Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Modelarstwo30 - 40 / 60 min

Magda

Opis ogłoszenia

Z miłą chęcią pomogę w przygotowaniach do wstępnego egzaminu z modelarstwa na kierunek techniki dentystyczne. Jestem absolwentką technik dentystycznych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuję w zawodzie 2 lata. 
W prosty sposób wytłumaczę na czym polega egzamin oraz przekażę wskazówki jak szybko i poprawnie wymodelować dany ząb z wosku. Postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania. Wbrew pozorom trzy godziny to naprawdę niewiele czasu na wykonanie zadania. Jednak wiedza i ustalony wcześniej plan, co należy po kolei wykonać mogą bardzo pomóc.

W razie potrzeby udostępnię potrzebne narzędzia, materiały dotyczące modelarstwa oraz woskową kostkę. Wszystko w miłej i spokojnej atmosferze.

Zajęcia mogą odbywać się u ucznia lub u mnie (Pogórze). W miarę możliwości proszę o kontakt przez SMS.

Zapraszam! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.