Magdalena Ziółek Ziółek

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Faktura VAT

O mnie

5 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych na wszystkich poziomach. Certyfikat C1 znajomości języka angielskiego, ukończone studia z lingwistyki francuskiej. Mieszkałam i pracowałam w Paryżu i Brukseli. Pracuję jako lektor oraz tłumaczę w parach językowych polski-angielski, polski-francuski.

Możliwość prowadzenia zajęć przez Skype’a.

Dostępność w Gdyni: od lipca 2018 r.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Pani Magda to wspaniała, profesjonalna, wręcz wybitna nauczycielka zarówno francuskiego, jak i angielskiego. Po doświadczeniu kilkuletniej niezwykle udanej współpracy - serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.