Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Grunwald)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Doświadczona nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej pomoże dzieciom z klas 1-3 w pokonaniu trudności związanych z nauką czytania, pisania i liczenia. Poprzez zastosowanie metod aktywizujących, mobilizuję do pracy i kreatywnego myślenia. Lekcje są prowadzone u mnie w domu w miłej atmosferze. Serdecznie zapraszam !

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 18:00
Wtorek
Środa
Czwartek16:00 - 18:00
Piątek16:00 - 18:00
Sobota15:00 - 17:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.