panią Magdą to była bardzo dobra decyzja. Regularna praca z nią sprawiła, że zaczęłam wreszcie rozumieć biologię, a kiedyś sądziłam że muszę się jedynie wykuć. Nauczyłam się odpowiadać pod klucz, zrobiłyśmy setki zadań, które pani Magda cierpliwie mi tłumaczyła. Jest to osoba wyrozumiała, przemiła i bardzo sympatyczna. Osiągnęłam wysoki wynik na maturze i teraz mogę iść na wymarzone studia. Bardzo dziękuję.

Magdalena

Gratuluję wyników, jestem bardzo dumna z tego jaki postęp poczyniłaś w trakcie kilku miesięcy naszej współpracy. Życzę Ci wszystkiego dobrego :)

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2022

Pani Magda z zaangażowaniem podchodzi do każdej lekcji. Korzysta z różnych źródeł, przekazuje wiedze w jasny i konkretny sposób, prostym językiem. Prowadzi zajęcia w grupach jak i indywidualnie dostosowane pod poziom uczniów. Serdecznie polecam!

Magdalena

Bardzo dziękuję za wspólną pracę i za piękną opinię. Gratuluję wyników i życzę wszystkiego dobrego!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2022

Dziękuję za 8 miesięcy przygotowań! Pani Magda jest świetną nauczycielką dlatego chciałabym polecić ją każdemu kto potrzebuje rzetelnego przygotowania do rozszerzonej matury z biologii. Uczestniczyłam w zajęciach indywidualnych online i korzystałam z zajęć dodatkowych u Pani Magdy. Dzięki jej ogromnej wiedzy i doświadczeniu, świetnym materiałom a także wspieraniu mnie w moich słabszych momentach dopięłam swego. Matura z biologii zdana na 85% pozwoliła mi dostać się na lekarski! Poza tym Pani Magda jest przesympatyczną osobą, która bardzo cierpliwie podchodzi do ucznia, wiele mnie nauczyła i pokazała jak wyciągać wnioski z moich wcześniejszych błędów! Od października zaczynam wymarzone studia :) Pani Magdo, jeszcze raz bardzo dziękuję!!

Magdalena

Weronika serdecznie dziękuję za piękną opinię i cały okres naszej wspólnej pracy. Obserwuje teraz Twoje zmagania na studiach lekarskich i gorąco kibicuję, idzie Ci świetnie!

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2022

Moja współpraca z Panią Magdą trwała prawie 2 lata. Przez ten czas dokładnie omówiłyśmy cały materiał i przerobiłyśmy setki maturalnych zadań. Pani Magda sprawiła, że zrozumiałam i polubiłam biologie. Jest ona nauczycielką o niesamowitym podejściu do ucznia. Lekcje zawsze były prowadzone w milej atmosferze i przyniosły oczekiwany efekt. Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Magdą!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Moja przygoda z Panią Magdą trwała niespełna rok; czas ten wystarczył do uzyskania na maturze z biologii 92%. Tak naprawdę rola Pani Magdy jest w tym wyniku nieoceniona. Każda lekcja dawała mi poczucie, że moja praca przyniesie efekty. Zajęcia wyglądały tak, jak sobie to wyobrażałem. Jeśli potrzebowałem odpowiedzi na nurtujące pytania z teorii, natychmiast je dostawałem wraz z uzupełniającymi materiałami z przeróżnych podręczników. Jeśli natomiast chciałem sprawdzić swoją wiedzę pod kątem matury, otrzymywałem pakiety zadań, dzięki którym nabywałem zdolności odpowiadania zgodnie z wymagającym kluczem - oczywiście każda odpowiedź była dokładnie sprawdzana przez Panią, która wychwytywała każdy błąd. Nie wyobrażam sobie nauczycielki, która może efektywniej przygotować ucznia do matury z biologii!!! Wybór zajęć z Panią Magdą stał się moją najlepszą decyzją!!!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Z panią Magdą uczyłam się przez cały rok w celu przygotowania się do poprawki z matury z biologii w maju 2022. Maturę ukończyłam z wynikiem 85%, co z pomocą dobrego wyniku z chemii umożliwi mi dostanie się na studia lekarskie, czyli spełnienie moich marzeń. Bardzo bardzo bardzo serdecznie polecam panią Magdę. Jest tym rodzajem nauczyciela, z którym po prostu bardzo chętnie się uczysz, a ciężko na takich trafić. Nasze poranne lekcje online były dla mnie przyjemnością i odniosły oczekiwany skutek.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2022

Z Panią Magdą pracowałam od września 2021 do matury 2022 i mogę szczerze powiedzieć, że nigdy nie spotkałam się z nauczycielem, który by wkładał tyle pracy w to co robi i miał tak niesamowite podejście do ucznia. Pani Magda jest cierpliwa, sympatyczna i bardzo dobrze zorganizowana, wie jak gospodarować czasem ucznia tak, żeby wyrobić się z powtórką całego materiału. Wszystko jest tłumaczone w łatwy, przystępny dla ucznia sposób, co sprawia, że biologia staje się naprawdę przyjemna. Widzę gigantyczną zmianę w moim poziomie wiedzy, a co najważniejsze w pewności siebie. W tym roku stresowałam się maturą znacznie mniej niż w poprzednim i jestem pewna, że dzięki korepetycjom z Panią Magdą poszło mi o niebo lepiej niż w zeszłym roku. Naprawdę szczerze polecam każdemu kto się zastanawia, bo warto, Pani Magda to świetna nauczycielka.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Choć z Panią Magdą pracowałam dosyć krótko, to zajęcia dały mi poczucie pewności w zmaganiach z zadaniami maturalnymi i były elementem systematyczności w mojej nauce. Lekcje są naprawdę efektywne, a Pani Magda daje konkretne rady i sypie materiałami jak z rękawa, więc nic nie stanowi rzeczy niemożliwych. Zawsze stara się wyjść na przeciw uczniowi i jego potrzebom i prowadzi zajęcia w takiej atmosferze, że aż chce się przychodzić ;)

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2022

Zajęcia u Pani Magdy oceniam definitywnie pozytywnie. Nauka odbywa się w tempie dostosowanym do moich potrzeb, w miłej atmosferze. Na zajęcia Pani Magda przychodzi przygotowana i często podsyła notatki od siebie. Dzięki niej nauka biologii jest przyjemna, bardziej efektywna. Zdecydowanie widzę swój progres, który przekłada się też na oceny. W skrócie – Pani Magda to najlepszy nauczyciel biologii z jakim się spotkałam!

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2022

Mam korepetycje z Panią Magdą zaledwie od kilku miesięcy, a widzę u siebie duży progres. Zdecydowanie przez ten czas poprawiłam swoje umiejętności "pisania pod klucz", a na myśl o maturze czuje się spokojna. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą napisać maturę z biologii na wysoki wynik

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2022

Z Panią Magdą pracuje ponad rok, dzięki Niej nauczyłam się rozwiązywać maturę pod klucz oraz przerobiłam materiał, który sprawiał mi trudności. Współpraca z Panią Magdą była bardzo przyjemna i zawdzięczam Jej umiejętność krytycznego myślenia podczas rozwiązywania zadań maturalnych oraz nie mam problemów z przyswajaniem nowych wiadomości z zakresu biologii.

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2022

Współprace z Panią Magdą zaczęłam od kursu powtórkowego, rozpoczynającego się w wakacje przed klasą maturalną. Już wtedy udało mi się nadrobić część zaległości. Rozpoczynając z Panią Magdą korepetycje, zawsze mogłam liczyć na indywidualne podejście do ucznia. Pani Magda dba o solidny plan działania dla "swoich" maturzystów, w którym zawiera najważniejsze zagadnienia. Każde zajęcia na które uczęszczałam, były rzetelnie przeprowadzane oraz zawsze otrzymywałam dodatkowe materiały do nauki, aby móc poszerzyć swoją wiedzę jeszcze bardziej. Pani Magda jest sumienną oraz bardzo zorganizowaną osobą, co tylko ułatwia współprace

avatar
Waleria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Przez całą trzecią klasę liceum Pani Magda uczyła mnie biologii. Przerabiałyśmy mnóstwo zadań ze wszystkich działów po kolei. W rok udało nam się ogarnąć cały licealny materiał. To właśnie dzięki niej udało mi się bez stresu napisać maturę z rozszerzonej biologii. Ponadto lekcje są prowadzone w spokojnej i miłej atmosferze. Gorąco polecam!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Miałam z Panią Magdą zajęcia online od września do samej matury w maju i zdążyłyśmy przerobić cały materiał teoretyczny wraz z zadaniami. Pani Magda zawsze przygotowywała niezbędne materiały na zajęcia i dopasowywała się do moich potrzeb. Zajęcia odbywały się w bardzo miłej atmosferze, z przyjemnością łączyłam się z Panią na zajecia. Serdecznie polecam!

Magdalena

Dziękuję Michalina. Matura za Tobą, a teraz życzę Ci powodzenia na wymarzonych medycznych studiach, ktore zaczynasz od października!!!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2021

Pani Magda to bardzo kompetentna osoba, która przygotowuje do matury przez dokładne tłumaczenie materiału i rozwiązywanie mnóstwa zadań. Dzięki niej wiele się nauczyłam i zrozumiałam.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2020

Pani Magda to bardzo doświadczona osoba. Z każdej lekcji wynoszę dużo niezbędnej wiedzy. Jestem w stanie polecić Panią Magdę każdemu, komu marzą się studia medyczne bądź związane z biologią.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Chodzę do Pani Magdy naprawdę regularnie już od roku, wolałam zacząć wcześniej się przygotowywać. I to była bardzo dobra decyzja. Widać to i po ocenach w szkole i po tym, że coraz łatwiej przychodzi mi poprawne robienie zadań. W szkole nauczyciel prawie wogole nas tego nie uczy...
Całe szczęście że w porę postanowiłam przyjść do Pani Magdy ☺️☺️☺️

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Bardzo kompetentna i zaangażowana korepetytorka.Uczeszczam na zajęcia z przyjemnością, bo wiem że sporo wyniose z każdej lekcji. Rozwiązywanie zadań maturalnych przychodzi mi coraz łatwiej. Polecam wszystkim Panią Magdę.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2019

Jestem zadowolona z mojego wyniku, który osiągnęłam dzięki zajeciom u Pani Magdy. Dostałam się na wymarzone studia. Polecam tę korepetytorkę.
Warto.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2019

Bardzo dziękuję za 1,5 roku przygotowań, dzięki którym naprawdę zrozumiałam biologię. Matura dzięki tym zajęciom wcale nie była taka trudna, jak wszyscy mówią. Z czystym sumieniem polecam każdemu korepetycje z Panią Magdą!

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Serdecznie polecam wszystkim panią Magdę!

avatar
Jula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Maturę z biologii zdałam na 93% i dostałam się na medycynę.
Polecam! :D

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Uczęszczałam do Pani Magdy na zajęcia kilka miesięcy.
Bardzo polecam.
Nie zajmowałyśmy się zbędną teorią, tak jak w szkole. Skupiłyśmy się na zadaniach maturalnych.
Dziękuję za poświęcony czas bo było warto :))

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2016

Pani Magda jest bardzo dobrą nauczycielką , dużo się poświęca aby uczeń odniósł jak najlepszy sukces , z jej pomocą i materiałami biologia stała się dla mnie o wiele bardziej prostsza i zrozumiała.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2014

Pani Magda bardzo dobrze wszystko tłumaczy. Dzięki niej w krótkim czasie nadrobiłem duże zaległości, co było widać już po rezultatach próbnej matury. Dzięki korepetycjom u Niej czuję, że naprawdę zaczynam rozumieć biologię. Polecam każdemu!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2013

Byłam bardzo zadowolona z lekcji z panią Magdą. Zrozumiałam dzięki niej biologię szybciej niż myślałam i wcale nie okazała się taka trudna. Maturę zdałam bez problemu.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2012

Polecam wszystkim panią Magdę. Świetnie tłumaczy. Dzięki korkom u pani Magdy jestem naprawde zadowolona z wyników moje matury.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.