Magda Językowe Flow

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Salve!

Skoro już tu jesteś to na pewno szukasz idealnego kursu języka włoskiego skrojonego na miarę Twoich potrzeb . Zgadłam? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość- jesteś w odpowiednim miejscu! :)

Nasza lektorka Daria kilka lat temu wróciła z Włoch, w których przez osiem lat chłonęła kulturę oraz poznawała język. Jest w stanie nie tylko nauczyć Ciebie jak poprawnie posługiwać się włoskim, ale też pokaże Ci jego praktyczne użycie w sytuacjach, które mogą spotkać Cię we Włoszech.

JęzykoweFlow to miejsce, w którym nauka języka obcego nie ma kojarzyć się jedynie z wkuwaniem gramatyki i tysiąca nowych słów. U nas znajdziesz spersonalizowany kurs przygotowany z myślą o Tobie, Twoich potrzebach i zainteresowaniach. Pomożemy Ci w nauce języka włoskiego bez względu na to, na jakim poziomie zaawansowania jesteś. Jesteśmy tu po to, aby przekazać Tobie naszą pasję i zamiłowanie do nauki języka włoskiego! :)

Każdy z nas jest inny, wyjątkowy. Mając to na uwadze dopasowujemy program nauczania do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nie będzie łatwo, nie będzie też dróg na skróty, ale możemy zapewnić, że będzie przyjemnie, profesjonalnie, wymagająco i … uzależniająco! Jak już raz poznasz energię naszych zajęć, nie będziesz mógł się doczekać kolejnych. Jesteśmy tu dla Ciebie! :)

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową w w w . j e z y k o w e f l o w . p l oraz do kontaktu drogą mailową.

A po dawkę motywacji i inspiracji wpadnij na naszego Instagrama oraz Facebooka. Do zobaczenia! :)

Cennik dla zajęć indywidualnych :
– 75 zł przy zajęciach 2 razy w tygodniu i płatności z góry za 4 tygodnie,
– 80 zł przy zajęciach raz w tygodniu i płatności z góry za 4 tygodnie,
– 95 zł przy elastycznym grafiku (umawianiu zajęć z lekcji na lekcję)

Cennik dla zajęć DUO :
– 110 zł (od pary) przy zajęciach 2 razy w tygodniu i płatności z góry za 4 tygodnie,
– 120 zł przy zajęciach raz w tygodniu i płatności z góry za 4 tygodnie,
– 140 zł przy elastycznym grafiku (umawianiu zajęć z lekcji na lekcję) 

Wystawiamy faktury.

Zapraszamy serdecznie!
Zespół  JęzykoweFlow

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota08:00 - 15:00
Niedziela09:00 - 12:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Magda Językowe Flow
Gdańska 6
89-620 Lipienice
NIP: 5552124062

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Gorąco polecam kurs języka włoskiego! Daria jest wspaniałą lektorką- nigdy nie miałam głowy do języków, a dzięki niej bardzo szybko przełamałam barierę i zaczęłam używać włoskiego w praktyce na wakacjach. Sama jestem pod wrażeniem, że potrafiłam tak płynnie się porozumieć!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2021

Dziękuję za współpracę. Nigdy wcześniej nie miałem tak radosnego i pełnego życia nauczyciela. Bardzo ciekawe metody, przetestowane przez samą Panią Magdę. Zawsze przygotowana i gotowa pomóc.
Gorąco polecam!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2021

Polecam z całego serca. Nauka języka włoskiego z Panią Darią to czysta przyjemność. Bardzo urozmaicone lekcje...dopasowane indywidualnie...nauka języka odbywa się w bardzo naturalny sposób...nie wiadomo kiedy I jak ...ale nagle zaczynamy ten język coraz bardziej rozumieć...naprawdę warto!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

Tak dobrych merytorycznie lekcji językowych jeszcze nie brałem udziału. Lekcje z Panią Darią są bardzo dobrze przemyślane, w najdrobniejszym szczególe zaplanowane, urozmaicone oraz ciekawe. Postępy w mówieniu oraz komunikacji zauważyłem po 2 miesiącach wspólnej pracy. Oczywiście każde zajęcia to czysta przyjemność. Czas mija niezwykle bardzo szybko.

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2021

Korzystałam z usług Językowego Flow i jestem jak najbardziej na Tak! Ciekawy format zajęć, treść przekazywana spójnie i zrozumiale nawet dla osoby początkującej . Z zajęć zawsze wychodzilam z ogromnym uśmiechem na twarzy i zmotywowana do dalszego działania i nauki języka. Polecam wszystkim!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2021

Magda bardzo profesjonalnie prowadzi Językowe Flow! Żadnych problemów z formalnościami. Daria jest wspaniałą nauczycielką! Cierpliwa, wyrozumiała, ale także wymagająca, co daje szybkie postępy w norweskim!
Dziewczyny tworzą niesamowity duet ❤️

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2021

Magda jest bardzo pozytywną osobą! Już po dwóch miesiącach nauki od podstaw potrafię sobie poradzić we Włoszech!!! Ma wiele ciekawych pomysłów, dużo różnorodnych ćwiczeń i zawsze uśmiech na twarzy!! Bardzo serdecznie polecam :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak ciekawym procesem nauki! Zero stresu i nudy! Przystępnie i prosto tłumaczona gramatyka, zapamiętywanie słówek mimochodem. To coś zupełnie przeciwnego do tego, z czym spotykamy się w szkole! To niesamowita podróż po odrywaniu nowego języka i kultury przyozdobiona piękna, pozytywna energia!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2020

Bardzo profesjonalne podejscie, dzięki czemu wiedzę przyswojona szybko i bezproblemowo!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2020

Nigdy wcześniej nie dostałem w gratisie do nauki tylu pozytywnych emocji! Ciekawe metody, zajęcia nastawione na brak monotonii. Dużo rozmów. Polecam :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.