Magda Językowe Flow

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć! :)

Szukasz  CIEKAWYCH zajęć języka norweskiego? Nauczyciela z PASJĄ ? KREATYWNEGO i EFEKTYWNEGO sposobu nauki? Chcesz pracować z profesjonalistami i osiągać szybkie wyniki? Skutecznie przełamywać swoje komunikacyjne bariery? 

Spotkajmy się!  Razem określimy Twój poziom językowy i przygotujemy SPERSONALIZOWANY plan nauki dostosowany do Twoich potrzeb, możliwości czasowych i zainteresowań! 

Poniżej (na samym dole strony) znajdzieć opinie naszych zadowolonych kurantów. Zachęcamy do zapoznania się :)

A teraz kilka słów o Nas.
JęzykoweFlow powstało z pasji do języków obcych, rozwoju osobistego, podrózy i doświadczania różnych kultur, ale również z pasji do efektywnych form nauki, ciekawych, będących przygodą!

Chcemy, by czas spędzany z kursantami uczył naszych kursantów i nas nie tylko nowego języka, ale również pomagał przełamywać wewnętrzne bariery. Naszą misją jest zaszczepienie w Was przekonania, że nauka jest łatwa, prosta i przyjemna! 

Wierzymy, że każdy z Nas i Was jest unikatową osobowością od której można się wiele nauczyć. Dopasowujemy program nauki do zainteresowań uczniów, by łatwiej było Wam się otwierać i opowiadać (po włosku) o sobie, swoich pragnieniach i marzeniach! 

Nasze kursy prowadzone są przez Lektorów, którzy zasmakowali esencji języka żyjąc kilka lat na emigracji. Dzięki temu przeprowadzą Cię nie tylko poprzez podróż językową, ale również zapoznają Cię z najciekawszymi kulturowymi zagadnieniami.  

Przygotują Cię do podróży, studiów, podjęcia pracy w wybranym przez siebie języku. Pomogą Ci przełamać bariery komunikacji i zmotywują do rozwoju.

Nasi Lektorzy są pełni energii, profesjonalni i… wymagający. 

Promadzimy kursy języka norweskiego na wszystkich poziomach, przede wszystkim koncentrując się jednak na praktyce konwersacji, komunikacji i poprawnej wymowie . Nasi uczniowie zaczynają mówić już po kilku tygodniach nauki.

Korzystamy z szerokiej gamy różnych materiałów dydaktycznych: audio, wizualnych, dużo mówimy, opowiadamy. Gramatykę wykładamy zawsze na prostych, klarownych przykładach. 

Łącząc nasze lekcje z budowaniem przyjaznej atmosfery, wymianą pozytywnej energii każdy nasz kursant szybko osiąga rezultaty , jakich oczekuje, satysfakcje i nierzadko nowe przyjaźnie :)

Zadzwoń +48 730 140 195
Lub napisz poprzez poral e-korepetycje lub na adres e-mail podany w profilu. 

Cennik dla  zajęć indywidualnych :
– 90 zł przy zajęciach 2 razy w tygodniu i płatności z góry za 4 tygodnie,
– 95 zł przy zajęciach raz w tygodniu i płatności z góry za 4 tygodnie,
– 110 zł przy elastycznym grafiku (umawianiu zajęć z lekcji na lekcję)

Cennik dla  zajęć DUO :
– 130 zł (od pary) przy zajęciach 2 razy w tygodniu i płatności z góry za 4 tygodnie,
– 140 zł przy zajęciach raz w tygodniu i płatności z góry za 4 tygodnie,
– 150 zł przy elastycznym grafiku (umawianiu zajęć z lekcji na lekcję) 

Zapraszamy serdecznie :)

Wystawiamy faktyry.

Nie zwlekaj. Zacznij juz dziś poszerzać swoje językowe horyzonty!

Pozdrawiamy, 
Zespół JęzykoweFlow

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Magda Językowe Flow
Gdańska 6
89-620 Lipienice
NIP: 5552124062

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Gorąco polecam kurs języka włoskiego! Daria jest wspaniałą lektorką- nigdy nie miałam głowy do języków, a dzięki niej bardzo szybko przełamałam barierę i zaczęłam używać włoskiego w praktyce na wakacjach. Sama jestem pod wrażeniem, że potrafiłam tak płynnie się porozumieć!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2021

Dziękuję za współpracę. Nigdy wcześniej nie miałem tak radosnego i pełnego życia nauczyciela. Bardzo ciekawe metody, przetestowane przez samą Panią Magdę. Zawsze przygotowana i gotowa pomóc.
Gorąco polecam!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2021

Polecam z całego serca. Nauka języka włoskiego z Panią Darią to czysta przyjemność. Bardzo urozmaicone lekcje...dopasowane indywidualnie...nauka języka odbywa się w bardzo naturalny sposób...nie wiadomo kiedy I jak ...ale nagle zaczynamy ten język coraz bardziej rozumieć...naprawdę warto!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

Tak dobrych merytorycznie lekcji językowych jeszcze nie brałem udziału. Lekcje z Panią Darią są bardzo dobrze przemyślane, w najdrobniejszym szczególe zaplanowane, urozmaicone oraz ciekawe. Postępy w mówieniu oraz komunikacji zauważyłem po 2 miesiącach wspólnej pracy. Oczywiście każde zajęcia to czysta przyjemność. Czas mija niezwykle bardzo szybko.

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2021

Korzystałam z usług Językowego Flow i jestem jak najbardziej na Tak! Ciekawy format zajęć, treść przekazywana spójnie i zrozumiale nawet dla osoby początkującej . Z zajęć zawsze wychodzilam z ogromnym uśmiechem na twarzy i zmotywowana do dalszego działania i nauki języka. Polecam wszystkim!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2021

Magda bardzo profesjonalnie prowadzi Językowe Flow! Żadnych problemów z formalnościami. Daria jest wspaniałą nauczycielką! Cierpliwa, wyrozumiała, ale także wymagająca, co daje szybkie postępy w norweskim!
Dziewczyny tworzą niesamowity duet ❤️

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2021

Magda jest bardzo pozytywną osobą! Już po dwóch miesiącach nauki od podstaw potrafię sobie poradzić we Włoszech!!! Ma wiele ciekawych pomysłów, dużo różnorodnych ćwiczeń i zawsze uśmiech na twarzy!! Bardzo serdecznie polecam :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak ciekawym procesem nauki! Zero stresu i nudy! Przystępnie i prosto tłumaczona gramatyka, zapamiętywanie słówek mimochodem. To coś zupełnie przeciwnego do tego, z czym spotykamy się w szkole! To niesamowita podróż po odrywaniu nowego języka i kultury przyozdobiona piękna, pozytywna energia!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2020

Bardzo profesjonalne podejscie, dzięki czemu wiedzę przyswojona szybko i bezproblemowo!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2020

Nigdy wcześniej nie dostałem w gratisie do nauki tylu pozytywnych emocji! Ciekawe metody, zajęcia nastawione na brak monotonii. Dużo rozmów. Polecam :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.