Magda Językowe Flow

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Przełamiesz barierę mówienia, poprawisz swoją gramatykę i wzbogacisz słownictwo.

Masz poziom  A2,B1  i ciągle wrażenie, że nie mówisz płynnie, a  jesteś przed ważnym wydarzeniem (szkolenie, rozmowa o pracę, wyjazd zagraniczny)?

Jesteś na poziomie  B2/C1  i chciałbyś przejść na wyższy poziom i popracować nad niuansami językowymi?  Wiesz, że mówisz dobrze i swobodnie…ALE czasami  nie jesteś pewien, czy mówisz poprawnie?

Przeglądając oferty pracy i chciałbyś wysłać swoje  CV  …jednak rezygnujesz i  nie wysyłasz , ponieważ wymagają poziomu językowego, którego jeszcze nie masz?

Nie jeździsz na szkolenia zagraniczne, bo wiesz, że  nie komunikujesz się płynnie ?

Masz rodzinę, wymagającą pracę i  nie masz już kilku godzin dziennie  na naukę języka angielskiego jak kiedyś, dlatego poszukujesz najbardziej efektywnej metody nauki skupionej jedynie na efektach?

Rozumiesz wszystko  co do Ciebie mówią i rozumiesz to co czytasz,  jednak gdy masz mówić  … jest problem? Zacinasz się, stresujesz, szukasz słów i fraz?

Będąc za granicą,  wycofałeś się  wiele razy z wielu sytuacji, chciałeś zagadać, spytać o coś, ale tego nie zrobiłeś, ponieważ nie wiedziałeś, czy poprawnie zapytasz i czy ktoś Cię zrozumie?

Pragniesz  czerpać więcej przyjemności  w kontaktach z obcokrajowcami zamiast ich unikać?

Dlatego aby nauczyć Cię komunikacji w języku angielskim, nasza lektorka kładzie na zajęciach  nacisk na płynną rozmowę i ciągłą praktykę . Nie ważne na jakim poziomie jest Twój język angielski – Joanna pomoże Ci wyrazić Twoje myśli w tym języku, oraz systematycznie uczyć Cię będzie nowych słów i prawidłowej gramatyki.

Aby dobrać odpowiednią metodę prowadzenia zajęć, najpierw poznajemy  motywację i oczekiwania naszego podopiecznego . Zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb. Skupiamy się na k omunikacji i przystępnie przekazanej gramatyce  dążąc do tego, aby nauka języka była przyjemnością.

Chętnie przygotujemy Cię także do pracy/edukacji za granicą, matury oraz  egzaminów językowych: FCE/CAE/CPE (jez. ang.).

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz przygodę językową, czy chcesz ją kontynuować,  pomożemy Ci zrealizować Twój cel .

Zajęcia z języka angielskiego prowadzi Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz zarządzania projektami na londyńskim University of Roehampton.

Cennik dla  zajęć indywidualnych  :
– 90 zł przy zajęciach 2 razy w tygodniu i płatności z góry za 4 tygodnie,
– 95 zł przy zajęciach raz w tygodniu i płatności z góry za 4 tygodnie,
– 110 zł przy elastycznym grafiku (umawianiu zajęć z lekcji na lekcję)

Cennik dla  zajęć DUO :
– 130 zł (od pary) przy zajęciach 2 razy w tygodniu i płatności z góry za 4 tygodnie,
– 140 zł przy zajęciach raz w tygodniu i płatności z góry za 4 tygodnie,
– 150 zł przy elastycznym grafiku (umawianiu zajęć z lekcji na lekcję) 

Zapraszamy serdecznie :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Magda Językowe Flow
Gdańska 6
89-620 Lipienice
NIP: 5552124062

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Gorąco polecam kurs języka włoskiego! Daria jest wspaniałą lektorką- nigdy nie miałam głowy do języków, a dzięki niej bardzo szybko przełamałam barierę i zaczęłam używać włoskiego w praktyce na wakacjach. Sama jestem pod wrażeniem, że potrafiłam tak płynnie się porozumieć!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2021

Dziękuję za współpracę. Nigdy wcześniej nie miałem tak radosnego i pełnego życia nauczyciela. Bardzo ciekawe metody, przetestowane przez samą Panią Magdę. Zawsze przygotowana i gotowa pomóc.
Gorąco polecam!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2021

Polecam z całego serca. Nauka języka włoskiego z Panią Darią to czysta przyjemność. Bardzo urozmaicone lekcje...dopasowane indywidualnie...nauka języka odbywa się w bardzo naturalny sposób...nie wiadomo kiedy I jak ...ale nagle zaczynamy ten język coraz bardziej rozumieć...naprawdę warto!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

Tak dobrych merytorycznie lekcji językowych jeszcze nie brałem udziału. Lekcje z Panią Darią są bardzo dobrze przemyślane, w najdrobniejszym szczególe zaplanowane, urozmaicone oraz ciekawe. Postępy w mówieniu oraz komunikacji zauważyłem po 2 miesiącach wspólnej pracy. Oczywiście każde zajęcia to czysta przyjemność. Czas mija niezwykle bardzo szybko.

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2021

Korzystałam z usług Językowego Flow i jestem jak najbardziej na Tak! Ciekawy format zajęć, treść przekazywana spójnie i zrozumiale nawet dla osoby początkującej . Z zajęć zawsze wychodzilam z ogromnym uśmiechem na twarzy i zmotywowana do dalszego działania i nauki języka. Polecam wszystkim!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2021

Magda bardzo profesjonalnie prowadzi Językowe Flow! Żadnych problemów z formalnościami. Daria jest wspaniałą nauczycielką! Cierpliwa, wyrozumiała, ale także wymagająca, co daje szybkie postępy w norweskim!
Dziewczyny tworzą niesamowity duet ❤️

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2021

Magda jest bardzo pozytywną osobą! Już po dwóch miesiącach nauki od podstaw potrafię sobie poradzić we Włoszech!!! Ma wiele ciekawych pomysłów, dużo różnorodnych ćwiczeń i zawsze uśmiech na twarzy!! Bardzo serdecznie polecam :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak ciekawym procesem nauki! Zero stresu i nudy! Przystępnie i prosto tłumaczona gramatyka, zapamiętywanie słówek mimochodem. To coś zupełnie przeciwnego do tego, z czym spotykamy się w szkole! To niesamowita podróż po odrywaniu nowego języka i kultury przyozdobiona piękna, pozytywna energia!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2020

Bardzo profesjonalne podejscie, dzięki czemu wiedzę przyswojona szybko i bezproblemowo!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2020

Nigdy wcześniej nie dostałem w gratisie do nauki tylu pozytywnych emocji! Ciekawe metody, zajęcia nastawione na brak monotonii. Dużo rozmów. Polecam :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.